Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
może by się zgadał i zrobić jedną wysyłkę??
-
SPOTY RADOMSKIE
szkoda tylko że to nie E30...
-
SPOTY RADOMSKIE
jest książka zadzwoń po vin obczaisz co i jak w serwisie a resztę to już na żywo... miernika nie mam więc pewności na lakier nie dam, a znając komisy radomskie vaga nie dadzą podpiąć...
-
SPOTY RADOMSKIE
no to będzie licytacja dam 9,5 tysiaka
-
SPOTY RADOMSKIE
I mnie dziś nie będzie...
-
SPOTY RADOMSKIE
a gdzie wszyscy ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie dziś nie będzie zaraz ruszam do wawy na popijawe
-
SPOTY RADOMSKIE
Powinienem być... na parking na pewno podjade a z flaszeczką to różnie może być
-
SPOTY RADOMSKIE
jak włączyłem tvn to od razu mówie wuju hehe właściciel bardzo podobny
-
SPOTY RADOMSKIE
a co do ryczenia wujową ładnie słychać
-
SPOTY RADOMSKIE
lista podpisana
-
SPOTY RADOMSKIE
o i coś się zaczęło kręcić na nowo
-
SPOTY RADOMSKIE
Witojta a jutro ktoś będzie?? [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:07_________________________________________________ok więc inaczej:) Jak ktoś będzie jechał dać znać nie będę sam marzł
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu też nie bardzo na komisach są chętni na podpinanie... w końcu jakoś paździerze trzeba wypchnąć
-
SPOTY RADOMSKIE
ciekawe ile wykręcicie
-
SPOTY RADOMSKIE
w ten piątek nie dam rady ale na następny można by było coś ruszyć...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem czy nie 2.900 zł. PS. Zdałem kat. A gratulacje
-
SPOTY RADOMSKIE
generalnie to teraz cały radom to jeden wielki parking air show i w sumie z kadego miejsca dojeżdżają autobusy. A jak chcesz pewniaka to możesz u mnie na Poludniu fure zostawić
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam pępkowe u kumpla więc odpadam dziś
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja oglądam film na tvn
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry ludziska. A co to wszyscy na wczasach??
-
SPOTY RADOMSKIE
w Marianowicach koło Zakrzewa, z nazwiska osoby nie znam natomiast wiem że pracuje u Szmita.
-
SPOTY RADOMSKIE
wyszło 800zł więc spoko
-
SPOTY RADOMSKIE
u mnie zrobione pompa wyczyszczona wszystko gra i kręci jak należy i mocy jakby więcej i zasłony dymnej nie ma więc wszystko kozak. Kudłaty dzięki za namiary napomoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
najczęściej orlen maratońska, co do rezerwy zdarza się, no nic zobaczymy co dziś sie okaże.