Treść opublikowana przez Dragon7820
-
potrzebuje pomocy.
witam potrzebuje zdjęcia kostek po prawej stronie silnika i tego co przy głowicy , powód brak iskry . błagam o pomoc jest ktoś w stanie pomoc??
-
zmiana silnika na AAH
witam posiadam 2,6 v6 silnik i został uszkodzony lewa głowica zatarła się , brał olej itp wiec raczej nie warto robić tego silnika? i mogę tanio kupić 2,8 czy musiał bym zmieniać wiązki i kompa czy pod orginał by mi chodził?? wiem że są tematy podobne ale nie musze zyskać tych kucy co są orginalnie w 2,8 . proszę o pomoc z góry dziękuję
-
adaptacja przepustnicy.
dzięki , a byś powiedział którym sposobem czy dla biegu jałowego czy bez tego ?
-
adaptacja przepustnicy.
witam posiadam audi a4 b5 z silnikiem 2,6 v6 i skrzynia automatyczna, i nie wiem jak. zrobić adaptację w tym aucie przepustnicy proszę o pomoc
-
wymiana instalacji stefaneli sis na stag300.
witam jak w temacie chcę wymienić komputer stefaneli z powodu uszkodzenia i moje pytanie po za kapturem co muszę jeszcze wymienić tzn czy reszta części podejdzie pod Staga 300 ? silnik to 2,6 v6 , proszę o pomoc i z góry dziękuję witam ponownie,posiadam sterownik sis plus 6 cylindrów,który nie zamyka 3 wtrysków, zakupiłem drugi taki sam tylko bez mapki.Czy posiadał by ktoś schemat interface'u lub całej centralki ? Może udaloby mi się przełożyć uszkodzony element? a może jest ktoś w posiadaniu interface'u do tego komputera i jest z okolic włocławka? Znalazłem interface, jakim prograzmem to ruszyć i od czego zacząć? Pomóżcie
- problem z obrotami.
-
problem z obrotami.
Ale czego ?:-P przepraszam że nie odp długo ale praca.
-
problem z obrotami.
witam po przerwie , po podłączeni auta pod kompa występuje już tylko jeden błąd -516 styki biegu jałowego -F60 przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY z resztą już sobie poradziłem tylko ten został , czy może ktoś pomóc ??
-
brak świateł mijania i drogowych.
jest ale żaden nie pasuje dla pozostałych forumowiczów , gdybyście mieli ten sam problem to winny jest przełącznik świateł mijania . temat uważam za zamknięty i dziekuje za odpowiedź
-
brak świateł mijania i drogowych.
tu odbija i wogóle nawet nie pokazuje mi ze długie są włączone , nie mam na o siły a potrzebuje auta ;|
-
brak świateł mijania i drogowych.
ale jeśli była by to kostka to czy było by podświetlenie w deski rozdzielczej ?? nie moge nigdzie znaleźć
-
brak świateł mijania i drogowych.
witam posiadam audi a 4 b 5 z 1997r i problem z światłami ,stało się to gdy zatrzymałem się na chwile na poboczu , zgasiłem auto , po ponownym odpaleniu okazało się ze nie mam świateł inne są sprawne , dodam że to nie przełącznik ponieważ po przełączeniu podświetla zegar . bezpieczniki sprawdzone , proszę o pomoc lub jakąś wskazówkę od czego zacząć ?? z góry dziękuję
-
problem z obrotami.
a jak sprawdzić który do wymiany ?
-
problem z obrotami.
dzięki :-D już się martwiłem :-P wszystko się uspokoił tylko przegob chyba do wymiany lewy bo przy ruszaniu słychać i jak się doda więcej gazu to już ok , jaki kupić do tego auta ?
-
problem z obrotami.
jest ktoś w stanie pomóc ?
-
problem z obrotami.
na razie brak bo uszczelki nie mogłem dostać nigdzie :-/ a w delegacji pracuj więc znowu za tydzień :-) witam ponownie doszedłem co jest z błędem 575 był przerwany wężyk pod pokrywa od dolotu powietrza , tylko że odkryłem następujący problem gdyż zdjąłem ta rurę z plastikiem od przepustnicy w środku był okej zmieszany z płynem chłodniczym , taki jasny i taka piana , co to oznacza ten problem ? czy to uszczelka ?
-
problem z obrotami.
dzięki będę pisać co i jak w sobotę , oby pomogł bo autem trzęsie że wytrzymać nie idzie:-/
-
problem z obrotami.
dzięki jak tylko wrócę z pracy w piątek to się za to biorę a czy przypadkiem po zdjęciu przepustnice nie trzeba jej nastawić za pomoc vag ? i czym najlepiej to czyścić ?
-
problem z obrotami.
nie ma problem a czy byś mógł wyjaśnić jak sprawdzić ten czujnik przepustnicy i ten silniczek ? a i gdzie się znajdują głupie pytanie ale nie miałem z v6 styczności i mogę mieć problemy je znaleść a korektor zrobię w najbliższym czasie i go porządni uszczelnie bo poprzedni właścicie nie dbał o to auto .
-
problem z obrotami.
witam wszystkich . jak w tytule posiadam następujący problem na biegu jałowym auto szarpie i nie równo pracuje po podłączeniu do vag wykazał mi 3 błędy -516 styki biegu jałowego -F60 przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY -561 dostosowanie (ustalenie ) składu mieszanki przekroczona wartość adaptacji -mnożenie -575 ciśnienie w przewodzie dolotowym uszkodzenie mechaniczne - BŁĄD SPORADYCZNY . czy jest ktoś w stanie pomóc rozwiązać mój problem czy muszę się zgłosić do mechanika ?? prosze o pomoc z góry dziekuje
-
drgania, falujace obroty na jalowym
witam mam podobny problem i pytanie jak poradziłeś sobie z tym ?
-
problem z sterownikiem stefanelli sis
witam posiadam instalacje gazową stefaneli sis i moj problem polega na tym że nie zamyka mi wtrysków na gazie i cały czas podaje lpg co skutkuje dławieniem sie i wkoncu gaśnie , wtryski są dobre bo 2 z 6 normalnie działaja i z tymi dwoma zmostkowałem pozostałe i słychac ,,pikanie'' czy ktoś może powiedziec od czego zacząc ? z gory dziekuje za pomoc
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
dzięki za odpowiedź z piątek sprawdze jak tylko wrócę do domu:-P
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
a na długo go zostawiłeś w tym roztworze ? oby pomogło bo wytrzymać nie idzie:-P
-
Problemy z ogrzewaniem (odpowietrzenie układu chłodzenia)
spróbuj przepłukać nagrzewnice miałem tak jak Ty i po płukaniu jest tak jak powinno być ciepłe powietrze z nawiewów, odpowietrzanie też nic nie dawało a czym płukałeś ? bo myślę o wodzie z octem , a i jak długo to robiłeś ?