Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
no i ani na spota ani na odwiedziny Jarka nie udało mi sie dotrzeć:/ ta szkoła mnie wykończy od 10 czekałem na obrone do 16 a potem z projektem kolejne masakra
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu jak uda mi się do tego czasu wrócic z Lublina to ja jadę
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, wsiadł na wózek i pojechaliśmy na peta. Tomaszu tak często u Jarka bywasz a może jaka pielęgniareczka wpadła ci w oko?? :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
e chyba nie bo ja ją widze jakoś tak chyba pierwszy raz jade jade tylko że kolo będzie dopiero w weekend bo jak dziś dzwoniłem to jest w DE i będzie w sobote
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładna, tylko chyba cena + opłaty Ceni, ale wypas fajny a to kosztyuje niestety koleś trochę dziwny bo jak dzwoniłem to mówi że cena bez opłat taka jak na allegro a z opłatami 24000 ale może już obniżkę uwzględnił chyba ja pojade obejrzeć
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm dzięki za zainteresowanie a więc ta z okolic Garwolina jest spoko tylko ma mijanke z szybami więc troche d*pa (przednia i tylna z 98 a boczne 2000 czy jakoś tak ) a 2,5?? chyba boję się tego silnika[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:39_________________________________________________ta jest też fajna i szybki wszystkie rocznikowe jeszcze trzeba by było obejrzeć ją dokładnie ale tez ceni sobie trochę http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11234178
-
SPOTY RADOMSKIE
szczerze to pomyslałem o zagazowaniu tylko proszę mnie za to nie linczować :decayed: a tak na poważnie to albo 320D albo ładna B5 1.9 po lifcie to mnie interesuje no jeszcze może a61,9 ale to znów ciężko trafić ładna a6 za kasę którą dysponuję[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 00:39_________________________________________________mykam juz spać dobranoc
-
SPOTY RADOMSKIE
co prawda to prawda ale ładna jest:)
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11140465 czekam na waszą opinie na temat auta i ceny wydaje mi się że troche dużo jak za ten rok chociaż znawca nie jestem może i warto?? zakładamy że wszystko w niej jest ok
-
SPOTY RADOMSKIE
Będzie dobrze, pomieścimy się. Ja przecież jadę bagażówką. w takim razie wpisuje się na listę [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 23:26_________________________________________________ odzim jak będziesz w DE i znajdziesz chwilke to przy okazji rozejrzyj sie za czymś fajnym dla mnie:)
-
SPOTY RADOMSKIE
widze że na zlot jedzie :kox: :kox: wiec chyba z nim lepiej majki też jedzie :> :> :> :> :kox: :kox: odzim, wuju, mokom i reszta, co z Wami- dajecie na zlot, zaraz się miejsca zwolnią no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d....
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzis się zakochałem w 328:D:D
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu tu możesz odkupić termometr http://allegro.pl/item898597228_gtech_por_competition_z_softem_pro_rr_rarytas.html
-
SPOTY RADOMSKIE
oby wszystko się dobrze zakończyło
-
SPOTY RADOMSKIE
może innym razem się zastanowię nad tym czekam na kolejne oferty :> apropo dopatrzyłem się że będę miał wolny weekend i może jak się uda jeszcze załatwić miejscówkę na zlot to zabrał bym sie i ja:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Powitać Muszę się pochwalić poszła Toyotka a najlepsze jest to że kolo przyjechał pociągiem z Gdańska odebrałem go z dworca przywiozłem do siebie pod dom oglądanie zajęło mu 10-15 min po czym stwierdził że tzreba iść pisać papiery :> :> a no i dożucił jeszcze 2500zl żebym mu zimówki nowe kupił i zamontował lubie takich klientów [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 23:35_________________________________________________Więc jak ktoś ma namiar na ładne a4 B5 to prosze o info:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wiem ja wiem narty w domu zepewne ja ostatnio pojeździłem w pon i o mały włos nie połamałem nóg jak próbowałem Adasia naśladować
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Otworzyli Delfina - idę się wykąpać. Tomaszu tylko uważaj na wieloryby i wychacz ładna foczkę
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja pojechałem po bemke i trafił się lepszy się sprzęt też wziąłem :kox: Tomasz też mam tył napęd:D co prawda nie jest to czarny mat ale da sie coś z tym zrobić to kiedy lecimy polatać bokami?? :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
330 też mi sie podoba:D
-
SPOTY RADOMSKIE
super sprawa, polecam, bardzo dobre wrażenia z jazdy no właśnie kumpel ma i polatałem z nim ostatnio i musze przyznać że mi się spodobało... do tego mówi że spalanie od 5.5-trasa-9,5miasto średnie ok 7-7,5 jak my jeżdziliśmy pokazywał komputer... tylko trafić ładną w manualu nie taka prosta sprawa (oczywiście o przystępnej cenie mówię)
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde chodzi mi po głowie 530d 193KM i tak czytam to forum bemek itd i sie grubo nad tym zastanawiam:D:D Ktoś tym jeżdził??
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu niestety zostałem przechwycony przez mą lubą bo wróciła z Lublina więc nic nie kombinowałem