Treść opublikowana przez krystian3769
-
B8 TrOOOOp
Nie ma, są te same.
-
B8 TrOOOOp
Nie musisz wiercić, ucinasz z listewek te bolce i kleisz na klej do szyb albo taśmę dwustronną która jest już na listewkach. Dokładnie tak jak pisze kolega. Tu masz wszystko http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267799-korozja-blotnikow-a4-b8-2008/
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
No nie mam niestety Ale widzę Grzesiek ma już z modułami za 1000ka. Ja też miałem led i podobnie jak Ty czekałem na okazjona
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Nie myślisz o neonie na zadku ?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Alagancko
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Grubo będzie Jak się bawić to po całości Będzie pasował?
-
B8 TrOOOOp
http://www.sklepopon.pl/
-
[A4 B8] Audi A4 B8 2.0 Sline...S4...Dynosoft...
Te drugie możesz zobaczyć w moim temacie na czarnym Avancie Gratulacje super zmodowanej furmanki No i fajnie że w dobrych rękach i dalej w klubie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jak chcesz możesz zejść na 235. Miałem 245 i 235 na 40. Żadnej różnicy nie odczułem. Wiadomo 245 troszkę lepiej wygląda. Natomiast na zimie mam 225/45 W porównaniu do poprzednich auto już inaczej czuć. Jest bardziej rozlazle na drodze
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Toć ja wiem że TY w NL Tylko nie wiedziałem czy tam masz świnkę skarbonkę a młotek w PL- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Oczywiście z kim kto lubi: dziewczyną, chłopakiem................... psem ??? Przesadziłem sory Akurat włącznika nie miałem na myśli- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
DOM ............. Na święta w POLSZY ?- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Panowie Dajmy sobie spokój z drążeniem tego tematu, bo widzę że szkoda czasu. Niech każdy będzie zadowolony z tego co lubi. Bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ... Kolego Arturze nie zrozum mnie zle ... ale wydaje mi się... i pewnie większości z nas, że mylisz trochę pojęcia : co to obiektywna opinia a obrażanie innych Jest tu naprawdę wielu znakomitych rezaczy zarówno PB jak i ON ale nikt nikomu nie wytyka co robi ze swoim autem. A zawsze jakakolwiek sugestia odmiennego zdania oczywiście w dobrym stylu i guście może faktycznie polepszyć całokształt. Ale nie chodzi o to żeby z góry na rzucać swoje zdanie i kogoś obrażać. I z tego miejsca muszę Ci powiedzieć że po raz pierwszy, czytając Twój wpis w moim temacie poczułem się jak DEBIL Reasumując myślę że powinniśmy skończyć zaśmiecać ten Temat Koegi. Oczywiście pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocy .- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Pozdro Andy To teraz gdzie Włoch czy Hiszpania ???- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Będzie, ale zasłoni Ci część wyświetlacza od HDD tu masz wymiary ramek od dekoru Basic -142x78 mm High i High + - 153x85 mm- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Chiba jednak będzie bo w klekotach tak właśnie jest 2500 i ni hu hu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/160185-swap-wydechu-seryjnego-20-tdi-na-podwojny-z-30tdi-oraz-wymiana-dyfuzora/page-7 post 126- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
http://www.partsbase.org/parts/aud-8t0951223a/ wychodzi na to że są przymocowane od środka do przedniego wzmocnienia http://allegro.pl/audi-a4-a5-klakson-sygnal-8t0951223a-8t0951221a-i5783825121.html- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
A klakson to już Ci ASO naprawi o ile uzna że syrena została uszkodzona przy kolizji- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
No widzisz jak Ci szybko naprawiliśmy autko- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
:D No i następne piwo- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
No przecież to normalne że na jałowym więcej się nie w kręci- Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Po tym zabiegu przejechałem 35k i jak narazie 0 luzu- B8 TrOOOOp
Abo wściekła pomarańczka- B8 TrOOOOp
To przedewszystkim No ale jak co komu - [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka