Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. Witam czy ma ktoś podobny problem?? Moj klimatronik (audi a4 1996rok) dziala tak: ustawiam na max w gore wieje zimne powietrze a na min czyli 18stopni wieje gorące. Czy jest mozliwość zamiany zeby bylo normalnie??
  2. Jarównież mam autko z 96 roku pełna elektryka + klimatronik i jak się okazało poduszka tylko u kierowcy, pasazer ma atrapke za to żeby czuł się pewniej
  3. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    4x4 zaj...... jzda POLECAM wszystkim dzis bylem i bylo super :grin:
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ok wiec spota mozna przesunac bo wiadomo grila w 2 osoby rozpalac nie ma co. :cry: skoda ale coz zycie. Ale i tak bede tam bo jade popatrzec na to 4na4 ihih
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    uuuu więc wychodzi na to ze zostaje tylko ja i Tomaszust??
  6. Dzięki kolego od jutra biore się za suszenie suszareczką a póżniej za naprawei dochodzenie skad bierze się woda. Bo niestety dzis praca mnie wzywa
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust jest imreza na torze:) sa jeepy qudy i wiele wieleinnych opcji:) gdzies tam o tym czytałem. a co do fregaty to uchlałbym się z Toba ale niestety nie moge
  8. dzięki poszukam dokładnie
  9. Witam mam duzy problem dzis przejechałem ok 200km w duzy deszcz i powrotu zaóważyłem ogromne ilości wody w dywanikach pasazera i kierowcy. Nie wiem co jest grane wszystko az sie podnioslo napecznialo od tej wody. Czy ktoś może mi pomóc dojść do ładu z tym , podpowiedziec czym to może byc spowodowane?? kiedys czytałem o zbieraniu sie wody z klimy ale czy to możliwe ze az tyle?? Teraz autko mam w garazu i je susze mam nadzieje że nic nie zgnije. Proszę o pomoc
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany i Panie mudlta się żeby ciepło jutro bylo bo jak nie to kiełbache nam zaleje
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to super spotkanie wam sie udalo tylko pozazdrościc:) a ja nie tylko dolaczam sie do zyczen ale równiez dziekuje za zyczenia :tongue:
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nawet na 10 minutek na kielbaske nie bedziesz mogl sie wyrwac???? moze jednak??
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    niestety ja nic nie wiem juz od dluzszegoczasu nie daja znakow zycia. Mam nadzieje ze juz niedlugo dadza o sobie znać
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wyglada groznie
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no wszystko ok o jestem happy z tego powodu. a co do predkości to zaskocze wszystkich jechalismy max 80km/h. a na grolka to juz doczekac sie nie moge:D:D
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no no no nowiec lecielismy w sobotke z Lublina na Radom na szczęście nie moim A4 tylko primerka 2.0 i po czołówce z drzewem zaliczeniu 360 stopni udalo się jeszcze zmieścic miedzy 2 drzewa na szczęście ani mi ani Piotrkowi nic sie nie stało. Autko niestety do kasacji. Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze nie jechalem Audi chyba bym plakal do dzis dnia. Filmik naspocie yooo[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 17:21 _________________________________________________To byl moj 2 wypadek. czy to prawda ze do 3 razy sztuka??
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witojta no ja znów w Radomiu wiec cos tam zawsze moge sie udzielac na formum A tak na marginesie to opaczność boska na demna czuwa!!!!
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podtrzymuje wypowiedz Dawida guady piekna sprawa:)
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiem wiem wiem spocik bedzie w terminie 3 czerwiec tak jak sie umawialismy:) bez obaw nie mam zamiaru nic zmieniac nie smialbym
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszus jechałem po wszystkich którzy odezwali się na forum Radomskich spotów, nastepnie uzytkownicy i poszukiwania Radomia i pobliskich miejscowości Ale powiem ci szczerze że na wszystkie PW jakie napisałem odpisało mi chyba 5 osób więc wychodzi na to że ludzie sapologowani ale nawet niewchodza na klubowa stronke. Wiesz jak jestkażdy kto zainteresowany spotkaniem itp znajdzie nas sam taka prawda[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 11:06 _________________________________________________Słuchajcie dzwoniłem o quady i sprawa wyglada tak jedno okrzenie kosztuje 5zl a godzina 90zl czyli wiadomo 30 min 45zl. Co myślicie o cenniku?? Co dalej a wiec 3 czerwiec on oranizuja na torze jakas impreze dla ludzi wiec jeśli byli byśmy zainteresowani mogli byśmy juz wtedy pojezdzic aleto kolejki itd itp. natomiast mozna z nimi sie umowic na dany termin i wtedy pojezdzili byśmy sami Ale wtedy pasoało by nam troche osób zebrać i do tego czy to nie za duze koszta?? Czekam na opinie[br]Dopisany: 24 Maj 2007, 11:34 _________________________________________________A właśnie jesli ktoś chce to mam ich stronke:) http://www.4x4.radom.pl tam wszystko opisane:PP
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no jak by udalo się do grila dołożyć qłady było by sper:)
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mi tez pasuje 3 czerwca:) a co do PW to moze ktoś mnie zmieni teraz poniewaz mam troche zajeć itd itp wiec jesli ma ktos wiecej czasu to poprosze o wsparcie
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust niestety pozne popoludnie tez odpada bo zazwyczaj do Radomia dojezdrzam w niedziele ok 20 wiec to by niemialo sensu. za to nastepny weekend no problem
  24. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tam gdzie byliśmy na grillu, obok można i tam też można pośmigać. To co kiedy ruszamy????? Bryniu ale byłem tam wczoraj i ani jednego kłada ani żadnych info :cry: a powiem wam że poszalałbym sobie na czymś takim wiec można kiedys spota polączyć z kładami [br]Dopisany: 23 Maj 2007, 11:37 _________________________________________________
  25. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja juz doczekac sie nie moge [br]Dopisany: 23 Maj 2007, 10:49 _________________________________________________a tak na marginsie wie ktoś z Was może gdzie w radomiu wypożyczają kłady żeby sobie poświrować na górkach??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.