Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja jak zarejestruje w piąte to furakiem, jak nie zarejestruje to będę popijał, ale na spocie oczywiście:) wuju powiem Ci że na początku jak fele pokazywałeś to tak sobie jakoś to wyobrażałem inaczej ale teraz kox
  2. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no króla zabraknąć nie może
  3. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu nareszcie wuju : ładniej niż się spodziewałem :th: no i co najważniejsze w piątek piszę się na spota
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no mnie jak zwykle nie ma ... Lublin:/
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chcę te brzydkie :>
  6. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witojcie, kiedy przyjedziesz na spota? A Tomaszu u mnie to nie takaprosta sprawa :/ niestety co 2 weekend a czasami co tydzień Lublin i ciężko mi się wbić w piątek wolny ale przyznam że tęsknie:)
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witojcie
  8. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wczoraj wystawiłem w takim stanie jak jest i miałem już parę telefonów więc jakieś jest natomiast jutro wstawiam ją do blacharzy itd więc będe sprzedawał póżniej już zrobioną
  9. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak d4d ale nie zostawię za droga niestety jak dla mnie:)
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czesc Tomaszu byłem byłem... co prawda plan był by kupić A4 jednak lipa po całości i wziąłem toyotke ale to chwilowo tylko:) choć nie powiem podoba mi się i spalanie małe:)
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam mam do sprzedania może znajdzie się ktoś chętny http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10671386
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    najlepszego Aniu
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tylko jakiego:P no właśnie to druga strona medalu choć w niemcowni też nie mam gwarancji:)
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie dziękuję chociaż jak tak patrze po tym necie to nie wiem czy warto się ruszać bo od zarąbania towaru w kraju do kupna...
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja jadę dokładnie do miejscowości Bremen to między hamburgiem a hanowerem więc trochę daleko od monachium:/
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z chęcią tylko jak patrze na te silniki plus do tego buda to sporo trzeba dać...chyba jeszcze mnie nie stać a taką
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za tydzień jadę do sąsiadów z zachodu i mam nadzieję że coś ptrzytargam:)
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a więc tak chciałbym B6 ale patrząc na mój portfel najprawdopodobniej poszukam ładnej B5fl i chyba przy takiej bym przystał bo chcę tą 110KM choć ostatnio zacząłem też zerkać na ebemwu 3 z 2litrowym dieselem:)
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a gdzie ta miła atmosfera z dawnych czasów??
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no wiem wiem że teraz nie jest dobra ale co ja na to poradzę mus to mus:/ nieraz ludzie zjeżdżają wiec wiadomo ja dam mu więcej niż kantor a on mi proste:)
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witajcie właśnie sprzedałem A3 i mam nadzieję że już teraz będę mógł wrócić do A4 [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 17:56_________________________________________________i najważniejsze kupię euro w dobrej cenie:)
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 23:03_________________________________________________a tak przy okazji zobaczcie czego to ludzie nie wyrzuca do rowu http://img265.imageshack.us/img265/1657/image004h.jpg ze 120 kg to na bank ważyła troche słąba jakość zdjęcia ale wiadomo co leży
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a tak wygląda moje
  24. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam Jak myślicie kto wygra walkę??
  25. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zapraszamy zapraszamy...co do spotkań czytaj 1 post Bryni na każdej ze stron:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.