Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

50misiu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 50misiu

  1. to piszcie kiedy wam pasuje;)
  2. Witam piszecie sie na wyjazd do krzywej na rozpoczecie sezonu? 11 kwietnia zapowiada sie bardzo ciekawa impreza:D mozna zrobic spota i sie dogadac co i jak:)
  3. no ok to ja tez bede o 19 kolo mebli :>
  4. godz 19? tam gdzie byl ten zlot kolo mebli czy moze wczesniejsza jakas godzina
  5. a co powiecie na niedziele 3 maja w godzinach wieczornych?
  6. Ja tez sie zjawie zobaczyc o 16.00 albo i troche wczesniej zebym znalazl miejscowke
  7. czytalem ze ma miec ktos vaga? bo ja chetnie tez bym skorzystal jesli mozna bo cos nie tak jest z moja a4
  8. no to juz kojarze
  9. Ja tez bede :> tylko gdzie jest ,,emkaMEBLE,, tak mniej wiecej
  10. bardzo dobre terminy mi 2 maja odpada jakby co jade na bemowo zobaczyc
  11. Kur..czaczki nie dojechalem do glogowa heheh plyn hamulcowy mnie uciekl okazalo sie ze przy odpowietrzaniu gwint sie ukrecil w zacisku :kwasny:i przy hamowaniu z 200 skonczyl sie całkiem heheh no trudno moze innym razem sie uda
  12. Ja postaram sie zawitac bo wczoraj niestety nie wyrobilem sie z wymiana tarcz i klocków z tyłu myslalem ze szyciej pojdzie. Moja- srebna avant DPL 12GM
  13. to o 18 tylko jeszcze miejce jakies ale to niech koledzy z głogowa sie wypowiedza :gwizdanie: ja mam nadzieje znajde
  14. piatek 20.00 co wy na to
  15. kurde nie widzialem ze to tak szybko bedzie bardziej myslalem o nastepnym weekendzie
  16. Mi pasuja obydwa terminy ale jeszcze miejsce trzeba wynalezc
  17. ja bardzo chetnie sie pojawie jesli tylko termin podpasuje
  18. Głogów... a o Polkowicach nikt nie pamieta ze sa A4 :gwizdanie:
  19. Jak podlanczalem kiedys vaga to wyszlo mi ze mam czujnik cisnienia doladowania zepsuty ale czy by to bylo przyczyna to ni wiem
  20. Obudowa turbo od afn a graty od awx
  21. http://img56.imageshack.us/my.php?image=audia4polkowiceturbo130uj9.jpg Taki wykresik by Miras, wielkie podziekowania. Jezdzi sie super i co najwazniejsze zero dymu :>
  22. A to jest moje sliczne a4 Avnant;) narazie seryjne ale juz niedlugo;p jakis wykres tez sie znajdze narazie jedno zdjecie ale z czasem przybedzie ich po przeróbkach :> AUDI
  23. Witam serdecznie forumowiczow. Jestem posiadaczem audi a4 1.9 TDI (jakies 130km bo turbo siada;p) 1997 rok. Z polkowic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.