Treść opublikowana przez Dragon7820
-
b6 bfb pytania .
Na navi sprawdzałem :-P dziesięć różnicy:-P a gdzie dostroic auto po wymianie wtryskow?
-
b6 bfb pytania .
To teraz powiedz co może być jak mi szafę zamyka :-P
-
b6 bfb pytania .
witam mam kilka pytań do posiadaczy b6 z BFB ile max wam leci ? czy jest możliwość sprawdzenia ile kucy mam ? co muszę wymienić by osiągnąć 200koni ? z góry dziękuje .
-
Audi a6 ustawienie świateł .
Dziękuję za odpowiedź . A jakie wartości powinny być kolego?
-
Audi a6 ustawienie świateł .
Jest osoba na forum która robiła adaptacje tym sprzętem?
-
Audi a6 ustawienie świateł .
Witam jak w temacie mam audi a6 z xenon i nie mogę zrobić adaptacji . Czy jest ktoś wstanie pomoc? do adaptacji mam autoboss v30 proszę o pomoc
-
soczewki ksenonowe i brak spryskiwaczy
Witaj to 8JG a to wskoczyło po wpisaniu E4J powiedział byś o co chodzi?
-
Pomoc w sprawie kodów z wlepki
Witam , nie wiem gdzie napisać ten post, proszę o wyrozumiałość . Po kodach z naklejki wynika że miałem xeony tylko że ich brak i teraz jest możliwość sprawdzenia jakoś czy były? I czy lusterko fotochrom też można sprawdzić czy było?
-
soczewki ksenonowe i brak spryskiwaczy
Witajcie , przyłącze się do tematu otóż mam b6 z kodów z nalepki wynika że powinny być xenon ale ich nie ma i też nie ma spryskow i jest ręczna regulacja świateł więc moje pytanie czy był orginał czy nie?
-
Przybywający olej .
Dodatkowo dzisiaj świeciła się kontrolka EPC nie wiem czy to ma znaczenie i czy jest powiązane .
-
Przybywający olej .
Sprawdzałem kilka razy po nocy stania i klika po jeździe i efekt ten sam
-
Przybywający olej .
Witaj było między max a minimum , przybyło do max i stoji w miejscu :-)
-
Przybywający olej .
Witam , jak w temacie w audi przybyło oleju do max , płynu nie ubyło jest tyle co było , byłem na sprawdzeniu ciśnienia i jest 10,10,11,11 macie pomysły może co jest grane? proszę o pomoc z góry dziękuję :-)
-
Brak mocy, jakby odcinało turbo.
A czy mógł byś powiedzieć jak je zrobić? Nigdy tego nie robiłem .
-
Brak mocy, jakby odcinało turbo.
Dzięki za odpowiedź. Pogoda nie pozwala sprawdzić
-
Brak mocy, jakby odcinało turbo.
Drugi błąd już ogarnięty okazało się że wężyk który jest bez pośrednio przy kolektorze jest pękniety . Dzięki jak tylko bd miał chwilę zaraz szukam . A powiedz mi czy jak bd uszkodzona odma też będzie tak się dziać? I dzięki za odpowiedź
-
Brak mocy, jakby odcinało turbo.
Witam wszystkich , mam problem z audi, mianowicie jeździ jakby turbo nie dawało w pełni mocy. Po podłączeniu vaga wyskoczyły mi następujące błędy: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded 17544 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1136 - 001 - Please Register/Activate Czy mógłby ktoś pomóc, doradzić?Z góry dziękuję .
-
zalana maska olejem, pomocy.
wszystko złozone czekam bo aku rozładowany . Zawartość dodana 2 minutes later Witajcie . Auto sprawne obroty igła , zero błędów i Kapiącego oleju tylko jest taki problem bo wydaje mi się że turbina ma przerwy w doładowaniu, i po zdjęciu korka oleju dmucha powietrze, co może to oznaczać? Zawartość dodana 4 minutes later chłopaki mam problem mianowicie coś wysysa mi aku , a pali sie tylko kontrolka od os tablicy rejestracyjnej , pomocy Zawartość dodana 44 minutes later Z aku po ponownym naładowaniu niby jest wszystko ok .Nie będę zakładał nowego tematu więc może tu zapytam . W audi przepaliły żarówki od oświetlenia tablicy więc kupiłem takie same i je zmieniłem a tu szok dalej brak oświetlenia i dodatkowow (a może przypadek) brakuje oświetlenia dźwi prawych tył , czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć co jest nie tak??
-
zalana maska olejem, pomocy.
Tylko jak sprawdzić bo miałem całego obrzyganego :-( Zawartość dodana 7 minutes later I dużo oleju było na masce tak jak by bagnetem poszedł :-/
-
zalana maska olejem, pomocy.
Witajcie , dziękuję za zainteresowanie.Próbowałem samym odkurzaczem i była lipa,ale spróbuje z jakąś rurką. Uszczelkę sprawdzę dopiero po odpaleniu auta, włożę rękę koło skrzyni.
-
zalana maska olejem, pomocy.
Witajcie czy ktoś może pomoc ile śrub trzyma podstawa filtra oleju bo tam mam kawałki plastiku
-
zalana maska olejem, pomocy.
Dzięki zaraz poszukam które to i idę zobaczyć Zawartość dodana 11 minutes later witajcie , mam do was pytanie czy w waszych autach bagnet jest tak luźny że bez oporu daje się wyciągnąć i włożyć bez problemu ?? oraz okazało się że do wymiany mam odpowietrznik skrzyni korbowej oraz kolanko , wie może ktoś jakie numery ?? i jak sobie poradzić z reszta plastiku kolanka w filtrze oleju , jak reszte wycignąc , dodaje zdjecie do zobrazowania problemu ?? proszę o pomoc Zawartość dodana 18 minutes later Numery już mam części . Więc jeśli jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak wyciągać resztę Zawartość dodana 51 minutes later Jest ktoś w stanie powiedzieć jak to wyciągnąć??
-
zalana maska olejem, pomocy.
Bagnet na pewno ok był , a mógł byś powiedzieć jak sprawdzić odme i od czego zacząć?
-
zalana maska olejem, pomocy.
Witam wszystkich. Może od razu przejdę do sedna , a wiec dziś po zrobieniu mniej więcej 100km i sprawdzeniu stanu oleju okazało się ze jest minimum a reszta znajduje się na masce , na wężach odmy , kolektorze i bagnecie dodam ze od kiedy ja kupiłem to zauważyłem że na wolnych obrotach drga i czuć jakby spalony olej , czy jest ktoś wstanie pomóc ? z góry dziękuje za każdą pomoc
-
Zmieniarka yatour problem.
Dzięki . Jak tylko kartę znajdę to dam znać Na karcie wszystko śmiga , dzięki chłopaki ? witam ponownie . kupiłem kartę zrobiłem ja w fat32 i niby juz widzi dwa foldery z muzyką i gra tylko często mi wywala błąd taki ze pokazuje cd15 utwór 99 i cisza a do tego nie chce widzieć więcej folderów, mieliście takie problemy? ktoś chętny coś doradzić?