Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. dzieki za podpowiedz. Przejrze ten link dokladnie
  2. wygląda to tak gdy go chce rozpalic no to za 3 czasami za 4 razem dopiero zapali (wchodzi na obroty ok 2400obr/min i odrazu gasnie, znów odpale i znow to samo az zapali) i gdy przejade np 5km i zgasze silnik to odpalam ponownie bez zadnego problemu ale jak zostawie np na 30 min lub wiecej to znow to samo 3-4razy musze zakrecic zanim zapali.i to mnie denerwuje musze na VAG z tego co mowią a dzis nawt slyszalem ze to moze byc silniczek krokowy czy jakos tak.
  3. witam od pewnego czasu mam ten sam problem co kolega zakrece kluczykiem auto odpala i po chwili gasnie, zakrece 2 raz odpala i gasnie i tak sie powtarza co jakis czas:/. Więc musze na VAG podjechac radzicie z tego co widze??
  4. o cholera to masz dziwnie bo jak mi sie tak zapalalo to wymienilem klocki przod i tyl i jeszcze zacisk na tylnym lewym kole i od czasu wymiany nic juz mi sie niezapala.Moze podjedz na komputer.
  5. o kurde wiesz ze nad tym sie niezastanawialem. dobrze ze taki temat poruszyles moze ktos nam pomoze
  6. dzieki za info i to chyba bedzie najlepsze rozwiazaniwe tez chyba w koncu zaloze bo jednak to jest roiznica w kasie
  7. ja sie dowiadywalem wczoraj i u mnie w radomiu juz wiem jak jest a wiec sekwencja od 2200-2500 i to w dobrych zakladach instaluja wiec moze pomysle o tym:D
  8. no wlasnie u mnie tez do 3 biegu pozniej juz mam spokoj:/ ehhh ciezki los ale nic mam nadzieje ze dojdziemy z tym ladu:)
  9. z przyjemnoscia ale jak narazie sprawa sie komplikuje bylem u mechanika i powiedzial ze to wahacze a naprawa to od 200-600zl musi rozkrecic zeby wiedzial pozniej pojechalem na diagnostyke na te lapaki czy jakos tam i stwierdzili ze zawieszenie mam dobre i ze to moze byc przegub:/ kurde i teraz juz sam nie wem moze ten mechanik chce tylko wyrwac kase a moze diagnosci sie nieznaja wrrrr
  10. czyli moge wywnioskowac ze jesli juz to sekwencje zakladac bo spalanie mniejsze bedzie i na mocy tyle nie stgraci??? czy dobrze rozumiem??
  11. witam mam prosbe i prosze o pomoc pomyslalem o zalozeniu instalacji gazowe w moim A4 1.8 125KM z 96 roku . Sprawa dotyczy jaki gaz jakie to koszta i jak wyjdzie spalanie?? Bo zastanawiam się czy ta inwestycja będzie udana??Prosze o info [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 25-02-2007, 17:07 ] zajrzyj proszę w końcu do regulaminu, temat źle nazwany
  12. w 100%zgadzam sie z kolegą marewel ja ma 1,8 z 96 roku i mi tez pali podobnie wiec to chyba juz musi tak byc:)
  13. ok dzieki wiec postaram sie to zrobic. dzieki i pozdro
  14. plyn mam bo sprawdzam regularnie alemozliwe ze z tym luzem bo typowo na mojej ulicy sa teraz olbrzymie dolki i jak jade to chcac niechcac zawsze w jakis wjade wiec moze od tego. a jak go wyciagnac i obczyscic??
  15. witam moje spalanie to miasto:gdy mam ciężką noge wychodzi ok 13l/100km a na trasie oczywiscie jak staram sie być najszybszy to w granicach 9,3-9,8
  16. mam identyczny problem i u mnie to wahacz
  17. witam zauważyłem w aucie problem. juz dwa razy przytrafilo mi ise ze podczas jazdy po duzych dolach wlacza mi ise kontrolka ABS nie wiem czym to spowodowane jesli ktos mial podobny problem prosze o pomoc [ Komentarz dodany przez: wojtas-audi: 22-02-2007, 22:55 ] Nazywaj tematy normalnie !!!!!!!!
  18. mokom69 odpowiedział(a) na jas temat w Lifestyle i Hydepark
    nieciekawie z tym wypadkiem ale myśle że jak każdy klubowicz bedzie trzymał kciuki to dasz rade uzbierać na następną A4 ja tam juz zaczalem trzymac:)
  19. nie wiem jak w a4 avant 2,6 ale w a4 1,8 z 96 to chyba co jakies 80-90 tys km:)
  20. ok dzieki za info juz napewno jutro sprawdze:) i ta opje
  21. dzieki za pomoc wiesz ze to moze byc ten wahacz bo ostatnio wlasnie zaczalem slyszec taki dziwny pisk a raczej tak jakby zawias skrypił.ale nic podjade do stacji jak mowisz i mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni bo szkoda mi autka:) dzieki za pomoc pozdrawiam
  22. ok sprawdze tylko sam wiesz dziwne mi sie to wydaje bo poduszki wymienialem w styczniu i zeby to byly znow one to bardzo by to bylo dziwne ale nic sprawdze wszystko w tym tyg musze sie do mechanika zabrac.
  23. Poduszki raczej nie bo juz byly wymieniane. ale moze byc to co piszesz ze wahacz bo przegub to chyba na skreconych kolach by bylo slychac tak?? a to sie dzieje nawet na prostych i przewaznietylko podczas ruszania [ Dodano: 10-02-2007, 00:08 ] i podczas wolnej jazdy tak do 30-40km/h pozniej juz jest spokoj [ Dodano: 10-02-2007, 00:08 ] i podczas wolnej jazdy tak do 30-40km/h pozniej juz jest spokoj
  24. poprosru w tym problem ze ruszam z jedynki i tak dziwnie stuka cos jak by bylo cos odkrecone i rowniez gdy zmieniam bieg z 1 na 2 podczas wciskania sprzegla natomiast gdy juz zmieniam z 2 na 3 i wyzzej wszystko jest ok tylko dzieje sie to na pierwszym i 2 biegu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.