Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, dawno nie miałem. [br] :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm wiadomo że chłopak żartuje
-
SPOTY RADOMSKIE
no siemano ale sobie poczytałem:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry Smacznych jajek życze:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Miłego dzionka życzę wszystkim
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc tomaszu lece i ja bo jutro od rana będę ciachał :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Powitać co do tropical islands mam nadzieję że będzie ciekawie wybieram się tam 20kwietnia i obym nie żałował :>- SPOTY RADOMSKIE
Witam http://www.tropical-islands.de/pl/goscie.html był ktoś?? a może ma ktoś ochotę się wybrać??- SPOTY RADOMSKIE
:polew: tomaszu ukłony- SPOTY RADOMSKIE
Widzę że udany spocik Tylko tomaszu znów mało coś pamięta- SPOTY RADOMSKIE
Jak byśmy się już nie słyszeli to udanego zlotu Wam życzę i nie przeginać z :drunk: :decayed:- SPOTY RADOMSKIE
straszny czad spróbuj- SPOTY RADOMSKIE
o k**wa przewierciłem sobie stopę :shocked:- SPOTY RADOMSKIE
zszywaczem mam lepszy patent znalazłem kołki rozporowe teraz ide po wiertło:D- SPOTY RADOMSKIE
jak się bardzo urwał to zaklej plastrem na 2-3 dni , jak trochę podetnij ile się da i uwazaj żeby nie zaczepic o coś zrobiłem tak jak radzisz dokleiłem plastrem bo cały się zerwał :/ musze jeszcze coś zrobić z centymetrowym pęknięciem też chyba zakleję :kox: szukałem igły ale nie mam odpowiedniej ;([br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:48_________________________________________________ za szybko wpadłem w zakręt są tego plusy jutro po L4 :>- SPOTY RADOMSKIE
Dobry właśnie kopnąłem w drzwi i rozwaliłem palec tak że paznokieć się urwał co teraz urwać go do końca czy się przyklei z powrotem ????- SPOTY RADOMSKIE
może jest ale generalnie gdzie się nie ruszyłem to zawsze mi mówili jedż na Złotą- SPOTY RADOMSKIE
a To sobie sam posiedzę :kox: no albo może ktoś nie będzie mógł spać i mi potowarzyszy- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Witam RFS Co do wypucowania aut W piątek od rana wylansowałem swoje pojechałem do lublina i zatrzymałem sie na chwilke pod sklepem w centrum pech był taki że obok autka była zajebis.. dziura pełna wody i kużwa każdy kto przejeżdrzał wpadał... Efekt końcowy zapierdzielony cały bok maska i dach- SPOTY RADOMSKIE
Dobry :kox: zostało szarlotki dla mnie?? może następny spcik będzie grilowy??- SPOTY RADOMSKIE
Powitać Piękny poranek tak mnie zmotywował że od 7 pucowałem autko:D:D- SPOTY RADOMSKIE
to jak tak mówisz to wstaje Miłego dnia życzę wszystkim- SPOTY RADOMSKIE
tomaszu jak juz wstajesz tak wcześnie to czemu mnie budzisz?? daj spać ludziom :polew: - SPOTY RADOMSKIE