Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
mogą być używane
-
SPOTY RADOMSKIE
witam mam do was pytanko nie znacie kogoś kto handluje częściami do bemek albo samymi zawieszeniami?? Potrzeba mi 2 sprężyny na tył
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Super, właśnie tak zrobię za tydzień we Fregacie. :good: :kox: , wezmę kamerę i to nagram weż też zapas baterii i czy tam akumulatorków żeby w najlepszym momencie nie padła jak wczorajszy aparat :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ta jest dobra :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
u to lipa a ja juz się cieszyłem że pojechałeś je zapraszać na parapetówkę :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:26_________________________________________________ooo piwko :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
może postawił wszystko na jedną kartę hehe czego się nie robi w akcie desperacji :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
no w sumie a może na fajrant pojechał po czarną i blondynkę :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu co Ty do 7.40 robiłeś?? :?: :?: :co:
-
SPOTY RADOMSKIE
majki mistrz w kręgle tomaszu mistrz driver Brynia to w ogóle jest Królowa dzięki wszystkim za fajną noc
-
SPOTY RADOMSKIE
jezeli chodzi o mnie to wszystko jedno wazne tylko by piwko było
-
SPOTY RADOMSKIE
ok tomaszu więc czekam na tel a tymczasem lece pucować autko:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tam ziś jestem i też mam zamiar pić :kox: Tomaszu to jak można to i może ja się zabiore z Tobą??
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, pokaż nam swoją wiewiórkę... :kox: :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
jak wszyscy to i ja zrobiłem trójkącik by nadrobić starty:)
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro pijemy :kox: co wolicie urodzinową flaszeczkę czy urodzinowe piweczka??
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu pamiętaj że zanim znajdziesz 2 połówkę ja mogę z Tobą zamieszkać :D będziemy balować i selekcjonować kandydatki
-
SPOTY RADOMSKIE
Kocham Twoją żonę :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm fajne masz koleżanki :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
spokojnie, całe życie przed Nim w sumie racja tylko jak to mówią jednym drugiego się nie oszuka :naughty: :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Hahaha, właśnie se wymyśliłem Irenkę, żeby mi się lepiej zasnęło. :D tomaszu Ty musisz wymyślić taka żeby się tematem zajęła a nie snem :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
:> żartowałem, znudziła mi się już ta Twoja gęba, loguje się rano i od razu dzień zjebany jak Cię widzę :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
i ja za każdym razem się mylę że to tomaszu nie majki
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu mam CB ale na szybko wpadłem w polo i poleciałem do szydłowca po alusy i lipa ale za to weekend będę w Radomiu a w związku z tym bedę na spocie wreszcie