witam posiadam audi a4 1997 z klimatronikiem i moj problem polega na tym ze cały czas leci zimne powietrze , oba węże gorące temperaturę trzyma 90c proby odpowietrzenia konczyły sie tym że leciała woda odpowietrzaczem lecz po jeździe znowu powietrze lub piana , co robić prosze o pomoc