Treść opublikowana przez krystian3769
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Świetne autko Pogratulować
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
No Panie, to ten zając bidny ... Wymłóciłeś z niego wszystko super modziki Ale najlepszy Twój "MOD" lada chwila Trzymam kciuki Nie padnij CHOPIE
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie tam Ale mnom się nie sugeruj bo ja nie bardzo umiem tłumaczyć
-
B8 TrOOOOp
Dzięki za wyjaśnienia Krzychu bo już mi się nie chce wrzucać zdjęcia z takim samym wyposażeniem jak Piotra z tłumaczeniem od początku
-
B8 TrOOOOp
Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły Kolego jestem teraz przy aucie. Poziomnica na podłodze do plastikowej skrzynki mam ok 57mm. Masz 100% inny zestaw jak mój czy Kolegi Piotra. Tu może koło od BMXa wejdzie ale nie 19" dojazd Podkreślam, co innego bez tej skrzynki.
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Mnie też się podoba
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218645-kolo-dojazdowe-wyposazenie-wneki/ Są różne, ale że by koło na kompresor szło nie widziałem W sensie na skrzynkę z kompresorem i łatką
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
I dla tego przedliftowcy je przeszczepiają
-
B8 TrOOOOp
Nie twierdzę że nie wiesz jak koło zapasowe wygląda. Mam identyczne wyposażenie wnęki jak na zdjęciu Kolegi. I w żaden sposób koło zapasowe tam się nie mieści. Jedyna opcja to odjazdowe po usunięciu skrzynki kompresora. Jak jestem w błędzie, możesz wrzucić jakąś fotkę jak to wygląda u Ciebie ?
-
B8 TrOOOOp
kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html Panie Kolego a masz koło zapasowe ? a no nie wiec rozumiem wszystko jest ok wiec dziekuje za podpowiedzenie pozdrawiam Nie wiem czy do końca ? 1. Pod tą pokrywą nad buferem od strony kanapy masz zestaw naprawczy w postaci kompresora i łatki w sprayu. 2. Ta część podłogi która Ci została po podniesieniu tej "stolnicy" ... poderwij ją do góry i masz resztę 3. Ta "stolnica" jak ją obrócisz to korytko Czy, aby na pewno ?
-
B8 TrOOOOp
kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html Panie Kolego a masz koło zapasowe ?
-
B8 TrOOOOp
kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Start/Stop normalnie zawsze po odpaleniu jest ON. Chyba że uda Ci się przekodowac i odwrócić działanie guzika.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Dobre, dobre.....
-
A4 B8 Avant All Black 2.0 TDI 19" - Update (wgrany program)
Ładna sztuka U mnie jest oznaczenie s-line na blotnikach i środek był w pakiecie a z zew. nic prócz zawieszenia 1BV nie było.
-
B8 TrOOOOp
A ja wymieniam go co 30k
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Prawidłowo
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Zakładaj jeszcze listwy progowe. Koło fajne
-
B8 TrOOOOp
OJ tam ja rasistom nie jestem
-
B8 TrOOOOp
No i odrazu widac ze Grzes nie pije
-
B8 TrOOOOp
Oj lany faktycznie Więc zamykam buzie
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Hopie... Tylko tyle nie zauważyła ( Zazdroszczę żony
-
B8 TrOOOOp
Hehehe to ja już nic nie rozumiem To powiem tak... Poza pajakiema polift nic nie zmieniłem Miałem MF i TC A wiadomo jak zmieniasz cyferblatt to blenda idzie do wymiany
-
B8 TrOOOOp
Chwila dolna przecież nie zutje na karierę co innego blenda pod licznikiem ta ze skórka
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
A czego ?