Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć Brynia siema MoorPH
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Wpływ reklam na dzieci. [/quote mogę pomóc wpływ reklam na dzieci jest zły masz pierwsze zdanie
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu jaki temat??
-
SPOTY RADOMSKIE
a więc jeżeli koncert życzeń to chciałem i Tobie i Ukciowi życzyć wszystkiego najlepszego w nowych kwadratach:)
-
SPOTY RADOMSKIE
niestety Lublin ja też chcę na PW
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten nowy. jestem dumny że mogłęm go wstawić
-
SPOTY RADOMSKIE
T Tomaszu który ;>??
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko trochę włosy do pionu postawiło
-
SPOTY RADOMSKIE
no to teraz Brynia masz przerąbane
-
SPOTY RADOMSKIE
i torebki też ok jutro podrzucam notatki w sobote zaliczenie:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
witajcie kto się za mnie pouczy mechaniki gruntów??
-
SPOTY RADOMSKIE
co do przyciemniania jakis spec z anonsów powiedzial ze ok 340zl za komplet w mojej oczywiście folia...jeżeli zbiorowo da się załatwić taniej jestem bardzo za:)[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 00:07_________________________________________________dobra lece i ja buziaki
-
SPOTY RADOMSKIE
da ale odbiór osobisty w Warszawie a będę musiał wchodzić w Twoje rózowe pokoje??
-
SPOTY RADOMSKIE
mam do załatwienia jednego gościa aby wszystko jasne było :>
-
SPOTY RADOMSKIE
oZix potrzeba mi pinkiego na jutro da rade coś wykombinować??
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie już jestem Tomaszu dzięki za wsparcie:) doczytałem choć trochę to trwało
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojta :hi: i Mamusiom najlepszego
-
SPOTY RADOMSKIE
yoyo papa buziaków 102
-
Spociki w Kielcach
Bry wieczór [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:33_________________________________________________o nikogo nie ma [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:39_________________________________________________Bry noc
-
Ile pali Wam gazu?
w a4 b5 1996 silnik 1,8 125km na sekwencji spalanie trasa 8,5-11 miasto 10,5-13 nigdy więcej[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:42_________________________________________________tyle że odpala na benzynce i grzeje się do ok 45stopni więc trochę tych km ucieknie
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
AG gaz w Antoniówce przy drodze wojewódzkiej Radom- Kozienice tel 48 3322720 kom 606792019
-
[B5 ABC] Zapalająca się kontrolka wykrzyknika przy odpalaniu
płynu hamulcowego czy wyrównawczego ??
-
SPOTY RADOMSKIE
ja bym się obawiał bo jak mawiają niby on mały ale drzemie w nim Demon rozkoszy :polew: [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:21_________________________________________________ i tam... jedna konkretna wystarczy a musi być białą??
-
SPOTY RADOMSKIE
Czego oczekujesz w zamian? litości Z Racji tego iż znasz Dariusza w mej obecności nie stanie Ci się krzywda z mych rąk ani żadnego innego osobnika będącego w naszej okolicy o dzięki wać Panie za tak dobre słowa niech świat obdaruje Pana wszystkimi nastolatkami