Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
No cicho i to mnie martwi bo swego czasu ok 10 osób brało czynny udział w tworzeniu radomskiego klubu
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu to fakt. Twoje autko Ty nim jezdzisz najlepiej a co do browarka to hmmm miło to słyszeć [br]Dopisany: 22 Maj 2007, 09:25 _________________________________________________halo halo a gdzie wszyscy?? co z Wami??
-
[ALL] Jakie felgi
Mam ten sam problem chcę założyć 17'' ale boje się że bez obniżenia zawieszenia nie bedzie ładnie wyglądała
-
SPOTY RADOMSKIE
o prosze więc jak tylko pół długości to nie jest żle masz wyczucie na starcie
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoto-gril superrrr nie ma to jak niedzielka w dobrym towarzystwie:) Bryniu cieszy mnie fakt że prowadził Twój mąż bo was doganiałem obawiam się że jak Ty byś prowadziła to 125 KM nieradziło by sobie z 193KM
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to nie twoja wina bo kupiłeś juz z gazem więc się uchowasz
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak dobrze że mam benzynke
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja jeszcze siedze tomaszust jak byśmy juz na forum sie niezgadali to ja na 100% jestem na arkingu ok 15
-
SPOTY RADOMSKIE
no może... Szkoda ale co tam damy rade sami
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tez dzis zagadałem z jednym (A4 bordowa na WBR rejestracjach) ale niestety zbył mnie chyba niepotrzebujenowych znajomych ani nawet A4 raczej go nie kręci poprostu ma bo ma a szkoda.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja juz sobie autko wypucowałem ajjj żeby tylko do niedzieli utrzymać je w tym tanie
-
SPOTY RADOMSKIE
wiesz sprostuje polerke własnej roboty :grin:zeby się świeciło na inną szkoda kasy
-
SPOTY RADOMSKIE
wiec widze ze nie moge inaczej jak w sobote robic polerke i w niedzielke tylko szmatka przejechać :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Pogoda na pewno nam spasuje kurde alo mogla by byc tez sobota ładna bo autko pasuje umyć zeby Tomaszust znów nie przyjechal najczystrzym :tongue:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawid to musisz ponawijać z Brynią o tym V-techu Ona a tam wtyki hihi
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli juz o tym mowa to każdemu zdarza się i w mieście poszaleć niestety mi też
-
SPOTY RADOMSKIE
o prosze jakie romantyczne wyznania hihi juz sie niemoge niedzielki doczekac:D teraz to tylko modlic sie o pogode
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok więc i ja zostaje:) tomaszust wiec tak jak sie umawialismy o 15 na parkingu tak??
-
SPOTY RADOMSKIE
W takim razie i ja zostaje w końcu to nasza mała adomska paczka i tzreba sie trzymać razem a do Krakowa jeszcze nie raz sie trafi
-
SPOTY RADOMSKIE
A więc już wiem o którym skrzyżowaniu była mowa hehe wiesz jak jest śpieszyło mi się a co do radia to Midlan 121 a antenka ML 145[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 18:12 _________________________________________________Jeśli mowa o Krakowie to ja też moge jechać natomiast jeśli sie większością nie zbierzemy to chyba nie ma sensu sie tam pchać a do tego bez naszej Bryni WIęC proponujsze szybko o decyzje ja jestem po środku bo oba miejsca mi pasują
-
SPOTY RADOMSKIE
A więc antene mam dużą hehe lepszy zasig mam nadzieje radio midlana(tu znów pieniążki sie uśmiechnęły) Michal ale teraz tam sa 2 pasy więc sie nie wpychałem nigdzie . A co do krakowa szczerze jestem za bardzo mi sie podoba ten pomysł ale to jak wszyscy pojedziemy hihi
-
SPOTY RADOMSKIE
A dobrze widział bo byłem w sumie to i ja Jego poznałem ale jakoś glupio się było odezwać a CB kupiłem bo nie chce płacic więcej mandatów
-
SPOTY RADOMSKIE
Małe sprostowanie zagląda każdy alejakoś w ostatnim czasie nas tylko widze:) hHALO HALO co się dzieje ?? czekamy na was:)[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 14:35 _________________________________________________rozumiem ze to praca wszystkich pochlania:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust i Brynia obawiam się ze tylko my sledzimy stronke:D:D ciekawe co z pozostałymi ludziskami
-
SPOTY RADOMSKIE
yyy kto co bierze no więc chyba mozna zrobic tak jak napisales czyli kielbaski w swoim zakresie a musztarde, ketchup, wegiel juz kupimy przed spotem:D a i grila to ja nie mam:(