Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4graj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4graj

  1. audia4graj odpowiedział(a) na radissona temat w Audi A4 B6
    Duże soczewki ma mój sasiad w audi a4b6 2004 s-line , wiem że wymieniał ostatnio źarnik to kupował d1s , mogę wziąć od niego numer lampy i sprawdzimy http://allegro.pl/lampa-przod-przednia-lewa-audi-a4-b6-xenon-i4919700205.html tu widać żarówkę do długich , to pewnie przerabia się w taki sposób czy były też i takie lampy http://allegro.pl/audi-a4-b6-lampa-przod-przednia-lewa-xenon-europa-i4944247212.html i tu podobnie widać żarówkę. Czy bi xenon to źarnik D2S
  2. audia4graj odpowiedział(a) na radissona temat w Audi A4 B6
    Witam mam podobny problem tylko u mnie klosz lampy prawdopodobnie w środku jest uszkodzony ma jakieś dziwne wrzery , myłem w środku i nic nie pomogło stwierdziłem że wymienię lampy na xenon. Widziałem na allegro że są 2 rodzaje soczewek mała i środek srebrny, druga to, duża soczewka( nie bi ksenonowe) i środek czarny. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś różnica w świetle między małą soczewka a dużą
  3. http://vaglog.pl/log_191295.html http://vaglog.pl/log_191294.html http://vaglog.pl/log_191296.html Przy 3 tyś obr. w grupie 18 pokazało 4 I co pomoże ktoś w diagnostyce
  4. ja przylutowałem przewody do płytki adekwatnie do tego jak w linku który podałem lecz ja nie podłączyłem go do szyby tylko puściłem go wzdłuż listwy zaślepiającej. Efekt no cóż to nie oryginał u mnie nic nie grało a teraz gra , czasem gubi fale ale to na chwilę. A w między czasie szukam wzmacniacza
  5. Koledzy mam problem z odbiorem RNS-E , kolega próbował reanimować ale bez skutku , próbuję wykonać takiego moda ->http://www.audiworld.com/tech/elec187.shtml z opisu z forum biała kostka to zasilanie a na ostatnim zdjęciu jest wpięta w białą kostkę a w opisie mowa jest o żółtej kostce, w końcu którą mam wpiąć przewód. Czy mogę wykorzystać 3 piny z szyby anteny FM czy tak jak na zdjęciu tylko jedną masę i jedną antenę
  6. Witam wszystkich Audi maniaków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.