Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie taka niby opcja a bez elektryki na tyłach...a na licznik opuszcza:D z rozmowy z gościem wynika że auto jest w bardzo dobrym stanie zreszta jak kazde przez telefon...
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam co o tym myślicie?? http://moto.allegro.pl/item865869009_s_line_a4_1_9_tdi_110km_navi_tv_bose_alu_16.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Też bym pojechał ale %%%mi nie pozwala :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszystkim wszystkiego najlepszego życzę
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ja wybieram 3 styl
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu bo ja zawsze młody będę :naughty: no i Sto lat życzę
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no i spot zaliczony kółka pokręcone dzięki za fajny wieczór no i pogratulować umiejętności
-
SPOTY RADOMSKIE
podobno 19-20 jeszcze się okaże
-
SPOTY RADOMSKIE
ale tomaszu jest juz doświadczonym kierowcą ba drifterem :>
-
SPOTY RADOMSKIE
w sumie jeżeli chodzi o plac typu parking M1 tez da rade ale o uliczki osiedloweto lipa max nawet już jak zarzuci to zaraz koła buksują zanim znów się rozpędzi lipa
-
SPOTY RADOMSKIE
ja bym wyskoczył ale nie mam zimówek i lipa strszna bo wyrzuca:/
-
SPOTY RADOMSKIE
tak na przejazd więc będę czekał na tel tak z 30min wcześniej jak jest możliwość
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wyspany:) Tomaszu a może i dla mnie znalazło by się wolne miejsce??
-
SPOTY RADOMSKIE
przecież e-34 szły do 95czy 96 roku jak dobrze pamiętam nie było tak??[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:44_________________________________________________dobra ludziska mykam spać Dobranoc:)
-
SPOTY RADOMSKIE
one mnie zawsze jarały:)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:39_________________________________________________jaki rok? cena??
-
SPOTY RADOMSKIE
z RFS ale tu nikt się nie rozbiera:D
-
SPOTY RADOMSKIE
Barbie i Ken? Nie nie, to nie ta bajka barbie też lubiłem "rozbierać" czas przeszły teraz barbie rozbierają się same :polew: :polew:jak dobrze że czasy się zmieniły :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tobie zapieprzyli a jak teraz sobie przypominam mój kadet zginął z mojej ręki od uderzenia młotkiem...kolega amówił mnie na zabawę w wypadki a żeby podkręcić jazdę tłukliśmy auta młotkiem...potem już wiedziałem że to głupia zabawa...auta nie wracały już do rzeczywistej postaci ;( ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, tych modeli było tyle, że rzadko spotykało się te same u swoich kolegów. Ja miałem kiedyś takie BMW ale ktoś mi zapiździł w przedszkolu. :doh1: wiec już wiem dlaczego teraz masz czarne e30 i do tego w 3 drzwiach :> :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Barbie i Ken? Nie nie, to nie ta bajka barbie też lubiłem "rozbierać"
-
SPOTY RADOMSKIE
miałem parę tej firmy coś pięknego:) pamiętam że najlepszy bł opel kadet gsi
-
SPOTY RADOMSKIE
czy tych dwóch chłopców z 1 zdjęcia nie pobili się o autko?? :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
umieram... najpierw napchała mnie żarciem ciocia potem poprawiła teściowa... argumenty miały zarąbiste "musisz jeść byś przytył bo jakiś chudy jesteś" za***iście :polew: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 00:55_________________________________________________tylko teraz to ja się męczę
-
SPOTY RADOMSKIE
ojojoj ale się rozkręciło u nas