Treść opublikowana przez mekto
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Można wypolerować ale to sporo zależy od stopu i nie każda fela będzie dobrze wyglądać. Jak pokryjesz klarem to nie będzie efektu. Jedyne rozwiązanie to polerować co jakiś czas żeby mieć blink blink. [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:51_________________________________________________Dziś założyłem opony na fele letnie i miałem nadzieję, że zamontuje na aucie. Niestety jak to często bywa zawsze musi być jakiś problem. Jedna z felg nie była dokładnie uszczelniona między rantem a bębnem i puszczała powietrze. Co za tym idzie trzeba operacje uszczelnienia wykonać ponownie - a to oznacza że jeśli fela będzie na aucie to dopiero na tygodniu.
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
Nie no jak czytam niektóre teksty to padam "Turbo się musi rozruszać" :polew:- więcej do takiego mechanika bym nie pojechał.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Slepy szkoda czasu i pieniędzy - jak robisz to zrób od razu jak należy. Springi kupowałem u Jędrasika z Łodzi (ma swoją www). Amory się szybko skończą seryjne ale najpierw się będziesz denerwował bo auto pływa a koła się telepią jak stara ku...wa
-
[ALL B5] Pytanie do użytkowników sprężyn WEITEC -30/-30mm + ankieta
Miałem gwint tej firmy i muszę powiedzieć jedno - twardy. Amory dają jakoś radę jeszcze ale gwint to już dla tych co mają mocne nerwy (ja wytrzymałem 7 miesięcy).
-
[B5 ADR] Czuć spaliny we wnętrzu
Ja też stawiam na plecionkę - miałem to samo w innym aucie.
-
[B5 AVG] Obniżenie Amorki + Sprężyny 40mm
Amory muszą być o skróconym skoku bo inaczej będą do wyrzucenia po 4 miesiącach. Ja mam sprężyny weiteca + amory o skróconym skoku technix. I jest super.
-
[ALL B5] Pytanie do użytkowników sprężyn WEITEC -30/-30mm + ankieta
Tylko i wyłącznie amory ze springami. Ja już ta droge przbyłem - same spreżyny przez 4 miesiące i seryjne amory do wyrzucenia. Założyłem o skróconym skoku i jest miodzio. Same springi nie załatwią sprawy.[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 16:50_________________________________________________Ja złaożyłem Weiteca + amory technix - i jest naprawdę komfortowo a jednocześnie sztywno.
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Fela wymiata - myślę o takich do mojego ale to na przyszły sezon
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Sprężyny Weiteca -30mm i jest
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
slepy spokojnie mogę napisać tutaj - kupiłem na allegro Technixa - kiedyś miałem podobne w MK3 i całkiem nieźle się sprawowały a szczególnie podobało mi się to, że nie były jakoś masakrycznie twarde. Mają 2 lata gwarancji a przy cenie 590 zł za komplet to nie ma co marudzić.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
TOM77 sprzęgło Sachsa i koło z 1Z -ta Audi B4. Naprawdę warto bo plotki o drżeniu auta się nie sprawdziły - powiem więcej auto po wymianie sprzęgła drga mniej i to o wiele.[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 07:50_________________________________________________Wczoraj odebrałem auto od mechanika - amory o skróconym skoku są już zainstalowane i tak jak podejrzewałem stare mimo pomyślnych testów na diagnostyce były wywalone przez co tłukły się koła niemiłosiernie a do tego auto pływało po drodze. Dziś jechałem po mieście i jest o niebo lepiej - ładnie wybiera nierówności a jednocześnie jest sztywniejszy. Lepiej czuję kontakt z drogą. Oczywiście jak to w A4 jak już dotknąłem amorów to po drodze okazało się, że dwa wahacze mają luz i poszły do wymiany przy okazji (tylko budżet tego nie przewidział ) Po wymianie miałem jeszcze przygodę bo na drodze półoś wypięła mi się z przegubu (już myślałem, że nowe sprzęgło się wy...ło). Musieli mnie na hol wziąść i na kanał na godzinę ponownie - ciężki dzień jednym słowem ale w sumie jestem zadowolony.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Sprzęgło + koło - ok. 850 PLN + robocizna zależy od warsztatu i fachowca. Ale wrażenia bezcenne.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
I odebrałem auto od mechanika, który założył nowe sprzęgło. Wszystko byłoby normalne gdyby to nie była zamiana na jednomasowe. Pierwsze wrażenia :good: Pedał sprzęgła chodzi leciutko i sprzęgło bierze od początku. Było sporo wątpliwości w związku z zamianą ale warto i polecam każdemu. Taniej, mocniej i przyjemniej. - w skrócie.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Kowi87 spryski podchodzą bez problemu. Kler_b - cena poszła na PW.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
mARCIN607 - jaki problem żeby zrobić tyle - trochę zakupów i zrobione - wszystkie mody już zostały sprawdzone.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
mARCIN607 - po pierwsze mekto a nie jakieś "metro" Teraz jest 173 konie i 350 niutonów ( tak jak w tytule tematu) :>[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 10:18_________________________________________________A poniżej foto z założonym już zderzakiem. Trzba wprowadzić lekkie poprawki ale tego gołym okiem się nie zauważy. Zabawy trochę było - czas operacyjny 5 godz.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Ostatnio nic się tutaj nie działo z braku czasu ale poczynione nowe zakupy i tak na początek będzie zamiana dwumasa na sprzęgło jednomasowe. Zakupione amory o niższym skoku bo na starych tłucze się i lata po drodze jak nienormalny: Po długich oczekiwaniach i poszukiwaniach trafiłem wreszcie na fele, które naprawde mi się podobają 8 cali przód i 9 cali tył: Po tej sobocie auto już powinno być na zderzaku z S4.
-
[B5 AVG] Po założeniu sprężyn Weiteca -30mm auto pływa
Koła 17 cali 225/45. Amory ? - ale jakie? Sportowe czy jakaś seria ale nowa i dobra?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 12:05_________________________________________________Edmondo a jakie kupiłeś?
-
[B5 AVG] Po założeniu sprężyn Weiteca -30mm auto pływa
Witam, po obniżeniu auta na samych springach -30 mam wrażenie, że mimo to na zakrętach auto lubi popłynąć i nie zachowuje się stabilnie. Kiedyś miałem inny samochód na gwincie i może stąd moje wrażenie bo tamten był twardy jak diabli. Miałem nadzieję, że sprężyny na seryjnych amorach lepiej się będą sprawować. Czy może to być wina amortyzatorów - wahacze, zbieżność - ok.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
To ja poproszę wykres - :>
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
Ja swoim 210 poleciałem załadowany - a teraz jeszcze nie testowałem ale powinno być sporo więcej. AFN_VGT - 158 KM na seryjnych wtryskach -
-
[B5 AFN] brak dogrzania silnika
I masz rację - za dwa dni jak będzie cieplej problem minie.
-
[B5 AVG] Czy spryki ze zderzaka po lifcie pasuja do zderzaka S4??
Chodzi mi oczywiście o same mechanizmy bo zaślepki są inne. Jeśli ktoś wie to chciałbym również wiedzieć jak są zamontowane zaślepki na spryskach? Będę wdzięczy za pomoc.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Czekałem, szukałem i znalazłem taki jak chciałem - tzn. kompletny. Myślę, że w przyszłym tygodniu z nim powalczę. :>
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Logów nie mogę zrobić bo nie mam VAG-a ale zapytam Mirassa jak tam dokładnie pokazywało. Ale z tego co pamętam to w zakresie 1,35 do 1,47 - ale to nie potwierdzone info.