Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
przyjarać i się wyluzuje ... Tomaszu długo czekałeś aż zrobią środek??
-
SPOTY RADOMSKIE
nie mam nr do niego, wcięło mi gdzieś
-
SPOTY RADOMSKIE
ok to czekam na info co i jak
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany muszę wyprać tapicerkę samochodową polecicie kogoś kto zrobi robotę tak jak się należy??
-
SPOTY RADOMSKIE
a to on miał wspólnika?? nigdy o wspólniku nie słyszałem
-
SPOTY RADOMSKIE
ja byłem w jastrzębiu i jest spoko jeżeli chodzi o wodę, jeżeli o infrastrukturę to chała... musze sprobowac tych białobrzeg nigdy nie byłem
-
SPOTY RADOMSKIE
jak nie więcej... mam nadzieję że w 4 uda mi się zmieścić. Dziś biorę się za obdzwanianie części
-
SPOTY RADOMSKIE
ja juz podliczyłem ok 4 tysi
-
SPOTY RADOMSKIE
proszę Piękne BMW E-46 Diesel Bogata opcja, zadbane (2462889834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY RADOMSKIE
A tak się rozglądam, może by coś kupił może jakieś 1.8T mi chodzi po głowie sam nie wiem. Zależy czy uda mi się pchnąć bemke w takim stanie jak jest teraz po tej kolizji.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie miał ktoś od nas a4 b6 2.0 benznę?? ciekawy jestem jak sprawuje sie ten silnik
-
SPOTY RADOMSKIE
To były czasy jak Borewiczowi nawet na piasku opony piszczały
-
SPOTY RADOMSKIE
aj kurde dałem że tak powiem d*py po całości. Na wysokości urzędu pracy jechał koleś i nie bardzo mógł się zdecydować gdzie jedzie aż w końcu wybrał skręt w lewo, jadący za nim samochód wychamował a ja już niestety nie i przywaliłem w tył opla wectry dodam że chcąc uciec ratowałem się ale bylo mokro bo padał deszcz i nie zdążyłęm i rozwaliłem przód lewa strona a w oplu tył prawa strona to tyle;]
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam Panowie wczoraj rozwaliłem bemke i potrzebuje pomocy a mianowicie znacie kogoś z PTU tj polskie towarzystwo ubezpieczeń?? Chodzi mi o pomoc w przyśpieszeniu procedury o ile to jest w ogóle możliwe... Oczywiście robię wszystko z AC
-
SPOTY RADOMSKIE
no narazie sie rusza cos w dobrym kierunku oby po pierwszej polowie grac nie przestali to bedzie dobrze
-
SPOTY RADOMSKIE
ja bede pod fregata po 19 jak do 19.40nic nie bedzie jade do galery
-
SPOTY RADOMSKIE
o to i ja wpadam
-
SPOTY RADOMSKIE
http://otomoto.pl/audi-100-100-gl-nsu-C23367404.html w tamtych latach nie jednemu kopara opadła jak je widział co??
-
SPOTY RADOMSKIE
bry:) ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Kudłąty dzięki za pomoc ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Kudłąty dzięki za pomoc
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu dzięki za trochę wspomnień ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ---------- a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny?? ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ---------- a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny??
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzę że i mnie na zdjęciu uchwyciło a raczej moje OOOO:)
-
SPOTY RADOMSKIE
o powitać Widzę że kwiecień oblegany ja mam w ten weekend hehe ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- to z tą wódką wtrzymajmy się do majówki oblejemy tomaszowe, wujowe i moje ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- 0,5 czy 0,7 weż 0,7 najwyżej zostanie legenda głosi że kiedyś komuś zostało :decayed::decayed: cos w tym jest hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
powitać nowych :)mi piątek pasuje więc jak coś to dzwonic i powierdzać inaczej nie dojadę... mcm to jeszcze gleby brakuje:decayed: ---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:04 ---------- tomaszu rozsprzedajesz firmę?? jak tak to ja chce cytrynę za kazdą kasę ... :grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
a co sie spsuło kolezanko Kasiu??