Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
musi być ekonomicznie na początek 2.0 diesel ale kto wie co będzie dalej jak zarazi mnie e bem wu
-
SPOTY RADOMSKIE
dobry no i nie chwaląc się już kupiłem autko:)[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 21:59_________________________________________________
-
SPOTY RADOMSKIE
jeszcze dzis lece ok 4.00 ostatni raz w innym kierunku i jak będzie d*pa to ruszam w zachód:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Radom-wawa-białystok-wawa-lublin-radom i wiecie co i ku**a powinni mi za paliwo pooddawać kase Tomaszu dzięki za czujnik dużo pomaga:)
-
SPOTY RADOMSKIE
wiesz chyba ją odpuszczam na zdjęciach na stronce z duzym fisem na allegro z małym coś nie tak za daleko by robić wycieczkę...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a tak tak zgadza się kolega z Czerska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam kolegów z pomorza Wybieram się do Was po to autko : http://moto.allegro.pl/item927872206_audi_a4_1_9_tdi_lift_czarny_sedan_navi_chromy.html może ktoś już je oglądał?? możecie coś doradzić?? Z góry dzięki za pomoc
-
SPOTY RADOMSKIE
to że dekle to jasne że zdejme a zenony zawsze można zmontować ale wydaje misię ze za tą kase nie jest zła tylko musze ją chyba dobrze vagiem sprawdzic bo ma on jeszcze duży fis ale zmienił na 1/2 bo mu błąd pokazywał inie bardzo umiał to zrobić skasować jakoś tak się tłumaczy...dziwne trochę
-
SPOTY RADOMSKIE
http://moto.allegro.pl/item927872206_audi_a4_1_9_tdi_lift_czarny_sedan_navi_chromy.html co Wy na to??[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 23:44_________________________________________________w piątek się chyba po nią przejadę
-
SPOTY RADOMSKIE
ok dzięki więc szukamy dalej:)
-
SPOTY RADOMSKIE
serwis aso kupił ją 4 letnią jak miała 260tyś z niemiec i dorobił resztę już w Pl [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 19:28_________________________________________________mówi że głównie jeżdził Poznań - Wrocław bo tu i tu działa jego firma itd
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry Mam do was pytanie co sądzicie o przebiegu 390tyś km w bemce z 2001roku?? silnik diesel. serwis do końca itd to bardzo dużo na silnik i części czy da rade jeszze na nim trochę przekręcić??
-
SPOTY RADOMSKIE
kurcze czasami mam przeblysk i chodzi mi po glowie jakies e46 w coupe tylko tego spalania się boję
-
SPOTY RADOMSKIE
jak to nie wie co ze sobą zrobić otwiera zimne piwko i daje na forum:D
-
SPOTY RADOMSKIE
hehe swoje trzeba odchorować :polew: ja tam jeszcze piwko spijam jutro będę myslał o kacu:D
-
SPOTY RADOMSKIE
o tomasza suszy :D
-
SPOTY RADOMSKIE
tak nie[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 01:22_________________________________________________ o wuju się ocknął no to
-
SPOTY RADOMSKIE
no i wszyscy chyba padli
-
SPOTY RADOMSKIE
jak wybiore to p[okaże teraz tylko oglądam i się zastanawiam:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Witakm Pytanko A6 np 99-2001rok jest na tym samym zawieszeniu co a4 b5??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mówisz 4000-4500 to może i ja sie przejadę po taką
-
SPOTY RADOMSKIE
ogladalem ja fajna nawet , na jednym zdjeciu nawet moje polo jest uwienczone :> bemek?? jest troche takich bemek ?? czy wyjątki tylko??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale sukces przynajmniej? można tak powiedzieć obrona zaliczona projekt do małych poprawek:)