Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mokom69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mokom69

  1. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no nie taka niby opcja a bez elektryki na tyłach...a na licznik opuszcza:D z rozmowy z gościem wynika że auto jest w bardzo dobrym stanie zreszta jak kazde przez telefon...
  2. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam co o tym myślicie?? http://moto.allegro.pl/item865869009_s_line_a4_1_9_tdi_110km_navi_tv_bose_alu_16.html
  3. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Też bym pojechał ale %%%mi nie pozwala :>
  4. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wszystkim wszystkiego najlepszego życzę
  5. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu ja wybieram 3 styl
  6. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu bo ja zawsze młody będę :naughty: no i Sto lat życzę
  7. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ukcia nie było
  8. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no i spot zaliczony kółka pokręcone dzięki za fajny wieczór no i pogratulować umiejętności
  9. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    podobno 19-20 jeszcze się okaże
  10. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale tomaszu jest juz doświadczonym kierowcą ba drifterem :>
  11. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w sumie jeżeli chodzi o plac typu parking M1 tez da rade ale o uliczki osiedloweto lipa max nawet już jak zarzuci to zaraz koła buksują zanim znów się rozpędzi lipa
  12. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja bym wyskoczył ale nie mam zimówek i lipa strszna bo wyrzuca:/
  13. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak na przejazd więc będę czekał na tel tak z 30min wcześniej jak jest możliwość
  14. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam wyspany:) Tomaszu a może i dla mnie znalazło by się wolne miejsce??
  15. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    przecież e-34 szły do 95czy 96 roku jak dobrze pamiętam nie było tak??[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:44_________________________________________________dobra ludziska mykam spać Dobranoc:)
  16. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    one mnie zawsze jarały:)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:39_________________________________________________jaki rok? cena??
  17. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z RFS ale tu nikt się nie rozbiera:D
  18. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Barbie i Ken? Nie nie, to nie ta bajka barbie też lubiłem "rozbierać" czas przeszły teraz barbie rozbierają się same :polew: :polew:jak dobrze że czasy się zmieniły :polew:
  19. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tobie zapieprzyli a jak teraz sobie przypominam mój kadet zginął z mojej ręki od uderzenia młotkiem...kolega amówił mnie na zabawę w wypadki a żeby podkręcić jazdę tłukliśmy auta młotkiem...potem już wiedziałem że to głupia zabawa...auta nie wracały już do rzeczywistej postaci ;( ;(
  20. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hehe, tych modeli było tyle, że rzadko spotykało się te same u swoich kolegów. Ja miałem kiedyś takie BMW ale ktoś mi zapiździł w przedszkolu. :doh1: wiec już wiem dlaczego teraz masz czarne e30 i do tego w 3 drzwiach :> :> :>
  21. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Barbie i Ken? Nie nie, to nie ta bajka barbie też lubiłem "rozbierać"
  22. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    miałem parę tej firmy coś pięknego:) pamiętam że najlepszy bł opel kadet gsi
  23. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czy tych dwóch chłopców z 1 zdjęcia nie pobili się o autko?? :polew:
  24. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    umieram... najpierw napchała mnie żarciem ciocia potem poprawiła teściowa... argumenty miały zarąbiste "musisz jeść byś przytył bo jakiś chudy jesteś" za***iście :polew: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 00:55_________________________________________________tylko teraz to ja się męczę
  25. mokom69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ojojoj ale się rozkręciło u nas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.