Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. nie no nie odpuści mi tych S-piątek Z Cree zmieniłem na te H11 OSRAM Blue Intense Te w porównaniu do diody doświetlają
  2. Te ja wiem do czego pijesz z tym 235 :grin:
  3. Masz serię? Ale w ori. To masz już 245:-)
  4. E tam,do ładnie to jeszcze mu brakuje.... Mam do podkucia felgi 20" 9J ET 37 zawieszenie 1BV s-line I mam dylemat, jaki rozmiar opony na tą felgę założyć 245/35 czy 255/30 A może coś innego.... Co proponujecie
  5. Witam Mam do podkucia felgi w mojej b8 20" 9J ET 37 zawieszenie 1BV s-line I mam dylemat, jaki rozmiar opony na tą felgę założyć 245/35 czy 255/30 A może coś innego.... Co proponujecie
  6. no strasznie nie widać fakt, kolorek masz bardzo przyjazny dla użytkownika... miałem paska w podobnym kolorze i też był elegancki w utrzymaniu a ten LY9B to ręce opadają
  7. Jak nie jak tak U mnie listwy wpadły jako pierwsze. Zdecydowanie robią robotę Ale wypolerowany aż razi
  8. To zależy co się komu podoba To akurat nie jest moja bajka Nie wiem ile te felgi stoją, ale jak chcesz to Ci sprzedam z mojej bryki. Podobny wzór. Tylko z większym calem felgi no i z prostymi szprychami. A i niech stracę opony nisko profilowe dorzucę gratis Na pewno za wszystko wyjdzie Ci mniej jak za same te felgi Jak jesteś zainteresowany pisz na PW http://olx.pl/oferta/konna-bryczka-kielecka-100-orginal-CID767-ID6y8p1.html :grin: Żarcik taki
  9. To masz ładną poziomicę do tych listew
  10. A mnie nie rabotajet
  11. Lotka wisienka Felunie ładne Ja bym na niej widział nowe RS6 w graficie. Ale to tylko moje skromne zdanie:-)
  12. Tu masz link który powinien dać Ci odpowiedz odnośnie wersji MMI http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274779-aktualizacja-mmi-3g-wersje-basic-oraz-high/#entry3980376 A mapy i aktualizację tak jak kolega wyżej napisał poproś WRC o pomoc
  13. No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-) Spokojnie Krystian wszystko z Tobą w porządku, wymyślają jakieś dziwne kiery bo za mało No to mnie uspokoiłeś. Myślałem że mi psycholog potrzebny Sorki Marcin, oczywiście to Twoje autko i masz do niego pełne prawo wkładać co Ci się podoba Najważniejsze żeby Tobie sprawiało radochę
  14. Podrzuć proszę na PW linka gdzie tą folię zamawiasz
  15. Solidarność podkarpacia musi być mojego też nie może zabraknąć Oczywiście zdjęcie profeska
  16. Dokładnie... Tak folią, bo nie ma odprysków Mówisz że folia robi robotę ? Pytam bo też myślę o czarnym grillu
  17. A no... pierdołki, ale niestety, czekać trzeba chromy folią będziesz oklejał, tak jak w grillu ?
  18. Bajka Ale nie musiałeś go przy okazji zepsuć......... nie za pomnij haka wkręcić żarcik Bardzo ładnie ten S-linik wygląda, zazdroszczę i gratki białaska
  19. No patrzcie Go :-) następny co mu ta nie leży:-):-):-)Zaczynam się zastanawiać czy to mnie coś nie dolega?:-):-):-)
  20. Jak chcesz zmieniać, to tylko tą. Tu nie ma kompromisów
  21. Pięknie wypasiony okaz! Bezawaryjnosci życzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.