Treść opublikowana przez mokom69
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
współczuje im jak zapukają do ozixa i przywita ich jego różowy przyjaciel :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
zwierzęcą?? :polew:??
-
SPOTY RADOMSKIE
ale z czym?? [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:14_________________________________________________ d*pą :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju inwestuj w cb bo jak jak tak zwlekałem to dostałem 10pkt i 400zł. potem kupiłem cb i mam spokój do dziś więc radze nie popełniaj moich błędów jeden mandat i się zwraca:)
-
SPOTY RADOMSKIE
oZIX niech będzie skoro Ty nas to i ja Ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu niestety szkoła:(:( ale jak napisałem wcześniej w ten będę na 100% i nawet będę kierowcą jak będzie potrzeba
-
SPOTY RADOMSKIE
a witam wszystkich w ten piękny niedzielny wieczór [br]Dopisany: 17 Maj 2009, 21:52_________________________________________________niestety dziś ominąłem to 30 stron od piątku ale jutro nadrobie (przeczytam wszystko)
-
SPOTY RADOMSKIE
a tak apropo sprzedam szyber dach do łodzi podwodnej są chętni??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
niby warszawa a ameryka : :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
siedzisz w garażu??
-
SPOTY RADOMSKIE
oziu nie odchodż lepiej powiedz co robi tu Twoje audi??
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: narazie uciekam przed antylopami
-
SPOTY RADOMSKIE
qfa :polew: :polew: ja tam ma snieg po kolana, to gdzie ty teraz jesteś ? :polew: teraz to już sam nie wiem gdzie pogubiłem się w tych bezdrożach
-
SPOTY RADOMSKIE
jak was czytam, to wszyscy ujarani na maxa nie co Ty ale zejde już z tego słońca do jakiegoś cieniu...za mocno grzeje
-
SPOTY RADOMSKIE
to ja napisze że ide po kanapkę chce ktoś??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu masz nową ofiarę??
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie mogę hahahahahha
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
TOMASZU ozixa tyle nie ma może on wyruszył w poszukiwania Twego lokum??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
a właśnie Bryniu lapek naprawiony
-
SPOTY RADOMSKIE
raczej drabina spadła albo do dilera poleciał