Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Dokładka audi a4 b6 .
Tak właśnie o to chodziło:-) dziękuję :-)
-
Dokładka audi a4 b6 .
Tak właśnie to :-P nie umiem dodać zdjęcia tak bym pokazał o co chodzi . To jest dokładka w zderzaku zaraz pod klapą , nie wiem czy to orginał czy nie:-/
-
Dokładka audi a4 b6 .
Witam poszukuje numer dokładni co jest pod klapą bagażnika ta srebna dodam że chodzi o sedana . I poszukuję numeru spoliera? Jest ktoś w stanie pomóc?
-
Proszę o pomoc .
Witam wszystkich posiadam audi a4 b6 BFB i po podłączeniu dzisiaj vaga wyskoczyły mi błędy 17705 ciśnienie ładowania - upływ zbyt mała oporność. 16684 losowe wypadanie zapłonu zwarcie do innego wyjścia - błąd sporadyczny . 16685 brak zapłonu cylindra 1 zwarcie do innego wyjścia - błąd sporadyczny 16687 brak zapłonu cylindra 3 zwarcie do innego wyjścia - błąd sporadyczny . 16891 regulacja biegu jałowego - obroty powyżej założonych zbyt mała oporność 17544 mieszanka za bogata strona 1- regulacja długoterminowa- wolne obroty zbyt mała oporność . Proszę o pomoc bo auto dziwnie się zachowuje . Z góry dziękuję Jest ktoś w stanie pomóc :-)
-
Zmieniarka yatour problem.
Tak zrobiłem foldery jak trzeba
-
Zmieniarka yatour problem.
Mam pena san disk 8g. A karty jakie duże?
-
Zmieniarka yatour problem.
Witam wszystkich . Zakupiłem zmieniarke yatour i po podłączeniu wszystko ładnie tylko mi muzyki z pena nie widzi muzyki niby wczytuje mi foldery ale muzyki nie widzi . Wiedzie może co jest grane? Z aux jest ok . Proszę o pomoc
-
skrzynia cju tylko do tylu jeździ
wiem , już jest ciemno jutro będę szukał po kablach brak czasu tego wszystkiego sprawdzenia . potrzebuje mechanika orientuje się ktoś czy włocławek i ok jest ktoś kto się zna na automatach i by to ogarnoł?? Witajcie błęde załatwione okazało się zetkdpt kabel uszkodzony . Tylko że nie ma wstecznego teraz w ogóle i nie pokazuje żadnego błędu , skrzynie poza wsteczny chodzi idealnie , macie jakieś sugestie propozycje?
-
co zrobic z audi.
a mozesz cos wiecej ?
-
co zrobic z audi.
wystawie ja calą na olx zobaczymy co wyjdzie , a powiedz o co chodzi z tym na ukrainca
-
co zrobic z audi.
wiem to jest najlepsze wyjscie tylko do pl na 2 tygodnie a nikt raczej za mnie go nie rozbieże
-
co zrobic z audi.
skąd tacy ludzie sie biorą ? ze pracuje za granica to nie znaczy ze zarabiam nie wiadomo ile a jak nie masz czego wniesc do tematu to sie nie wypowiadaj . a olej był wymieniony .
-
co zrobic z audi.
wiesz nie ma mnie w pl moze dlatego nie moge do mechanika ok sprobuje
-
co zrobic z audi.
nie no automat dobrze mi słuzył mi dobrze i długo
-
co zrobic z audi.
u mnie w okolicy nie ma a nie bede auta prowadził 50km do mechanika bo to juz mija sie z celem delikatnie gdzie uzyskac taka cene ? wystawic ja normalnie czy jak ? ogulnie drugi silnik wstawiony . zebym miał czas to bym manuala wstawił
-
co zrobic z audi.
witajcie mam problem ze swoja audi tzn skrzynia automat , brak mechaników którzy by się tym zajęli a ja nie mam czasu , moje pytanie co z audi zrobić czy ja wyrejestrować a jak tak to jak to zrobić , czy sprzedać w całości czy złom audi to a4 b5 2,6l 1997r w ocynku ? proszę o pomoc
-
kredyt bez bik, pomocy.
to lipa , dzieki za info
-
kredyt bez bik, pomocy.
witam wszystkich . mam takie pytanie czy jest możliwość kupna auta bez bik , posiadam umowę na rok od średniej krajowej czy jest możliwość uzyskania takiego kredytu ? z góry dzieki
-
skrzynia cju tylko do tylu jeździ
dzięki z wtorek zobaczę bo w delegacje jadę :-/ oby coś to dało . dziwi mnie to że na tamtej skrzyni było wszystko ok a tu takie cyrki nie dało nic , na auto30ss v30 elit wyskakuja te same błędy tylko pisze ze problem z masą , jakieś pomysły?
-
skrzynia cju tylko do tylu jeździ
skrzynia była ta sama te same oznaczenie i z takiego samego auta , tak komputer mój jest , wogole przed tym ciężko miał wbijać biegi tzn np d lub inny silnik ponosiło normalnie . kolega ma do tego sprzed raczej chyba będzie pasował , ale jak to zrobić?
-
skrzynia cju tylko do tylu jeździ
magnes nie działa nie słychać ani nie czuć go cały czas świeci się żebym wcisnąl pedał hamulca gdy to robie nie reaguje na to bo dalej się świeci , ale czy to by była przyczyną jazdy do tylu?
-
skrzynia cju tylko do tylu jeździ
podmienłem f125 zaczoł normalnie pokazywać biegi i po odpaleniu znowu to samo te same błędy i na każdej pozycji czy to d czy n jedzie do tylu, co może być przyczyną?
-
skrzynia cju tylko do tylu jeździ
dzięki zaraz się biorę za to . audi a4 b5 2,6 1997r :-) a który to jest przekaźnik? juz zrobiłem to tylko dalej auto jeździ do tylu na każdym biegu , co robić
-
skrzynia cju tylko do tylu jeździ
witam , po wymianie skrzyni i zrobieniu 30 skrzynia jedzie tylko do tylu na każdym biegu po sprawdzeniu błędów mam 3 następujące 1236 magnes blokady dźwigni biegów(automat)-N110 przerwa lub zwarcie do masy 293 przełącznik wielofunkcyiny - f125 nieprawidłowy sygnał . proszę o pomoc bo nie wiem czy skrzynie oddać czy nie:-(
-
czy będzie pasować skrzynia od 2,5 tdi do 2,6?
sprawa rozwiązana dostałem taka samą jak moja , będzie jutro przekładana , na co zwrócić uwagę??