Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra transakcja
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wiem jak atmosfera ale dziś wyprzedzałem A4 B7 z reklamą tej spółki:)
-
SPOTY RADOMSKIE
pozazdrościłem Wam więc trzeba działać
-
SPOTY RADOMSKIE
dołóż mieszkanie to nie samochód ze się zmienia co dwa lata ,nawet nie chodzi o to ze nowe czy uzywane ale o ludzi co tam mieszkają ,jak kupisz nowe to masz pewnosc ze żuli i takich tam degeneratów nie bedzie - bo kazdy nie dostal od panstwa jak kiedys było ,tylko kupil to mieszkanie a co za tym idzie musi pracowac itd.... wiec przemyls sparawe zeby potem dzieciaki nie baly sie z bloku wychodzic na piaskownice bo im rower ktos od razu zajuma z tym masz rację ale na razie niestety nie stać mnie na 3tysie z groszami za metr plus wykończeniówka więc muszę znaleźć coś z rynku wtórnego a tu idzie się zmieścić sporo taniej...
-
SPOTY RADOMSKIE
To kiedy parapet? a więc tak jak kupię to i się obleje rynek wtórny mnie interesuje, nie mam na nowe
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany kupię mieszkanie 3 pokojowe, bez piecyków, w bloku 4 piętrowym jakby ktoś coś słyszał można pisać
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wiem że jeden waży 140 i wygniecie fotel po 50tys a 2 60kg i fotel zawsze będzie jak nowy ale jak jedzie się oglądać to już można się do tego odnieść, albo nalatane albo ktoś cięższy jeździł...
-
SPOTY RADOMSKIE
ja rozumiem że może być rok produkcji jeden a rejestracji drugi ale u handlarzy będzie z czerwca 2001 roku ale napisze, że model już 2002
-
SPOTY RADOMSKIE
autko ładne ale chyba trochę ma nalatane, fotel wygnieciony... najlepsze jest to jak piszą 2000/2001 rok hehe z 31 grudnia na 1 stycznia hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu a kiedy teraz sie wybierasz??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży mieszkania by nie płacić żadnych prowizji itp. Chyba na tablicy można, ale jeszcze allegro mnie interesuje.??
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy indywidualnie mozna sie zapisac i korzystać czy to pakiety dla firm??
-
SPOTY RADOMSKIE
no już przyjemnie ale jak postałem trochę w bluzie to jeszcze troszkę pizga, dziś słyszałem że w następnym tyg -15 gdzieś zapowiadają??
-
SPOTY RADOMSKIE
Do tego dojdzie...coś czuję
-
SPOTY RADOMSKIE
i dziś w lublinie wiosna a wczoraj ok 19 tak dopieprzyło śniegiem że hoho
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie teraz żałuję że podczas rozmowy z policją tak dałem się zbyć...
-
SPOTY RADOMSKIE
ok czyli jutro jade do mzdik i zobaczymy co będzie
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie dziś wpakowałem się w dziurę rozwaliłem sprężynę i oponę dzwoniłem na policję by się pokazali i mi odpowiedzieli że takie sprawy załatwia się przez autocasco , zdjęcia i dalej MZDiK. Z assistance już scholowałem samochód i teraz co dalej?? Jak to się załatwia, biorę ubezpieczalnie czekam na wycenę itd czy od razu wale do MZDiK czy przez to że policji nie było to już po ptokach?? ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- mcm ja juz kilka lat mam mastera 2.8 dci 120km z 2001roku i tez całkiem dobrze sobie radzi w sumie silnika jeszcze nie robiłem
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko nie zakładaj czegoś taniego, bo szkoda roboty Powoli będę myślał o wymianach u mnie więc odezwę się na dniach
-
SPOTY RADOMSKIE
a czy warto z Radomia jechać sprawdzać auto 30km dalej?? sprzedający na to się zgodzi?? dlaczego 30km dalej? adres jest przeciez radom warszawska 14.... tak samo przeciez na warszawskiej jest ten serwis vw który tu ktos polecał a sory nie doczytałem że mają na warszawskiej...
-
SPOTY RADOMSKIE
a czy warto z Radomia jechać sprawdzać auto 30km dalej?? sprzedający na to się zgodzi??
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu wyprowadzasz się od żony?? Czy po prostu miejscówkę na piwo z kolegami ogarniasz??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
dorzuć troszkę i kup hitaschi będzie Pan zadowolony