Treść opublikowana przez 50misiu
-
[B5 AFN] Nie odpala prosze o pomoc
Dzieki za pomoc :notworthy: sprawdzilem czy na pompe idzie paliwo. do sloika ropy i przewodem do pompy, paliwo lszlo na wtryski wiec ulzylo ze to nie pompa, kupilem nowy filtr paliwa do garazu weze dmuchawa nagrzalem i odpalil na szczescie ulga. Pewnie gdzies zamrazlo troche i nie bylo przeplywu
-
[B5 AFN] Nie odpala prosze o pomoc
kody wiem co znacza ale co zaczynac naprawiac czy moze przez ten mróz sie tak stalo
-
[B5 AFN] Nie odpala prosze o pomoc
Wczoraj jeździlem normalnie nic sie nie dzialo a dzisiaj rano nie można odpalic odkrecilem wtryski czy paliwo idzie ale ani kropelki. Podłączyłem Vaga i wyszły mi błedy 1265, 17978, 1266, 262 prosze o pomoc bo nie wiem za co sie zabrac:/ dodam ze ostatnio ciezko palil cos
-
[ALL] Demontaż klimy
jakies nowe oznaczenie?
-
[ALL] Demontaż klimy
szpilki ARP i grubsza uszczelka :> zeby troche dluzej pojezdzilo
-
[ALL] Demontaż klimy
tak
-
[ALL] Demontaż klimy
nie chce bo to wiekszosc ma:P a jak przegrywaja z kombi A4 to jest cos mam graty na 200km wiec seria to to nie jest
-
[ALL] Demontaż klimy
Fotele na kubelki zmieniam.. nie zabieram sie od d*** strony tylko sie pytalem czy przez demontaz klimy moze cos nie dzialac tyle chcialem wiedziec bede silnik wyciagac wiec i tak pewne rzeczy demontuje
-
[ALL] Demontaż klimy
Skraplacza nie zamierzam wyjmowac tylko klime chlodnice sprezarke itp. tylko ze jak sie scigasz z lzejszymi samochodami to czasami te 30kg jest juz roznica odczuwalna, dla mnie wystarczy w samochodzie klatka, kubelek, i zeby jezdzilo, kazdy ma inne podejscie do samochodu
-
[ALL] Demontaż klimy
dzieki wazne zeby nawiew dzialal klima i tak nie potrzebna
-
[ALL] Demontaż klimy
Zyskac chociaz z 50kg to juz cos a cos trzeba wyrzucic zeby to zyskac a dlaczego mowisz zeby uruchomic?
-
[ALL B5] Moja furka:D
No nie powiem bo nie wyglada heheh pewnie jakby zlodziej chcial ukrasc to by to zostawil
-
[ALL B5] Moja furka:D
Lampy były juz zmieniane ale jeszcze sie okaze moze beda inne :>
-
[ALL B5] Moja furka:D
Audi jak kazde czyli wyjątkowe hehe a tak do rzeczy to normalny samochodzic cos tam porobione wrzucam zdjecia prosze o ocene:D Lampy depo Zrobiony FMIC Jak widac kolektor od AWX Car audio tez sie znalazlo Klemy DLS koble 50mm2 wiec prąda starczy zestaw przod 2xhelix tył Audio system niestety nie mam zdjecia Mody zrobione turbo od AWX, wtryski 216 Wygląd nie jest za dobry ale wszystko w swoim czasie wroci do pieknosci hehe Plany: juz kupione turbo BRD, pompa 11 wtryski 230, w przyszlym misiacu sruby ARP uszczelke, zdjecia beda:D sprzegło 1z by radzikowski. A pozniej sie biore za wyglad:)
-
[ALL] Demontaż klimy
Odkad kupiłem nie była praktycznie wogóle używana czyli z dwa lata a zalezy mi na zmniejszeniu wagi samochodu :gwizdanie: jest mi poprostu zbedna tylko nie wiem czy może to czemuś zaszkodzic[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 22:19_________________________________________________Nic sie nie dowiem? Panowie prosze o pomoc
-
[ALL] Demontaż klimy
Witam nie mogę znaleźć tematu o tym co się dzieje po zdemontowaniu klimatyzacji jak będzie działał klimatronik?
-
[B5 AFN] Problem z ABS błąd 290
290 Czujnik liczby obrotów tylny lewy-G46 brak osprzętu / nie związany ze sprzętem Witam mam problem z Abs po przekroczeniu 140km/h włącza się kontrolka od Abs i wykrzyknik żeby zatrzymac samochód, co by mogło być przyczyna wieniec od co jest w tarczy byłby krzywy czy moze czujnik od Abs?
-
GŁOGÓW też żyje
Ja sie dostosuje
-
GŁOGÓW też żyje
Ja sie pisze
-
GŁOGÓW też żyje
no dobrze nie problemu wtedy tez mozna sie spotkac ale mozna tez szybciej:P ile bedzie osob to bedzie [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 09:23_________________________________________________I cisza
-
GŁOGÓW też żyje
to jak Panowie godzina 16 pod Carrefour? ja bede napewno
-
GŁOGÓW też żyje
Proponuje teraz w niedziele zrobic spota godzine juz ustalcie sami ja sie napewno dostosuje;)
-
GŁOGÓW też żyje
Dokladnie mysle ze to nic trudnego sie ot tak zebrac i spotkac jak sie chce najlepiej by bylo na gg zeby wszyscy jakos sie zgadali to moja propozycja bo na forum czasem sie nie wchodzi i nie patrzy :> jak co to moje gg 3200907
-
GŁOGÓW też żyje
Mi pasuje zobaczymy jak reszta
-
GŁOGÓW też żyje
No 11 mi odpada bo jede na krzywa kadafa tez nie bedzie bo jedziemy razem