Treść opublikowana przez krystian3769
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
zakładałem na piastę felga łapie jeszcze ok 5mm osadzenia śruby kupiłem dłuższe w klasie 10.9 zobaczymy jak się założy
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Na tą chwilę czekam do wiosny Wtedy się zobaczy. A po dziurach nie wolno jeździć
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Przynajmniej szybko Ci się nie znudzi
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
No i dobrze, im szybciej tym lepiej. Nie ma co prezentów robić następcy tylko samemu pocieszyć się trochę z przyrostu
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
No i bardzo ładnie, standard w górę
-
B8 TrOOOOp
No właśnie jestem zielony. Znalazłem tylko to oznaczenie a słyszałem że te nici różnią się odcieniem
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ostatnio kolega dostarczył zlecenie jeszcze z zeszłego roku Letni setup na tyle idzie po 10 mm na stronę no bo tyły mamy lepsze
-
B8 TrOOOOp
Może ktoś wie, czy szwy w mieszku gałki s-line, mają różne odcienie szarej nici ? Ewentualnie poproszę o nr.kat Znalazłem taką z tym nr 8K0863278G XBA http://www.ebay.pl/itm/200958080626 Czy ta końcówka XBA to może być kod koloru ?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Taaaa ciągle mało Wasze białe....
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nom pasowałby jak nic Może kiedyś, uda się to do modzić
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no najlepiej jak by był na wczoraj
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Praktyczne
-
Moja krwawica (B8)
To tak jak u mnie. Z dwojga złego to już niech lepiej pluje tą dziurka niż ciśnienie szło by w układ elektroniki. Chociaż może i tam już jest olej nie ruszałem tej plastikowej pokrywy. Bo jest sucha.
-
Moja krwawica (B8)
Ale na razie błędów Ci nie wyrzuca ?
-
Moja krwawica (B8)
To musisz obserwować, jak ta śruba na dole była mokra a wyżej sucho to uszczelka o której piszesz powinna być ok. Jednak na Twoim miejscu zwrócił bym uwagę czy nie przepuszcza uszczelka pod plastikową odbudową od elektroniki, a to już nie dobrze
-
Moja krwawica (B8)
No właśnie, ja zmieniłem tylko tą pomiędzy EGRem a klapą. Byłem pewien że przepuszcza właśnie tą uszczelka. Teraz okazało się że pluje tą małą dziurka widoczną na pierwszym zdjęciu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ładny kolorek zawsze coś można domodzić
-
Strefa Śmiechu
Skąd masz zdjęcie gosposi mojego plebana ?
-
B8 TrOOOOp
Świntuch Co popadnie
-
B8 made by me. Lift Sline 20" RS daszek
Brawo idziesz chłopaku, idziesz
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
prawda jest głód...
-
Spotkania na drodze
W B8 być może to byłem ja Codziennie o tej porze wracam tą trasą z pracy Jeżeli blachy RNI....
-
Moja krwawica (B8)
Wymieniałeś uszczelkę między klapą a egr-em ? Ze zdjęć widać że chyba przepuszcza
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dzięki Andrju normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania Tyle w B8 wystarczy Przód
-
B8 TrOOOOp
Jest co opijać