Treść opublikowana przez mokom69
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu brzeszczot i heja z tematem:D
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim w bemce... ok w takim razie rozejrzę się gdzieś za kablem po znajomych jak nikt nie będzie miał to może zainwestuje...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany powiedzcie mi jedną rzecz a mianowicie: jak pomykam np na 4 biegu i obroty mam w okolicach 2000 i robie redukcje na 3 i piec to jest chwila zamulenia po czym spora ilosc szarego-blekitnego dymu i dopiero turbinka dostaje mocy i idzie juz bez dumu i ciągnie ładnie...to się powtarza po redukcji z kazdego biegu na mniejszy przy tych obrotach. Powiedzcie czy to turbo sie konczy?? czy gzie indziej szukac problemów??
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam ma ktoś z Was nr do gościa od katalizatorów tego co robi w oplu na ul. Christianiego?? wuju Tobie chyba dawałem dałbyś namiar
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
no ja postaram się przyjechać do Lublina nie jade więc raczej wolne- SPOTY RADOMSKIE
pierwsze boki zaliczone:) nie ma mocy na asfalcie ma moc na śniegu- SPOTY RADOMSKIE
najlepsza jest zetka: "Zima znów zaskoczyła drogowców, wszędzie piaskarki a śniegu nie ma"- SPOTY RADOMSKIE
dzięki odzim dziś koleś w media expert proponowal mi lapka o podobnych parametrach jak napisales SAMSUNG R530 ale samsung??- SPOTY RADOMSKIE
a ja wiem na żadnym młodszym od xp nie działałem- SPOTY RADOMSKIE
i wlasnie o to mi chodzi ilo rdzeniowy ile ramu jaka karta itp- SPOTY RADOMSKIE
czyli co kraj to obyczaj- SPOTY RADOMSKIE
właśnie i ja mam juz z 4 lata acera i tez jestem zadowolony ale juz powoli trzeba go zmienic bo sporo gier nie lata a i w ogole zawiechy łapie jak za duzo pootwierane...- SPOTY RADOMSKIE
informatycy help me postanowiłem kupić nowego lapka i teraz pytanie co na rynku jest dobre?? jaki procesor ram firma itd?? kasa 2-2500 pln- SPOTY RADOMSKIE
no właśnie jak już dojadą z dojczów to je zawijam na wulkanizacje i obczaimy czy gumy dobre...- SPOTY RADOMSKIE
Witam mam do was pytanko macie może albo wiecie kto ma do sprzedania obudowy katalizatorów, strumienice itp do VW, Audi, seat, ważne by były używane. 2 sprawa mam do kupna 4 felgi stalowe z gumami zimowymi 15'' i deklami oryginalnymi bmw (gumy podobno ładne) za 400zł Jak myślicie dobra kasa??- SPOTY RADOMSKIE
robi parapet dla sąsiadów a zaprosił tylko sąsiadki caniaczek :naughty:- SPOTY RADOMSKIE
Odzim na maxa zapomniałem..teraz jade do Lublina ale w pon czapka do Ciebie wróci- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu trzeba było dzwonić...robiłem nic a raczej robiliśmy nic- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Widz, że było ciekawie Tomasz do dziś literek na forum nie może skleić do kupy :polew: Szkoda, że nie mogłem wpaść- SPOTY RADOMSKIE
Odzim wielkie dzięki za pomoc- SPOTY RADOMSKIE
tylko się tam po gębach nie wystrzelajcie :polew: a tp dostałeś cynk że któryś ma taki zamiar??