Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  2. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spline M8
  3. No i lux Nie chciałeś większych np 18" ?
  4. Projekt cały czas w budowie ... Jak skompletuje jeszcze parę brakujących gratów to może w tym roku będzie cieszymorda
  5. Do pięknego to mu trochę brakuje... Coś tam się powoli dzieje
  6. Będziemy w kontakcie
  7. No to pewnie Jak byś był w Vivo to pisz ja jestem praktycznie cały czas online a Vivo mam za płotem
  8. No to musimy się zgadać ja w Stalowce jestem codziennie Ale i niema problemu podjechać do Ciebie
  9. Si Może by jakiegoś spota zorganizował Widzę że często w Stalówce bywasz...
  10. No raczej
  11. Już gdzieś widziałem ten garaż z pierwszego zdjęcia ... Gratki jednostki
  12. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie zgłupiałem. Czytam teraz temat odnośnie modyfikacji i tam piszą że front licznika i tarczki też są do wymiany ... Zawartość dodana 3 minutes later Zawartość dodana 7 minutes later chyba że cuś pomyliłem i trzeba to zmieniać ale przy zmianie na lift A5
  13. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szybkie pytanie. Przy wymianie ramki licznika na poliftowa a4 prócz stelaża potrzeba coś jeszcze zmieniać np. front licznika ?
  14. No na to wychodzi. Sam wiesz jak z duperelami do lifta. Tyle samo albo i drożej na aukcjach ja za nowe w ASO
  15. Kolega był dzisiaj w ASO je zamówić i potwierdza ze wyszło za dwie dysze do A7 z literka A na końcu 84 zł Motorpol wyrzuca 52,02 zł brutto za szt. Tak ze po rabacie w ASO jakoś tak powinno wyjść... No nie ważne, szczegół
  16. Dzisiaj o 15:08 w Stalowej Woli na ul. Staszica obok Orlenu miałem czarne A4 b6 Avant z klubowym ramkami na blachach TSA.... Pozdrawiam
  17. Dysze mgiełkowe i zwykłe są w tej samej cenie. Ale jest tak jak piszesz mgiełkowe mają A na końcu nr
  18. No i gites malines. Najważniejsze żeby było 100% satysfakcji. Informacje z ostatniej chwili podają że w ASO już taki komplet z A7 można kupić za 84 zł
  19. Z jakiego modelu są te dysze ? Wszystko pasuje czy coś trzeba piłować ?
  20. Ja swoją idealną sline sprzedałem z poduszką za 700 i dołożyłem ok 800
  21. krystian3769 odpowiedział(a) na blyxa temat w Audi A4 B8
    Bez cięcia nie ma takiej opcji. RS ma inne błotniki. Zderzak od RS jest szerszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.