Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
czytam czuytam ale ostatnio zaniedbałem... ;( postaram sie dotrzeć na spota ale nic nie obiecuje:)
-
SPOTY RADOMSKIE
niestety okazuje się że ja mogę za tydzień bo za 2 tyg mam szkołę a u Ciebie jak sytuacja wygląda??
-
SPOTY RADOMSKIE
No tomaszust ja wypucowałem wczoraj później trasa Radom - Lublin troche deszczu i już nie ma efektu:(
-
SPOTY RADOMSKIE
no to w takim razie w następny czwartek pasuje wypucować autko:D
-
SPOTY RADOMSKIE
no ale patrząc na to co od weekendu sie dzieje to można tylko mieć nadzieje że jeszcze zawita słonko
-
SPOTY RADOMSKIE
mi pasuje:) i moze pogoda już ładniejsza będzie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomasz zyje żyje i nawet dobrze sie miewam:) a co do tego wypadu do Vag i A3 jestem za
-
SPOTY RADOMSKIE
ok Tomasz to do jutra jeszcze wczesnij sie zdzwonimy:)
-
SPOTY RADOMSKIE
mi tez jutro pasuje:)na troche napewno sie wyrwe:)
-
SPOTY RADOMSKIE
no jezeli kazdemu bedzie pasowal czwartek to ja jestem za:)wiec tomaszust musimy czekac na odpowiedzi pozostalej czesci A4 :>
-
SPOTY RADOMSKIE
no i ja znów nawale w piatek niestety mam Lublin:(
-
SPOTY RADOMSKIE
no to widze ze juz jest nas 3:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
jade jade Tomaszust a co do spota w majówke jestem za wiec moze juz jakis termin ustalimy?? podobno ma być ładna pogoda wiec mozna grilka zrobic:D:D%%jakis itp:)
-
SPOTY RADOMSKIE
BRYNIA bardzo możliwe tylko najlepsze ze jak wyszedłem po mszy przed kościół to 3 srebrne OOOO widziałem Tomaszust no to najwazniejsze zrobione autko odebrane i jest wszystko w porządku mam nadzieje:)
-
SPOTY RADOMSKIE
no TOMASZUST dokładnie tylko musisz zaopatrzyć sie w pługi odśnieżarki skrobaczki itd:) bo czuje ze Audiczke masz bielutką
-
SPOTY RADOMSKIE
no ttrzeba bede musiał zajrzeć kiedy cos u nich sie organizuje ale z tego co pamietam to niedziela ok 14 naplacu zamkowym ale to jeszcze zerkne
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe no mozna zawsze tylko moze juz nie tak ostro:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu dotarłem:) ja nie prowadziłem udało sie i był kierowca:) jednak nie ma to jak zabawa w towarzystwie klubowiczów:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
jade w piatek ok 14 wyjazd i zostaje do niedzieli
-
SPOTY RADOMSKIE
i lipa mnie nie bylo wogule zima mnie zaskoczyla sily wyzsze niedotarlem:(
-
SPOTY RADOMSKIE
ja postaram sie zawita ale niewiem okladnie o ktorekj skoncze prace wiec bede w kontakcie tel z tomaszustem:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ja dopiero bede w lublinie 22,23,24 luty nie wczesniej a weekend odpada sobota praca ale popoludnie wolne:)spota mozna zmontowac:) a moze u nas da sie cos skrecic??
-
SPOTY RADOMSKIE
No Tomasz trzymam Cie za słowo ze przyjedziesz:) a wlasnie co z fotami i filmami z pasterki????
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku życze:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty nie mow ze nie wytrzymały bo ja je od Ciebie na sezon kupuje:D:D a na srio to sie jarały jak złe mmmm piekny bialy dym i ten zapach aj kozaco