Treść opublikowana przez diablo1792
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
ooo i właśnie taki efekt chciałbym w swoim sedanie świetna robota
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
Witam, chciałem założyć sobie wydech od 1.8T do 1.9 tdi awx po to żeby mieć ładne dwie końcówki z tyłu na widoku czy można zrobić coś takiego? ile elementów wydechu bym musiał konkretnie wymieniać? ewentualnie co bym musiał przerobić żeby wszystko pasowało? Jak ktoś robił coś takiego to proszę niech się wypowie na ten temat co i jak
-
Jaka cena wymiany rozrządu ?
ja za części dałem niecałe 700 zł a wymiana u mechaniora 150 zł wszystko zrobione jak należy
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
super autko
-
Moja bestyjka :)
felgi miodzio
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
z tą dokładką od leona kozacko wygląda szerokości, przyczepności, bezawaryjności
-
zmiana pompowtrysków, doradźcie proszę
kolego, te z oznaczeniem Q to jakaś rzadkość po prostu i ja akurat na takie trafiłem ale jak najbardziej fabrycznie je montowali, to wiem na 100%, tylko, że mało ich było
-
zmiana pompowtrysków, doradźcie proszę
Witam, mam problem z pompowtryskiwaczami, sprawdzane były już na komputerze, objawy szarpanie podczas jazdy, mocne kopcenie na czarno, na biegu jałowym trzęsie budą. Audi a4 b6 z 2001 roku motor AWX 130 KM i siedzą w nim pompki 038130037Q, pytanie do znawców czy mogę zamienić te pompki pompkami 038130073BA, one także były montowane w AWX 130KM, i czy pasuje to P&P czy trzeba zmieniać coś w programie (dawka wtrysku paliwa itp.). W serwisie mi powiedzieli, że jako jedyne te BA mogą zastąpić Q bez zmiany oprogramowania ale chce się jeszcze upewnić. Proszę doradźcie coś.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, od niedawna jestem posiadaczem Audi a4 b6 sedan 1.9 tdi 130KM, przesiadłem się z modelu a6 c5 także sedan 2.5 TDI 150KM Tiptronic. Wracając do a4 to auto ogólnie dość zadbane, jednak jest kilka małych mankamentów do poprawy ale to wszystko z czasem:) Na początek niestety już walka z pompowtryskami ale mam nadzieje, że szybko się z tym uporam. Pozdrawiam wszystkich