Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    moge jutro po 18 stej - mozemy sie gdzies ustawic najlepiej koło fregaty -mozna na szarych szeregów dynamiczne zrobić odzim jeżeli byś mógł to z chęcią, zależy mi na tym by było w miarę szybko bo blachy mam o soboty a jeszcze parę spraw z nią muszę ogarnąć...tym bardziej że wiem że coś z nią nie tak
  2. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta sprzedaję tylko żyda nie ma [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 18:40_________________________________________________Witam tak w ogóle [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 18:44_________________________________________________Mam pytanie a raczej prośbę... Posiadam VW Bora i potrzebuję ją sprawdzić kompletnie na kompie, może ktoś pomóc??
  3. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu montujcie szybko furke bo jeszcze pare dni i spada śnieg a na lekcje jestem do was zapisany
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no racja internet
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dla Ciebie dobrze a chłop ma teraz przejebane w domu;P[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:45_________________________________________________ mokkom kiedy ślub ;P? o prosze jak to szybko idzie w świat 2012 jeszcze troszke wolności
  6. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fajną ma mamę
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wuju na christianiego od warszawskiej części do opla dobrze płaci
  8. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:09_________________________________________________ Masz być i koniec! mogę być w Niemcowni [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:14_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/28137/Tomasz_szuka_dziewczyny [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:57_________________________________________________Tomek kiedy to było ... :gwizdanie: :polew: Stare dobre czasy co Tomasz :polew:
  9. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w sumie to tak,kumata jest no witam wszystkich:) widze że baletowo :> :>
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kto robi kwas to robi ja tam nikogo nie oczerniam z nikim nie cisne... jak nie wierzył mógł się odezwać na pw po co brudzić ogólny dobranoc
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :good: a mogą mnie nawet wywalić... jak mam być oskarżany za fantazje czy kłamstwa mam to w d*pie ja tylko nie bede na to pozwalał Każdy może zadzwonić i zapytać ile daje za katy a odzim niech się zastanawia nad tym co pisze bo besztać można każdego ale ja nie zasłużyłem na to a już na pewno nikogo nie okłamuje mówiąc ile za nie dostałem.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 23:28_________________________________________________663471259 a tu masz jeszcze 2 nr 2 tyg temu dawal 470-530zl
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi. zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum... jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , ty też sie mozesz wypisać ... bez komentarza ... też tak myślę tu masz link interes zrobisz http://allegro.pl/item1159902326_katalizator_skoda_octavia_1_9_tdi_sdi_z_laczni.html juz Ci powiedziałem zadzwon jutro i zapytaj. przez tel daje od 450-600zl i mi dal po 500 i przestan juz kpić ze mnie bo nie masz racji...nie wiem co sprzedają na allegro wiem ile dali mi w Radomiu na ul. Christianiego.
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi. zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum... jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , ty też sie mozesz wypisać ... bez komentarza ...
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    k**wa mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi. zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam wszystkich:) Morze kox polecam wyjazd:) a tak apropo katów 2 tyg temu wyciąłem 2 katy jeden z polo 1.9sdi 2001rok 2 z polo 1.4tdi 2001rok dostalem 1000zl wspawywałem rurki... autka dalej lataja a ja mam koło w portfelu miło:) sprzedawalem na ul christianiego czy jakos tak
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry wieczór wszystkim:) Dawno mnie nie było ale widze że nie tylko u mnie zastój...
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu a gdzie wyruszasz?? Może Władysławowo??
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w berka się bawią
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Akurat w moim mieszkanku też jest przyjemny chłodek o tej porze. Ja chcę już tam mieszkać. Tomaszu wprowadż tam jakieś lski to zobaczysz jk się gorąco od razu zrobi :naughty:
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam ja wpadne tylko nie wiem o której bo o 19 mam kupców i nie wiem ile zejdzie. Mam nadzieje ze uda ie wpasc chociaż na chwilkę poznać pasaty
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, jak spotkam gdzieś Twój samochód to go przyceluję.. a później ucieknę. przycelować możesz ale nie uciekaj na pewno sie dogadamy hihi
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak w tyl mógłby ktoś wpaść zrobił bym sprężyny i przy okazji klapę wyregulował
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może chociaż dobrze zapłacą warta???? szkoda auta... tak to jest ja czekam na taką okazję i nic :/
  24. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka właśnie spijam Słowackie browarki zdrówka
  25. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.