Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
ja jak zarejestruje w piąte to furakiem, jak nie zarejestruje to będę popijał, ale na spocie oczywiście:) wuju powiem Ci że na początku jak fele pokazywałeś to tak sobie jakoś to wyobrażałem inaczej ale teraz kox
-
SPOTY RADOMSKIE
no króla zabraknąć nie może
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu nareszcie wuju : ładniej niż się spodziewałem :th: no i co najważniejsze w piątek piszę się na spota
-
SPOTY RADOMSKIE
no mnie jak zwykle nie ma ... Lublin:/
-
SPOTY RADOMSKIE
chcę te brzydkie :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie, kiedy przyjedziesz na spota? A Tomaszu u mnie to nie takaprosta sprawa :/ niestety co 2 weekend a czasami co tydzień Lublin i ciężko mi się wbić w piątek wolny ale przyznam że tęsknie:)
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
wczoraj wystawiłem w takim stanie jak jest i miałem już parę telefonów więc jakieś jest natomiast jutro wstawiam ją do blacharzy itd więc będe sprzedawał póżniej już zrobioną
-
SPOTY RADOMSKIE
tak d4d ale nie zostawię za droga niestety jak dla mnie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc Tomaszu byłem byłem... co prawda plan był by kupić A4 jednak lipa po całości i wziąłem toyotke ale to chwilowo tylko:) choć nie powiem podoba mi się i spalanie małe:)
-
SPOTY RADOMSKIE
witam mam do sprzedania może znajdzie się ktoś chętny http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10671386
-
SPOTY RADOMSKIE
najlepszego Aniu
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko jakiego:P no właśnie to druga strona medalu choć w niemcowni też nie mam gwarancji:)
-
SPOTY RADOMSKIE
nie dziękuję chociaż jak tak patrze po tym necie to nie wiem czy warto się ruszać bo od zarąbania towaru w kraju do kupna...
-
SPOTY RADOMSKIE
ja jadę dokładnie do miejscowości Bremen to między hamburgiem a hanowerem więc trochę daleko od monachium:/
-
SPOTY RADOMSKIE
z chęcią tylko jak patrze na te silniki plus do tego buda to sporo trzeba dać...chyba jeszcze mnie nie stać a taką
-
SPOTY RADOMSKIE
za tydzień jadę do sąsiadów z zachodu i mam nadzieję że coś ptrzytargam:)
-
SPOTY RADOMSKIE
a więc tak chciałbym B6 ale patrząc na mój portfel najprawdopodobniej poszukam ładnej B5fl i chyba przy takiej bym przystał bo chcę tą 110KM choć ostatnio zacząłem też zerkać na ebemwu 3 z 2litrowym dieselem:)
-
SPOTY RADOMSKIE
a gdzie ta miła atmosfera z dawnych czasów??
-
SPOTY RADOMSKIE
no wiem wiem że teraz nie jest dobra ale co ja na to poradzę mus to mus:/ nieraz ludzie zjeżdżają wiec wiadomo ja dam mu więcej niż kantor a on mi proste:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie właśnie sprzedałem A3 i mam nadzieję że już teraz będę mógł wrócić do A4 [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 17:56_________________________________________________i najważniejsze kupię euro w dobrej cenie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 23:03_________________________________________________a tak przy okazji zobaczcie czego to ludzie nie wyrzuca do rowu http://img265.imageshack.us/img265/1657/image004h.jpg ze 120 kg to na bank ważyła troche słąba jakość zdjęcia ale wiadomo co leży
-
SPOTY RADOMSKIE
a tak wygląda moje
-
SPOTY RADOMSKIE
witam Jak myślicie kto wygra walkę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapraszamy zapraszamy...co do spotkań czytaj 1 post Bryni na każdej ze stron:)