Cześć jestem tu nowy. Widzę że tutaj dużo dyskusji więc może mi ktoś pomoże. Chciałem się dowiedzieć czy dużo roboty ze zmianą 2G na 3G+ i na 3G i jak to cenowo wygląda same części. Pozdrawiam.
Czy skrzynie TIPTRONIC w samochodach audi a4 b8 z silnikiem 3.0 TDI są dobre? Czy sprawiają problemy z większymi przebiegami czyt.200tys?
Jakich ewentualnie napraw można się spodziewać przy takim przebiegu. Z góry dziękuje za każdą opinię na temat "TIPA"