Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie potrzeba mi namiar na osobę posiadającą najazd w celu wystawienia rachunku za holowanie...?
-
SPOTY RADOMSKIE
Najlepiej to sprawdzić jaka sieć ma tam najlepszy zasięg. Ja mam z Play i w sumie działa ale z zasięgiem różnie bywa Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
do ozonowania mam dostęp do maszynki, nabic uzupełnic środek na złotej,. od dawna tam to robią, ozonowanie tez ci zrobią, chyba ze chcesz zo maszynkę wezmę,. dzięki, jutro jadę na złotą ogarną wszystko:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam pytanie, gdzie w Radomiu odgrzybić i uzupełnić klimę?? Ważne by było zrobione solidnie, łącznie z całym przeglądem instalacji...??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też hehe Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
Na 2 części robi olbrzymią latanie i będziemy tam robić spotogrile Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY RADOMSKIE
Spacja pomiędzy numerami : )
-
SPOTY RADOMSKIE
pytanko w seicento na zimnym silniku odpala zawsze na rozgrzanym są problemy. Co może być przyczyną?? Świece dobre ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- Robercik i co wybrałeś??
-
SPOTY RADOMSKIE
Robert ja mam Panasonica i jestem zadowolony. Powiem tak 47cali to dobra opcja i poszukaj gdzie dają 5 lat gwarancji w cenie. Jak ja kupowałem to Panasonic i Sony dawali ale na Sony nie miałem kasy a szmerów bajerów to teraz wszędzie napchane...
-
SPOTY RADOMSKIE
ja chętnie wpadnę o ile mała a razej żona pozwoli mi się wyrwać
-
SPOTY RADOMSKIE
jest mi to obojętne który miesiąc ważne by coś zorganizować
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie potrzeba mi faktury na ok 600-700zl za naprawy lub części motoryzacyjne ... czy może mi ktoś pomóc??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie a pamiętacie to?? Szalone lata 90. Część pierwsza
-
SPOTY RADOMSKIE
w jakiej wadze? 3200 i 55cm 3 tyg przed terminem 10/10pkt
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie od godziny 0,15 jestem szczęśliwym tatusiem, urodziła mi się córeczka
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu a gdzie legendarna cytryna??
-
SPOTY RADOMSKIE
a pamiętacie to ?? Audi RS4 Avant Nogaro Selection: w hołdzie RS2 | Zdjęcia- strona 1 | Top Gear Aktualności
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto wystawić możesz to nie kosztuje. A może ktoś się trafi.
-
SPOTY RADOMSKIE
i wątpie by ktoś auto za 8 kafli jechał sprawdzac w serwisie za 500zl
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto wydaje mi się że w pl ciężko Ci będzie sprzedać za tą kasę ale jak wrzucisz na mobile de to kto wie może już niedługo sąsiad stanie się posiadaczem cacka
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki Panowie Czyli nie ma to tamto na początek maxi cosi
-
SPOTY RADOMSKIE
Tatusiowie mam pytanie. jakie foteliki samochodowe macie dla swoich pociech?? Co polecacie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wtrącając się w dyskusję B5 ma swój urok, B6 na chwilę obecna kozak. B7 moim zdaniem tandeta mimo że jest jeszcze nowsza. Dopiero B8 zaczyna sie podobać...