Treść opublikowana przez mokom69
-
[B5 ADR] gasnacy silnik i falujace obroty
dzieki za podpowiedz. Przejrze ten link dokladnie
-
[B5 ADR] gasnacy silnik i falujace obroty
wygląda to tak gdy go chce rozpalic no to za 3 czasami za 4 razem dopiero zapali (wchodzi na obroty ok 2400obr/min i odrazu gasnie, znów odpale i znow to samo az zapali) i gdy przejade np 5km i zgasze silnik to odpalam ponownie bez zadnego problemu ale jak zostawie np na 30 min lub wiecej to znow to samo 3-4razy musze zakrecic zanim zapali.i to mnie denerwuje musze na VAG z tego co mowią a dzis nawt slyszalem ze to moze byc silniczek krokowy czy jakos tak.
-
[B5 ADR] gasnacy silnik i falujace obroty
witam od pewnego czasu mam ten sam problem co kolega zakrece kluczykiem auto odpala i po chwili gasnie, zakrece 2 raz odpala i gasnie i tak sie powtarza co jakis czas:/. Więc musze na VAG podjechac radzicie z tego co widze??
-
[B5-1,6-1995] zapalająca się kontrolka układu hamulcowego
o cholera to masz dziwnie bo jak mi sie tak zapalalo to wymienilem klocki przod i tyl i jeszcze zacisk na tylnym lewym kole i od czasu wymiany nic juz mi sie niezapala.Moze podjedz na komputer.
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
o kurde wiesz ze nad tym sie niezastanawialem. dobrze ze taki temat poruszyles moze ktos nam pomoze
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
ok dzieki juz zaraz przejrze tematy:)
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
dzieki za info i to chyba bedzie najlepsze rozwiazaniwe tez chyba w koncu zaloze bo jednak to jest roiznica w kasie
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
ja sie dowiadywalem wczoraj i u mnie w radomiu juz wiem jak jest a wiec sekwencja od 2200-2500 i to w dobrych zakladach instaluja wiec moze pomysle o tym:D
-
dziwne stukanie
no wlasnie u mnie tez do 3 biegu pozniej juz mam spokoj:/ ehhh ciezki los ale nic mam nadzieje ze dojdziemy z tym ladu:)
-
dziwne stukanie
z przyjemnoscia ale jak narazie sprawa sie komplikuje bylem u mechanika i powiedzial ze to wahacze a naprawa to od 200-600zl musi rozkrecic zeby wiedzial pozniej pojechalem na diagnostyke na te lapaki czy jakos tam i stwierdzili ze zawieszenie mam dobre i ze to moze byc przegub:/ kurde i teraz juz sam nie wem moze ten mechanik chce tylko wyrwac kase a moze diagnosci sie nieznaja wrrrr
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
czyli moge wywnioskowac ze jesli juz to sekwencje zakladac bo spalanie mniejsze bedzie i na mocy tyle nie stgraci??? czy dobrze rozumiem??
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
witam mam prosbe i prosze o pomoc pomyslalem o zalozeniu instalacji gazowe w moim A4 1.8 125KM z 96 roku . Sprawa dotyczy jaki gaz jakie to koszta i jak wyjdzie spalanie?? Bo zastanawiam się czy ta inwestycja będzie udana??Prosze o info [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 25-02-2007, 17:07 ] zajrzyj proszę w końcu do regulaminu, temat źle nazwany
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
w 100%zgadzam sie z kolegą marewel ja ma 1,8 z 96 roku i mi tez pali podobnie wiec to chyba juz musi tak byc:)
-
czujnik ABS siezałącza
ok dzieki wiec postaram sie to zrobic. dzieki i pozdro
-
czujnik ABS siezałącza
plyn mam bo sprawdzam regularnie alemozliwe ze z tym luzem bo typowo na mojej ulicy sa teraz olbrzymie dolki i jak jade to chcac niechcac zawsze w jakis wjade wiec moze od tego. a jak go wyciagnac i obczyscic??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
witam moje spalanie to miasto:gdy mam ciężką noge wychodzi ok 13l/100km a na trasie oczywiscie jak staram sie być najszybszy to w granicach 9,3-9,8
-
"Pukanie" w prawym przednik kole... ?
mam identyczny problem i u mnie to wahacz
-
czujnik ABS siezałącza
witam zauważyłem w aucie problem. juz dwa razy przytrafilo mi ise ze podczas jazdy po duzych dolach wlacza mi ise kontrolka ABS nie wiem czym to spowodowane jesli ktos mial podobny problem prosze o pomoc [ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 22-02-2007, 22:55 ] Nazywaj tematy normalnie !!!!!!!!
-
rozbita a4
nieciekawie z tym wypadkiem ale myśle że jak każdy klubowicz bedzie trzymał kciuki to dasz rade uzbierać na następną A4 ja tam juz zaczalem trzymac:)
-
[B5 2,6] Co ile kilometrów wymiana paska rozrządu
nie wiem jak w a4 avant 2,6 ale w a4 1,8 z 96 to chyba co jakies 80-90 tys km:)
-
dziwne stukanie
ok dzieki za info juz napewno jutro sprawdze:) i ta opje
-
dziwne stukanie
dzieki za pomoc wiesz ze to moze byc ten wahacz bo ostatnio wlasnie zaczalem slyszec taki dziwny pisk a raczej tak jakby zawias skrypił.ale nic podjade do stacji jak mowisz i mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni bo szkoda mi autka:) dzieki za pomoc pozdrawiam
-
dziwne stukanie
ok sprawdze tylko sam wiesz dziwne mi sie to wydaje bo poduszki wymienialem w styczniu i zeby to byly znow one to bardzo by to bylo dziwne ale nic sprawdze wszystko w tym tyg musze sie do mechanika zabrac.
-
dziwne stukanie
Poduszki raczej nie bo juz byly wymieniane. ale moze byc to co piszesz ze wahacz bo przegub to chyba na skreconych kolach by bylo slychac tak?? a to sie dzieje nawet na prostych i przewaznietylko podczas ruszania [ Dodano: 10-02-2007, 00:08 ] i podczas wolnej jazdy tak do 30-40km/h pozniej juz jest spokoj [ Dodano: 10-02-2007, 00:08 ] i podczas wolnej jazdy tak do 30-40km/h pozniej juz jest spokoj
-
dziwne stukanie
poprosru w tym problem ze ruszam z jedynki i tak dziwnie stuka cos jak by bylo cos odkrecone i rowniez gdy zmieniam bieg z 1 na 2 podczas wciskania sprzegla natomiast gdy juz zmieniam z 2 na 3 i wyzzej wszystko jest ok tylko dzieje sie to na pierwszym i 2 biegu.