Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No cicho i to mnie martwi bo swego czasu ok 10 osób brało czynny udział w tworzeniu radomskiego klubu
  2. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu to fakt. Twoje autko Ty nim jezdzisz najlepiej a co do browarka to hmmm miło to słyszeć [br]Dopisany: 22 Maj 2007, 09:25 _________________________________________________halo halo a gdzie wszyscy?? co z Wami??
  3. Mam ten sam problem chcę założyć 17'' ale boje się że bez obniżenia zawieszenia nie bedzie ładnie wyglądała
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o prosze więc jak tylko pół długości to nie jest żle masz wyczucie na starcie
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Spoto-gril superrrr nie ma to jak niedzielka w dobrym towarzystwie:) Bryniu cieszy mnie fakt że prowadził Twój mąż bo was doganiałem obawiam się że jak Ty byś prowadziła to 125 KM nieradziło by sobie z 193KM
  6. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale to nie twoja wina bo kupiłeś juz z gazem więc się uchowasz
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak dobrze że mam benzynke
  8. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ja jeszcze siedze tomaszust jak byśmy juz na forum sie niezgadali to ja na 100% jestem na arkingu ok 15
  9. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no może... Szkoda ale co tam damy rade sami
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja tez dzis zagadałem z jednym (A4 bordowa na WBR rejestracjach) ale niestety zbył mnie chyba niepotrzebujenowych znajomych ani nawet A4 raczej go nie kręci poprostu ma bo ma a szkoda.
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No ja juz sobie autko wypucowałem ajjj żeby tylko do niedzieli utrzymać je w tym tanie
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiesz sprostuje polerke własnej roboty :grin:zeby się świeciło na inną szkoda kasy
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wiec widze ze nie moge inaczej jak w sobote robic polerke i w niedzielke tylko szmatka przejechać :D
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pogoda na pewno nam spasuje kurde alo mogla by byc tez sobota ładna bo autko pasuje umyć zeby Tomaszust znów nie przyjechal najczystrzym :tongue:
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dawid to musisz ponawijać z Brynią o tym V-techu Ona a tam wtyki hihi
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeśli juz o tym mowa to każdemu zdarza się i w mieście poszaleć niestety mi też
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o prosze jakie romantyczne wyznania hihi juz sie niemoge niedzielki doczekac:D teraz to tylko modlic sie o pogode
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok więc i ja zostaje:) tomaszust wiec tak jak sie umawialismy o 15 na parkingu tak??
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W takim razie i ja zostaje w końcu to nasza mała adomska paczka i tzreba sie trzymać razem a do Krakowa jeszcze nie raz sie trafi
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A więc już wiem o którym skrzyżowaniu była mowa hehe wiesz jak jest śpieszyło mi się a co do radia to Midlan 121 a antenka ML 145[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 18:12 _________________________________________________Jeśli mowa o Krakowie to ja też moge jechać natomiast jeśli sie większością nie zbierzemy to chyba nie ma sensu sie tam pchać a do tego bez naszej Bryni WIęC proponujsze szybko o decyzje ja jestem po środku bo oba miejsca mi pasują
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A więc antene mam dużą hehe lepszy zasig mam nadzieje radio midlana(tu znów pieniążki sie uśmiechnęły) Michal ale teraz tam sa 2 pasy więc sie nie wpychałem nigdzie . A co do krakowa szczerze jestem za bardzo mi sie podoba ten pomysł ale to jak wszyscy pojedziemy hihi
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A dobrze widział bo byłem w sumie to i ja Jego poznałem ale jakoś glupio się było odezwać a CB kupiłem bo nie chce płacic więcej mandatów
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Małe sprostowanie zagląda każdy alejakoś w ostatnim czasie nas tylko widze:) hHALO HALO co się dzieje ?? czekamy na was:)[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 14:35 _________________________________________________rozumiem ze to praca wszystkich pochlania:)
  24. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust i Brynia obawiam się ze tylko my sledzimy stronke:D:D ciekawe co z pozostałymi ludziskami
  25. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    yyy kto co bierze no więc chyba mozna zrobic tak jak napisales czyli kielbaski w swoim zakresie a musztarde, ketchup, wegiel juz kupimy przed spotem:D a i grila to ja nie mam:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.