Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. No Panie, to ten zając bidny ... Wymłóciłeś z niego wszystko super modziki Ale najlepszy Twój "MOD" lada chwila Trzymam kciuki Nie padnij CHOPIE
  2. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie tam Ale mnom się nie sugeruj bo ja nie bardzo umiem tłumaczyć
  3. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za wyjaśnienia Krzychu bo już mi się nie chce wrzucać zdjęcia z takim samym wyposażeniem jak Piotra z tłumaczeniem od początku
  4. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kompresora nie mam ale reszta jestKoko plastik podnosił i te pierdoły Kolego jestem teraz przy aucie. Poziomnica na podłodze do plastikowej skrzynki mam ok 57mm. Masz 100% inny zestaw jak mój czy Kolegi Piotra. Tu może koło od BMXa wejdzie ale nie 19" dojazd Podkreślam, co innego bez tej skrzynki.
  5. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218645-kolo-dojazdowe-wyposazenie-wneki/ Są różne, ale że by koło na kompresor szło nie widziałem W sensie na skrzynkę z kompresorem i łatką
  6. I dla tego przedliftowcy je przeszczepiają
  7. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie twierdzę że nie wiesz jak koło zapasowe wygląda. Mam identyczne wyposażenie wnęki jak na zdjęciu Kolegi. I w żaden sposób koło zapasowe tam się nie mieści. Jedyna opcja to odjazdowe po usunięciu skrzynki kompresora. Jak jestem w błędzie, możesz wrzucić jakąś fotkę jak to wygląda u Ciebie ?
  8. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html Panie Kolego a masz koło zapasowe ? a no nie wiec rozumiem wszystko jest ok wiec dziekuje za podpowiedzenie pozdrawiam Nie wiem czy do końca ? 1. Pod tą pokrywą nad buferem od strony kanapy masz zestaw naprawczy w postaci kompresora i łatki w sprayu. 2. Ta część podłogi która Ci została po podniesieniu tej "stolnicy" ... poderwij ją do góry i masz resztę 3. Ta "stolnica" jak ją obrócisz to korytko Czy, aby na pewno ?
  9. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz a nie brakuje tu czegos takiego bo nie mam lewarka ani nic hehe http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-audi-a4-8k-i5049178894.html Panie Kolego a masz koło zapasowe ?
  10. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kolego zgadza sie ale jakiego bo jest pare z tego co widziałem na aledrogo ale chyba bedze musiał z aso chyba kupic Jak pokażesz bardziej szczegółowe zdjęcia to może faktycznie coś brakuje do tego zestawu A tak to akurat wszystko masz
  11. Start/Stop normalnie zawsze po odpaleniu jest ON. Chyba że uda Ci się przekodowac i odwrócić działanie guzika.
  12. Ładna sztuka U mnie jest oznaczenie s-line na blotnikach i środek był w pakiecie a z zew. nic prócz zawieszenia 1BV nie było.
  13. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja wymieniam go co 30k
  14. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OJ tam ja rasistom nie jestem
  15. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i odrazu widac ze Grzes nie pije
  16. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oj lany faktycznie Więc zamykam buzie
  17. Hopie... Tylko tyle nie zauważyła ( Zazdroszczę żony
  18. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehehe to ja już nic nie rozumiem To powiem tak... Poza pajakiema polift nic nie zmieniłem Miałem MF i TC A wiadomo jak zmieniasz cyferblatt to blenda idzie do wymiany
  19. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chwila dolna przecież nie zutje na karierę co innego blenda pod licznikiem ta ze skórka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.