Treść opublikowana przez 50misiu
-
GŁOGÓW też żyje
to piszcie kiedy wam pasuje;)
-
GŁOGÓW też żyje
Witam piszecie sie na wyjazd do krzywej na rozpoczecie sezonu? 11 kwietnia zapowiada sie bardzo ciekawa impreza:D mozna zrobic spota i sie dogadac co i jak:)
-
GŁOGÓW też żyje
- GŁOGÓW też żyje
no ok to ja tez bede o 19 kolo mebli :>- GŁOGÓW też żyje
godz 19? tam gdzie byl ten zlot kolo mebli czy moze wczesniejsza jakas godzina- GŁOGÓW też żyje
a co powiecie na niedziele 3 maja w godzinach wieczornych?- GŁOGÓW też żyje
Ja tez sie zjawie zobaczyc o 16.00 albo i troche wczesniej zebym znalazl miejscowke- GŁOGÓW też żyje
czytalem ze ma miec ktos vaga? bo ja chetnie tez bym skorzystal jesli mozna bo cos nie tak jest z moja a4- GŁOGÓW też żyje
no to juz kojarze- GŁOGÓW też żyje
Ja tez bede :> tylko gdzie jest ,,emkaMEBLE,, tak mniej wiecej- GŁOGÓW też żyje
bardzo dobre terminy mi 2 maja odpada jakby co jade na bemowo zobaczyc- GŁOGÓW też żyje
Kur..czaczki nie dojechalem do glogowa heheh plyn hamulcowy mnie uciekl okazalo sie ze przy odpowietrzaniu gwint sie ukrecil w zacisku :kwasny:i przy hamowaniu z 200 skonczyl sie całkiem heheh no trudno moze innym razem sie uda- GŁOGÓW też żyje
Ja postaram sie zawitac bo wczoraj niestety nie wyrobilem sie z wymiana tarcz i klocków z tyłu myslalem ze szyciej pojdzie. Moja- srebna avant DPL 12GM- GŁOGÓW też żyje
to o 18 tylko jeszcze miejce jakies ale to niech koledzy z głogowa sie wypowiedza :gwizdanie: ja mam nadzieje znajde- GŁOGÓW też żyje
piatek 20.00 co wy na to- GŁOGÓW też żyje
kurde nie widzialem ze to tak szybko bedzie bardziej myslalem o nastepnym weekendzie- GŁOGÓW też żyje
Mi pasuja obydwa terminy ale jeszcze miejsce trzeba wynalezc- GŁOGÓW też żyje
ja bardzo chetnie sie pojawie jesli tylko termin podpasuje- GŁOGÓW też żyje
Głogów... a o Polkowicach nikt nie pamieta ze sa A4 :gwizdanie:- Prosze o ocene:)
Jak podlanczalem kiedys vaga to wyszlo mi ze mam czujnik cisnienia doladowania zepsuty ale czy by to bylo przyczyna to ni wiem- Prosze o ocene:)
Obudowa turbo od afn a graty od awx- Prosze o ocene:)
http://img56.imageshack.us/my.php?image=audia4polkowiceturbo130uj9.jpg Taki wykresik by Miras, wielkie podziekowania. Jezdzi sie super i co najwazniejsze zero dymu :>- [B5 AFN] Moje sliczne i kochane <3;p
A to jest moje sliczne a4 Avnant;) narazie seryjne ale juz niedlugo;p jakis wykres tez sie znajdze narazie jedno zdjecie ale z czasem przybedzie ich po przeróbkach :> AUDI- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie forumowiczow. Jestem posiadaczem audi a4 1.9 TDI (jakies 130km bo turbo siada;p) 1997 rok. Z polkowic. - GŁOGÓW też żyje