Treść opublikowana przez Dragon7820
-
problem z skrzynia 2,6 v6
dzięki za za wyczerpująca odpowiedz :-P
-
problem z skrzynia 2,6 v6
no tylko ze nie z takim numerami :-D jutro zadzwonię i się dowiem , jak ocenić uszkodzenie konwentera?
-
problem z skrzynia 2,6 v6
no jutro zadzwonię bo w inny sklepie są inne wymiary . i na panewce są inne numery
-
czy będzie pasować skrzynia od 2,5 tdi do 2,6?
jutro po pracy pojadę i zobaczę jaka tam jest . dzięki za odpowiedź
-
czy będzie pasować skrzynia od 2,5 tdi do 2,6?
nie wiem jaka tam jest numer wiem ze tylko jest od 2,5 tdi i tiptronik
-
problem z skrzynia 2,6 v6
dzięki za odpowiedź :-) wymieniałeś kiedyś panewke za uszczelniaczem przed pompa? bo coś jest ze trzeba toczyć tam bo panewka większą jest i tu jest problem bo wymiar wogole nie pasuje
-
czy będzie pasować skrzynia od 2,5 tdi do 2,6?
jakim cudem?
-
czy będzie pasować skrzynia od 2,5 tdi do 2,6?
witam jak w temacie mam możliwość kupna skrzyni tiptronik od tdi a w swojej 2,6 mam też tiptronika czy będzie pasować bez problemów proszę o szybką odp witam ponownie orientuje się ktoś w temacie? proszę o odp
-
samochód nie pali
potwierdzam ja miałem tak u siebie :-P sprawdź czy się walki nie zatarły. , u mnie lewa stanęła
-
problem z skrzynia 2,6 v6
witam może zacznę od początku padł mi silnik 2,6 wiec kupiłem inny 2,8 aah który pasuje idealnie , mam skrzynie automat tiptronik w silniku 2,6 był sworzeń który przedłużał wał ktoś mi poradził ze nie jest potrzebny nie włożyłem go i po złożeniu i rozgrzaniu do 90 i wrzuceniu biegu olej leciał między skrzynia a silnikiem zaczoł lecieć olej i nie szedł wogole , wyjołem silnik i włożyłem ten sworzeń i uzupełniłem olej w skrzyni po złożeniu odpaleniu ten sam motyw czyli olej leci po rozgrzaniu do 90 :-( co robić?? błagam o pomoc z góry dziękuję albo czy ktoś jest wstanie podać długość wału głównego bez tego czpienia tylko od automatu ?? jest ktoś w stanie pomoc? witam okazało się ze za konwenterem padł uszczelniacz i przytarło panewke przy pompie , pytanie czy padła łez pompa? proszę o odp
-
witam . problem z licznikiem.
no to dzięki
-
witam . problem z licznikiem.
na zimnym chodzi normalnie a na ciepłym lipa , to wymieniać go?
-
Czujnik położenia wału
ja wykręcałem kolektor razem z przepustnica bo inaczej nie szło dojść i jest na dwie śruby po prawej stronie stojąc przodem do auta :-P
-
witam . problem z licznikiem.
to jest 1995 vod pisz
-
witam . problem z licznikiem.
witam mój kolega kupił audi a4 b5 1,6 z zwykłym licznikem i po kilku odpaleniach zaczęły wariować mu wskazówki od obrotów i prędkości , po przekręceniu na zapłon te dwie drżą a od paliwa i temp ok po zrobieniu testu vag te same obiawy , co to może być jak to zrobić? wymieniać licznik czy inny pomysł? proszę o pomoc , z góry dziękuję
-
zmiana silnika na AAH
za dużo roboty żeby ogarnąć te 2,8 na orginał , tym bardziej praca nie pozwala :-D
-
zmiana silnika na AAH
kolektor jest juz mój i z tuleja tez sobie poradziłem :-P dzięki zainteresowanie :-P
-
zmiana silnika na AAH
no wiem ale wszystkie czujniki i wogole włożyłem od 2,6 i chodzi normalnie to czemu miał bym zmieniać jak mapa jest na kompie a nie silniku a nie chciałem zyskać tych koni co ma 2,8 tylko te 150 co było w moim :-P
-
zmiana silnika na AAH
czemu będę musiał? mam problem jak wyjąć ta tuleje co jest w silniku idzie do skrzyni automatycznej , macie jakieś propozycje?
-
potrzebuje pomocy.
no to brawo ty:-D
-
potrzebuje pomocy.
tak:-) dzięki zdjęciu a Iskra znalazła się po wymianie czujnika wału :-)
-
potrzebuje pomocy.
jesteś wielki :-D dzięki o to chodziło :-)
-
potrzebuje pomocy.
wiem tylko ze są dwie tego samego koloru i mam problem z tym , i z tą co idzie do czujnika hala
-
potrzebuje pomocy.
to wiem chodzi o te kostki co są połączone pod zbiorniczkiem
-
potrzebuje pomocy.
od czujników co coś pod zbiorniczkiem wody , był bym bardzo wdzięczny za takie zdjęcie żeby było widać przewody bo się połapać nie mogę