Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Na navi sprawdzałem :-P dziesięć różnicy:-P a gdzie dostroic auto po wymianie wtryskow?
  2. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    To teraz powiedz co może być jak mi szafę zamyka :-P
  3. Dragon7820 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam mam kilka pytań do posiadaczy b6 z BFB ile max wam leci ? czy jest możliwość sprawdzenia ile kucy mam ? co muszę wymienić by osiągnąć 200koni ? z góry dziękuje .
  4. Dziękuję za odpowiedź . A jakie wartości powinny być kolego?
  5. Jest osoba na forum która robiła adaptacje tym sprzętem?
  6. Witam jak w temacie mam audi a6 z xenon i nie mogę zrobić adaptacji . Czy jest ktoś wstanie pomoc? do adaptacji mam autoboss v30 proszę o pomoc
  7. Witaj to 8JG a to wskoczyło po wpisaniu E4J powiedział byś o co chodzi?
  8. Witam , nie wiem gdzie napisać ten post, proszę o wyrozumiałość . Po kodach z naklejki wynika że miałem xeony tylko że ich brak i teraz jest możliwość sprawdzenia jakoś czy były? I czy lusterko fotochrom też można sprawdzić czy było?
  9. Witajcie , przyłącze się do tematu otóż mam b6 z kodów z nalepki wynika że powinny być xenon ale ich nie ma i też nie ma spryskow i jest ręczna regulacja świateł więc moje pytanie czy był orginał czy nie?
  10. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    Dodatkowo dzisiaj świeciła się kontrolka EPC nie wiem czy to ma znaczenie i czy jest powiązane .
  11. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    Sprawdzałem kilka razy po nocy stania i klika po jeździe i efekt ten sam
  12. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 1.8T
    Witaj było między max a minimum , przybyło do max i stoji w miejscu :-)
  13. Dragon7820 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam , jak w temacie w audi przybyło oleju do max , płynu nie ubyło jest tyle co było , byłem na sprawdzeniu ciśnienia i jest 10,10,11,11 macie pomysły może co jest grane? proszę o pomoc z góry dziękuję :-)
  14. A czy mógł byś powiedzieć jak je zrobić? Nigdy tego nie robiłem .
  15. Dzięki za odpowiedź. Pogoda nie pozwala sprawdzić
  16. Drugi błąd już ogarnięty okazało się że wężyk który jest bez pośrednio przy kolektorze jest pękniety . Dzięki jak tylko bd miał chwilę zaraz szukam . A powiedz mi czy jak bd uszkodzona odma też będzie tak się dziać? I dzięki za odpowiedź
  17. Witam wszystkich , mam problem z audi, mianowicie jeździ jakby turbo nie dawało w pełni mocy. Po podłączeniu vaga wyskoczyły mi następujące błędy: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded 17544 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1136 - 001 - Please Register/Activate Czy mógłby ktoś pomóc, doradzić?Z góry dziękuję .
  18. wszystko złozone czekam bo aku rozładowany . Zawartość dodana 2 minutes later Witajcie . Auto sprawne obroty igła , zero błędów i Kapiącego oleju tylko jest taki problem bo wydaje mi się że turbina ma przerwy w doładowaniu, i po zdjęciu korka oleju dmucha powietrze, co może to oznaczać? Zawartość dodana 4 minutes later chłopaki mam problem mianowicie coś wysysa mi aku , a pali sie tylko kontrolka od os tablicy rejestracyjnej , pomocy Zawartość dodana 44 minutes later Z aku po ponownym naładowaniu niby jest wszystko ok .Nie będę zakładał nowego tematu więc może tu zapytam . W audi przepaliły żarówki od oświetlenia tablicy więc kupiłem takie same i je zmieniłem a tu szok dalej brak oświetlenia i dodatkowow (a może przypadek) brakuje oświetlenia dźwi prawych tył , czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć co jest nie tak??
  19. Tylko jak sprawdzić bo miałem całego obrzyganego :-( Zawartość dodana 7 minutes later I dużo oleju było na masce tak jak by bagnetem poszedł :-/
  20. Witajcie , dziękuję za zainteresowanie.Próbowałem samym odkurzaczem i była lipa,ale spróbuje z jakąś rurką. Uszczelkę sprawdzę dopiero po odpaleniu auta, włożę rękę koło skrzyni.
  21. Witajcie czy ktoś może pomoc ile śrub trzyma podstawa filtra oleju bo tam mam kawałki plastiku
  22. Dzięki zaraz poszukam które to i idę zobaczyć Zawartość dodana 11 minutes later witajcie , mam do was pytanie czy w waszych autach bagnet jest tak luźny że bez oporu daje się wyciągnąć i włożyć bez problemu ?? oraz okazało się że do wymiany mam odpowietrznik skrzyni korbowej oraz kolanko , wie może ktoś jakie numery ?? i jak sobie poradzić z reszta plastiku kolanka w filtrze oleju , jak reszte wycignąc , dodaje zdjecie do zobrazowania problemu ?? proszę o pomoc Zawartość dodana 18 minutes later Numery już mam części . Więc jeśli jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak wyciągać resztę Zawartość dodana 51 minutes later Jest ktoś w stanie powiedzieć jak to wyciągnąć??
  23. Bagnet na pewno ok był , a mógł byś powiedzieć jak sprawdzić odme i od czego zacząć?
  24. Dragon7820 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam wszystkich. Może od razu przejdę do sedna , a wiec dziś po zrobieniu mniej więcej 100km i sprawdzeniu stanu oleju okazało się ze jest minimum a reszta znajduje się na masce , na wężach odmy , kolektorze i bagnecie dodam ze od kiedy ja kupiłem to zauważyłem że na wolnych obrotach drga i czuć jakby spalony olej , czy jest ktoś wstanie pomóc ? z góry dziękuje za każdą pomoc
  25. Dzięki . Jak tylko kartę znajdę to dam znać Na karcie wszystko śmiga , dzięki chłopaki ? witam ponownie . kupiłem kartę zrobiłem ja w fat32 i niby juz widzi dwa foldery z muzyką i gra tylko często mi wywala błąd taki ze pokazuje cd15 utwór 99 i cisza a do tego nie chce widzieć więcej folderów, mieliście takie problemy? ktoś chętny coś doradzić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.