Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
mnie nie bedzie...chyba ze na spocie w malopolskim:) ale dzis mozemy popic:)
-
SPOTY RADOMSKIE
a no jeszcze bęzie okazja to ja dokończę mojego redsika i przyłączę się do was:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia i działa lapek:) jeszcze raz podziękuj Panu Ł ode mnie Ktoś dziś pije?? bo samemu smutno...
-
SPOTY RADOMSKIE
a do wawy potrzeba mi oddac spodnie w złotych tarasach a nie oplaca mi sie jechac;/
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry wszystkim Mam pytanie czy w najblizszym czasie jedzie ktoś do wawy??i bedzie mogl poświęcic 5 min dla mojej sprawy??
-
SPOTY RADOMSKIE
i mi się podoba:)
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe i ma chłopak patent
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm czyli najprawdopodobniej do Ciebie krzyczałem na radiu musiałeś mieć wyłączone... co do grila ja postaram się dostosować do wszystkich:)
-
SPOTY RADOMSKIE
no to ja teraz walnę sbie sam :beer1: mcm leciałeś dziś może krajówką przed Zwoleniem od strony Lublina??
-
SPOTY RADOMSKIE
dziś i ja nie dotrę:/ no chyba ze na chwilkę się uda...
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia zapomniałaś o min A3 (((((
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
to już dużo wyjaśnia hehehehe Tomasz ale wiesz jak dalej go pragniesz myślę że każdy z forum zrobi to dla Ciebie i zorganizujemy zrzutkę
-
SPOTY RADOMSKIE
a bo ja wiem co w nich mogło być ale zrozumienie na forum 100% :)
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie chyba w świątecznych jajkach były grzybki <lol> :):)
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja właśnie skonsumowałem ostatni posiłek i też pękam a teraz BRANOC
-
SPOTY RADOMSKIE
fajny spocik, jajka wypite no i to najważniejsze poznałem kolejnych klubowiczów:) oby do następnego spota:)
-
[ALL] Czym najlepiej czyścić alkantarę ?
no o tej benzynie i ja słyszałem, słyszałem też o rozpuszczalniku. Mam nadzieję że napisze jeszcze ktos kto czyścił i jest teraz zadowolony bo jak wiadomo nie chcę nic poniszczyć... Dzięki kolego za zainteresowanie moim tematem.
-
[ALL] Czym najlepiej czyścić alkantarę ?
Witam szukałem na forum tematu lecz go nie dopatrzyłem więc może ktoś będzie mógł mi poradzić jakimi środkami najlepiej czyścić alkantrę?? nie chodzi mi o całe fotele. Sprawa wygląda tak jest to jasny kolorek i na siedzeniu kierowcy w kilku miejscach są widoczne zabrudzenia i właśnie je mam ochotę doczyścić. Czytałem że najczęściej używany jest wanisz lecz nie wiem czy do alkantry też, no i w ogóle czy są jakieś środki do konserwowania takiej tapicerki ?? Proszę o jakieś info...
-
SPOTY RADOMSKIE
mam pytanko czyściliście może kiedyś tapicerkę z alkantry ?? jak tak to czym najlepiej??
-
SPOTY RADOMSKIE
no ja już postanowiłem więc czy będzie się paliło czy waliło ja będę czekał
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry na tym spocie i ja będę w końcu
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia więc jak tylko znajdę chwilke będę dzwonił i może uda sie umówić na przegląd lapka:) Ozix dzieje sie tak jak jest otwarty tak do kąta max 100stopni to jest ok powyzej gaśnie tylko tyle:D[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 15:39_________________________________________________a i jest to ACER:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust dobrze że się udało z biletem:) Bryniu to może ja będę miał mały romans do Ciebie i Twojego Ł a mianowicie mam jakiś problem z matrycą w lapku:/ da się coś poradzić co i jk może być i oczywiście koszta naprawy:)