Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzień Dobry wszystkim:)
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju przyjedż na spota a tam do vagów przyjezdrza chłopaczek i wiem że on się bawi w takie rzeczy
-
SPOTY RADOMSKIE
niech żyje piwo Panowie i Panie
-
SPOTY RADOMSKIE
wygrał no fakt wjechał w niego jak pociąg w ciężarówkę ale chyba sędzia nie potrzebnie przerwał...
-
SPOTY RADOMSKIE
jak za piwko to i ja składam :naughty: a tak na poważnie najlepszego Oziu[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:14_________________________________________________mnie nie będzie "Lublin" w next obowiązkowo:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ten to ma farta poszedł spać a i tak 1000jest jego
-
SPOTY RADOMSKIE
:oklaski:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 00:25_________________________________________________ja mykam spac dobranoc
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
i kto będzie 1??
-
SPOTY RADOMSKIE
no to jest nas 4:D [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 00:16_________________________________________________o już 6
-
SPOTY RADOMSKIE
tak jakby to bezdotykowa :polew: i nikt go nie wygonił??
-
SPOTY RADOMSKIE
takie to i ja juz ujeżdżałem jedziemy jutro zdejmuje ;( trza zimowki założyć wuju olać zimówki niech żyje lans:)
-
SPOTY RADOMSKIE
kurde ale jaja piewszy raz szansa że zacznę nową setkę:D
-
SPOTY RADOMSKIE
jest cuś ciekawego dopiero zacząłem dam znać jak będzie[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 00:01_________________________________________________ jeszcze nie
-
SPOTY RADOMSKIE
no ja tam moge pisać i tak neta za furką przeglądam:)
-
SPOTY RADOMSKIE
zazdroszczę Ci tej koparki
-
SPOTY RADOMSKIE
no i doczytane... teraz pada pytanie po co to wszystko publicznie na forum??? mcm też chcę pokopać trzeba jeszcze zorganizować wywrotkę
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojcie wracam na 989 stronę :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ja to czekam na filmik z Twojego przelotu:)
-
SPOTY RADOMSKIE
to jak z tym ze bezwypadkowy , a jak ktos by sie pytal to byla tylko kolizja bo zeby wypadek to musza byc ranni i przebywac ponad 7dni w szpitalu :polew: dokładnie
-
SPOTY RADOMSKIE
a tam od razu kłamie:) ale w sumie bity nie był tylko przemalowany :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
Adrian na ładne foty to może i ja bym się z wami dogadał Avensis jst do wylansowania:D
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju dawaj szybko i rób kontrę bo Cię atakują :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma problemu, jak coś to dzwoń. :th: Tomaszu a czy mógłbyś na spota zabrać ze sobą miernik lakieru??
-
SPOTY RADOMSKIE
No to do roboty Raguś. Powodzenia. :th: no ja sam nie wierzę ale nie ma odwrotu jak nie autem to będę dzwonił byście mnie zabrali:) mokom, nie uwierzę dopóki Cię nie zobaczę na spocie.