Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
bra bry noc odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
dziękuję Bryniu za Tomków mcm mam ten sam problem za szybko za dużo :>
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm raz się żyje JEDŻ :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
desperadosa :polew:- SPOTY RADOMSKIE
ale jem co ugotujesz- SPOTY RADOMSKIE
ozix mogę pomóc w sprzątaniu- SPOTY RADOMSKIE
Mokom a w które miejsce i o której do ww lecisz?? ok 11 i lece w centrum godzina jeszcze ruchoma- SPOTY RADOMSKIE
podobno pięknie lata ostatnio kolega prowadził taką na zamówienie przeszła testy u niego a to tyran aut- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
jeszcze 5 osób i będzie grill :D- SPOTY RADOMSKIE
mamy w ekipie geodetę??- SPOTY RADOMSKIE
no i już mamy ekipe do popijania:) jak bedzie 10 osób to rozpalam grila- SPOTY RADOMSKIE
Tomek Ty to Ty :> :> :> dawaj - ja teraz Lecha piję :> no to zdrowie BRYNIU nie wiem jak Ty ale ja dziś piję do upadłego :> :> :> jutro wolne:)- SPOTY RADOMSKIE
halo kobitki ja sie nie zgadzam...jestem łatwy do zrozumienia jeżeli chcecie mogę z wami podrinkować ... niestety w domu tylko harnaś- SPOTY RADOMSKIE
Ozix ja jutro jade do wawy Brynia z tego co pamiętam to jakieś 1,5 roku temu wits miał kupować Twoje A4 a ja miałem brać od Witsa :> a w ogóle to DOBRY WIECZÓR RFS- SPOTY RADOMSKIE
hehe widzę że z minuty na minutę coraz to ciekawszych informacji dowiadujecie sie co do tego grila :polew:- SPOTY RADOMSKIE
mcm poddam się każdej- SPOTY RADOMSKIE
witam i Przepraszam nie mogłem dotrzeć... sam oddam się wymiarowi kary... :bicz3: :bicz3: :bicz:- SPOTY RADOMSKIE
do grila w piątek będę miał 100% co i jak...na razie nie chcę robić popeliny żadnej... a teraz żegnam do jutra wszystkim:)- SPOTY RADOMSKIE
no witam witam:) ja już się zabieram za przeglądanie terminu zlotu i moich zjazdów...sesji...itp chętnie dam się przemycic:)- SPOTY RADOMSKIE
Dobry wszystkim po weekendzie...- SPOTY RADOMSKIE
a ja juz drinkuje:)- SPOTY RADOMSKIE
siema i zarazem Bra noc wszystkim - SPOTY RADOMSKIE