Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no najwyrazniej to chyba przez tą prace twoja licencjacka hehe. Wiec dzis sie widzimy o 18 na stalym miejscu:) juz doczekac sie nie moge mimo iz bede krotko to pojawie sie na 100%
  2. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust czyli widziales ale nie mnie:) bo ja od kad zalozylem nowe felgi to juz ich nie zdejmuje no chyba ze na zime:)
  3. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no wiec przy czwartku zostajemy:) to jeszcze tylko godzinka ja proponuje jakos popoludni tkie pozne popoludnie bo rano jade do Krakowa i mysle ze ok 15-16max juz bede w Radomiu wiec tylko godzinke jeszcze dogadac:)[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 01:47 _________________________________________________jej teraz to mam zawalony tydzien jutro a raczej juz dzis Lublin-Wawa czwartek Kraków piątek Lublin-Wawa cos czuje ze Redbule pójdą w ruch
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czyli jak w koncu wszystko wyglada??w czwartek czy w sobote spocika robimy??
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czwartek pasuje:) a co do bmw to na 100% jest to BMW reia 3 4-drzwi nowiutka i kolorek srebrny juz pare razy ja widzialem i jak dobrze pamietam to na rejestracjach Wi jezdzi:)
  6. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u mnie sroda odpada:( o 16 jade do Lublina z Lublina do Warszawy wiec nie ma opcji:(
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mi tez pasuje na tygodniu ale biorac pod uwage ludzi praujacych to moze piatek albo sobota max bo od niedzieli juz mnie nie ma:(
  8. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzis zaliczyłem mechanike i jestem happy jeszcze tylko egzamin i tez bede mógł spocic z kiełbaskami hihi tylko obyśmy dali rade się spotkać do 12 lpca bo póżniej juz mnie nie bedzie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 00:59 _________________________________________________haloooo róbmy spota ludzie jesteście????
  9. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    GARY jeśli chodzi o mnie to nie bo w tym roku postanowilem ruszyć na południe Polski :> góry góry góry
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust wszystko wrzuce tylko że teraz nie mam aparatu bo kobitka do Grecji mi zabrała. i musze poczekać aż wróci a wtedy wszystko wrzuce:)
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust aaa dziekujemy za pozdrowienia :) i oby sie udało na czas oddać prace yo
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jesli mowisz o tym piatku to za malo czasu na organizacje bo jutro juz czwartek:D ale jak by sie udalo to ja w piatek od godziny 18 jestem wolny wiec mi od 18 pasuje :>
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom69, mijaliśmy się dzis na Limanowskiego trzeba bylo trąbić :> :> małe spotkanko na mikescie by sie zrobilo a co do spocika to ja jestem za ale godzinki niezapodam bo i soota i niedziela bede w lublinie wiec moge sie tylko dostosowac do was
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie chyba nic sie nie dzieje ale jakos nikt nic nie pisze smutno sie robi
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no w sumie to ja mam sruby wiec moze obejscsie bez nich:) najwyzej z ceny opuscisz :grin: :tongue: zreszta jutro sie dogadamy:)
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o kurde to sie porobilo na spotach zaczną się wyścigi tomaszust super by bylo jak jutro by sie udalo zalatwic wszystko:) bo piatek mam zawalony z deczka
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jestem za spocikiem:)
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    super juz sie doczekac nie moge a myślałem ze będą :bicz: bozapomniałeś albo co
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A ja dzis od rana wzialem się pilnie za suszenie podłgi w Audi i dopiero skończyłem musze przyznac ze ciezka to praca i niezycze nikomu od cholery dlubaniny. Ale za to nowe doświadczenie:) więc jak ktoś potrzebuje pomocy w wysuszaniu duwanikow to jestem juz prawie eksertem i chetnie pomoge
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No chyba że się wstrzymacie ze 2 latka to sie zakręce :grin: a tak na serio to i ja poprosze o cene na PW
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a moze sprzedaje zeby mogl kupic A4 B7
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam i jak po weekendzie klubowicze:D:D bo u mnie masakra szkola i egzaminy. mam dosc
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podtrzymuje wypowiedz kolegi pozazdrościć
  24. no musze to zrobić. Ale wiesz zapytałem ogólnie bo z tym da się żyć tylko poprostu jest to odwrocone a nie widzi mi ise znow jechac na waga zaplacic 40-50zl i nic sie niedowiedziec:( dlatego spytalem bo moze komus sie zdazylo miec podobnyproblem. W ostatecznosci jade na VAG
  25. mi tez sie tak zdarzylo w 1.8 z 96r. o nie mam LPG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.