Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
ma mam już 20 ;( ;( ;( teraz musze być pokorny do lipca odpadnie 4 potem wrzesień 6
-
SPOTY RADOMSKIE
najgorsze jest to że jechałem WV POLO
-
SPOTY RADOMSKIE
10 pkt i 400zł na pustej jak pustynia drodze f*ck
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, czy może o takim orzechu mówisz?? tomaszu jestes hard corem :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
efekty hmm zwiedzony kwadrat tomasza piękne Panie ma na ustroniu
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał z tego wszystkiego w końcu obydwa padła ruszyliśmy z tomaszem
-
SPOTY RADOMSKIE
POM czyli powolny objazd miasta czyli dupeczki :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojta Tomaszu a może dziś jakiś POM??
-
SPOTY RADOMSKIE
Do Bry Też chcę foty zobacyć
-
SPOTY RADOMSKIE
to twoje słowa nie moje , a teraz piszesz ze tak naprawdę to spokojnie jechałeś zresztą temat zamknięty spokojnie to ja jechałem ale przez miejscowości gdzie są ludzie pasy itd reszta trasy tak jak pisałem wcześniej. jak się nie chcesz przekonać na trasie to Twoja sprawa ale jeszcze nikogo nie okłamałem nigdy co do spalania czy ze za samochód dałem 25 a wmawiałem ze 20 to nie ja i dlatego proszę byś mi nie zarzucał że następny co mu pali 5 bo ani nie powiedziałem że 5 ani nie skłamałem mówiąc ze zatankowałem za 100 i zrobiłem trasę i cisnąłem w pedał a to że tych 400km nie przejechałęm ciągiem 150km/h to oczywiste
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
pojezdzisz zobaczysz :gwizdanie: jak bedziesz musiał jakis sklep odwiedzic to wtedy wspomnisz moje slowa -dostepnosc i cena[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:23_________________________________________________ Boże nastepnemu pali jak piecuje 5 litrów , karwa szkoda ze ja nigdy nie mialem takiego wozidła ze sie piecuje i pali 5 on - radom -chelm -radom 360 km +100km=460 24/46=5,2 odzim jak chcesz to zalewamy za 100zl robimy tą trase i zobaczysz ile zostanie pasuje??[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 19:01_________________________________________________na temat cen części nie wiem bo jeszcze nic nie robiłem może i jest tak jak móisz narazie o tym nie myślę do tego nie napisałem że spalił mi 5 bo w baku zawsze coś jest jak tankowałem to już żyd się świecił dotałemdo Radomia i też się zapalił po drodze więc wnioskuje ze ok 20 musiał spalić skoro komp jezcze pokazuje ponad 100 km do końca.- SPOTY RADOMSKIE
dziś byłem 2 raz ale może zajakiś czas znów będę leciał więc jak coś dam znać- SPOTY RADOMSKIE
Odzim jak narazie mnie jeszcze nic nie kosztowała bmka więc jestem max zadowolony a nawet bardziej bo rozrządu nie trzeba wymieniać a i spalanie też lepsze bo np dziś zrobiłem trase Radom-Chełm-Radom i pwiem Ci że ostro dawałem w piec spalanie : zatankowałem 24l ON i i jeszcze mogę lekko ponad stówkę zrobić według komputera więc jest całkiem ok. Oziu polatałem ostatnio ścigaczem i tak się napaliłem że grubo się teraz zastanawiam nad kupnem a że kasy nie mam to trzeba iśc na kompromis (ale sprawa jeszcze do obmyślenia)- SPOTY RADOMSKIE
hehe za póżno wpadłeś bo już spać pouciekali- SPOTY RADOMSKIE
Pamięć mam krótką, ale dobrą. tomaszu trzeba było dzwonić też podbijałem dziś wawe- SPOTY RADOMSKIE
Od samej ziemi?? No to dawaj ją na warsztat. Ty z nią postrzelasz definicje a ja sprawdzę jej wiedze w praktyce jak nie będziecie dawać rady to i ja moge wam pomóc w rezaniu :kox:- SPOTY RADOMSKIE
Zaleczeq awtar kozak generalnie [iję od 3 dni i boje się jutra[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 00:52_________________________________________________tomaszu ladne bemki chetnie jesdna bym zakupił ale zastanbawiam się nad jednosladem albo quadem musze sie zdecydować- SPOTY RADOMSKIE
Mokrego dyngusa kobitki- SPOTY RADOMSKIE
ja juz skończyłem czytać stwierdzam że mam straszne zaległości kata wycinam na 100%- SPOTY RADOMSKIE
to jest ładniejsze bo po polerce i na innej feldze ale ja mam to samo. Jak moje doprowadze do wiosennego lansu to wrzucę foty [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 02:30_________________________________________________Witam gdzie w Radomiu można podskoczyć wyciąć kata ??- SPOTY RADOMSKIE
wuju wgrywasz je tu jak profil i dane publiczne tak?? bo ja tu i d*pa[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 01:17_________________________________________________no i się udało- SPOTY RADOMSKIE
f*ck wgrałem zdjęcie w avtar i coś sie jebie:/- SPOTY RADOMSKIE
Pany widać moje zdjęcie ??- [B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
Panowie 13/100km to nie żadna norma jeżdziłem 1.8 z 96roku i na pełnym gazie po mieście to może i by tyle przepaliła ale ciężko by było. Jak założyłęm gaz to 12-13l gazu brała ale nie paliwa. Potem ten sam silnik z 2001roku i 10l/100 nie przepalał więc wydaje mi się że coś walnięte ma kolega - SPOTY RADOMSKIE