Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Do bry wie czór
-
SPOTY RADOMSKIE
i za tyle ile miała pójść?? [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:24_________________________________________________ a dojedziesz tą padliną jak coś to dzwoń do mnie mcm-a zawsze się holowało teraz mogę holować Ciebie :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
odśnieżanie podjazdu o 5 rano piękna sprawa... ...latanie bokami po Radomiu o 4 jeszcze piękniejsza... a teraz spać
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam kto potrzebuje mnie do pracy od pon - pt od 15.00 ?? :> :> :> potrzebuje kasy :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
dla Ciebie i Odzima kto ma następny urodziny/imieniny jak będą takie wypieki to moge mieć ja
-
SPOTY RADOMSKIE
i spot zaliczony i sernik zjedzony i fajnie też było
-
SPOTY RADOMSKIE
tak wyszło że musieliśmy odwołać rezerwację:/ ale jeszcze może ja się wkręcę w tym tyg mi się wyjaśni mam nadzieję że ni będzie za póżno ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ja znam MARPUT na kozienickiej :polew: a tak na poważniej to na Wierzbickiej widziałem szyld BMW i kolo podobno tylko bmw się zajmuje:)
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja znowu doczytałem strony jak już wszyscy poszli ;( ;( ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
majki warto warto nareszcie doczytałem
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam wszyskich gratuluje udanej imprezki a tym czasem wracam na 15 strone:)
-
SPOTY RADOMSKIE
udanej zabawy wszystkim życzę jestem z wami duchem a tym czasem spijam sobie piwko po wyczerpująco nudnych wykładach
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
lata lata nawet kółko zakręci
-
SPOTY RADOMSKIE
powitać na początek się określam i mnie nie będzie od piątku w Lublinie urzęduję... wuju ładnie teraz wygląda autko nagrajcie filmik z potańcówki pewnej Pani Ani :naughty: :naughty: pozdrawiam wszystkich
-
SPOTY RADOMSKIE
a pozniej musze wyjechać do anglii na wakacje.. szczególnie polecam SOHO w Londynie
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu jak po niedzielnych imprezach?? warto było narażać zdrowie??;>
-
SPOTY RADOMSKIE
ale w końcu co cheryl czy furę ??
-
SPOTY RADOMSKIE
ale cheryl czy fure to inaczej ja fure a Tomaszu cheryl niech machłopak coś od życia :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ja jestem za to może wspólnymi siłami ją ogarniemy?? Tomaszu piszesz się na to
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe myślę że następne to może być jakiś chip bo wczoraj z Tomaszem próbowaliśmy coś wykrzesać na placu ale oporna była:) hehe a potem kto wie:)
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
pociągnęłaś nas za sobą :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
no troche szkoda ale to już większa kasa była potrzebna wuju chętnie kupie tylko nie mam stacji benzynowej
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko fajna gdzie ja znalazleś Piotrków Trybunalski a autko przyjechało z Holandii