Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu gdzie szukać pomocy jak nie na radomskich:decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie przyszedł czas na mój akumulator... co polecacie??
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam dzis i jutro przeprowadzkę ale na świątecznym się pojawię
-
SPOTY RADOMSKIE
co budujesz na gazowej??
-
SPOTY RADOMSKIE
dziś natrafione
-
SPOTY RADOMSKIE
poszło i ode mnie
-
SPOTY RADOMSKIE
może ktoś się połakomi ?? OPEL VECTRA 3.0 Mv6 COMBI CABRIO OKAZJA!! (3525248916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTY RADOMSKIE
2 i a4 wiem a czyj jest 3 jednoślad??
-
SPOTY RADOMSKIE
Znajomi pojechali w sobotę do Władka i znależli w centrum 70m od morza przy alei gwiazd sportu za 35zł ale łazienka wspólna za to spory parking i jest gdzie grilować coś za coś ale kwatery są.
-
SPOTY RADOMSKIE
widziałem go dzisiaj Marzewo: śmiertelny wypadek na „siódemce” - Elbląg w www.portEl.pl i ja się przewijałem wtedy po okolicy... ładnie skasowali passata co
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty jutro zorientuję się w Twojej sprawie 1000 no ładnie ładnie
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto PW pojszło
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto widzę że cały czas modzisz w autku
-
SPOTY RADOMSKIE
u mnie na Politechnice Lubelskiej kumpel oddał pracę w 70% identyczną jak koleś rok wcześniej i lipy nie było więc pewnie i tu nie będzie:) A najlepiej zapytać w dziekanacie ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- rozmawiałem teraz ze znajomym i mówi że w zeszłym roku na bank nie było...
-
SPOTY RADOMSKIE
ja miałem hertz w drzwiach i byłem zadowolony:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ja kiedyś spawałem na Słowackiego przed rondem po lewej ale czy on jest dobry to nie wiem w każdym bądź razie mi zrobił robotę i żalu nie małem
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom ja robiłem meble i trochę się znam,nie proponuję swoich usług bo nie mam czasu ale jak będziesz miał projekt i wycenę to mi prześlij to ci powiem czy cię nie robi na kasę. ok jak juz coś ktoś wyceni dam znać
-
SPOTY RADOMSKIE
to podeslijcie namiar:)
-
SPOTY RADOMSKIE
można tak powiedzieć ... za tydzień podpisuje umowę u notariusza Wiem że pełno tylko wolę namiar na kogoś kto nie spartoli roboty...
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie może macie jakieś namiary: na dobrego stolarza (meble kuchenne mnie interesują), oraz wyposażenie kuchni (piekarnik do zabudowy, płyta grzewcza, zmywarka, zlewozmywak itp.).
-
SPOTY RADOMSKIE
aż tak źle czy zmieniasz na mocniejszy??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty PW pojszło
-
SPOTY RADOMSKIE
a u mnie działa od wczoraj
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak dobrze pamiętam to chyba Tomaszu z jakąś koleżanką tam kupował i chyba zadowolona była ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam, Jajeczko w firmie mnie wykończyło więc i na spot ciężko było dotrzeć, choć od 3.45 rano byłem już rześki i chętny do działania