Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mekto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mekto

  1. Dokładnie na seryjnej - sam się zdziwiłem.
  2. Zgodnie z obietnicą daje wykres:
  3. Sporo czasu upłynęło i doszedłem do czasu gdzie mocy i momentu było zdecydowanie za mało. Poszukałem na forum - zakupiłem nadkole z S-ki i udałem się do Mirassa, który powalczył z turbiną i wtryskami. Tutaj ogromne podziękowania dla Niego za super profesjonalną robotę (a mam już doświadczenie) - mogę polecić bo wykonanie profesjonalne i schludne co jest dla mnie ważne. Ale wracając do wyników: Hybryda AWX/ARL + 0.216 + korekta softu = 173 KM i 350 Nm Audi nareszcie zaczęło jeżdzić. Tylko sprzęgło się niedługo pogniewa na mnie chyba. Wykres wieczorkiem;.
  4. mekto odpowiedział(a) na infernox temat w Audi A4 B5
    Naprawdę nie chciało się szukać - szczególnie, że kolejny temat w tym dziale jest o tym samym.
  5. A ja po wymoanie tylnych tarcz, klocków i łożysk zauważyłem to samo. Tylko, że w ten sam dzień polerowałem na przodzie fele założone na aucie i teraz pytanie co może być przyczyną? 1. Wymiana na tyle. 2.Pył z polerki na przodzie.
  6. Spanky to teraz tylko 0,216 założyć i jakiegoś FMIC i 160KM jak nic. Mi już chip nie wystarcza i zaczyna mi chodzić po głowie zestaw jakiś na +.
  7. Chciałbym kupić zmieniarkę ale nie wiem jaka będzie najbardziej kompatybilna. Wielkie dzięki za porady.
  8. Mirass (Dynosoft) we Wrocławiu - profi robota.
  9. Mogło być spokojnie 145KM ale chciałem moment w jak najszerszym zakresie obrotów - to ma być do jazdy a nie do ścigania.
  10. Oto co pokazał w serii: Całkiem przyjemny wynik. Zero błędów po podpięciu Vaga - przebieg orginał i turbo igła. Więc kilka korekt i to nam wyszło:
  11. Na razie nie mam czasu na zrobienie fotek wnętrza ale się pojawią. Ale za to: Program zrobiony. Z braku czasu musiałem zmienić tunera i tym razem w moim aucie modził Mirass - dzięki mu za dobrą robotę i wynik o jaki prosiłem. Nie zależało mi na mocy jakoś bardzo ale chciałem mieć moment w jak największym zakresie obrotów i to się udało. Auto jest bardzo elestyczne teraz i ciągnie bez częstego machania drążkiem. Oto co pokazał w serii: Całkiem przyjemny wynik. Zero błędów po podpięciu Vaga - przebieg orginał i turbo igła. Więc kilka korekt i to nam wyszło:
  12. Fotki wnętrza będą - dodałem mały opis - jak w domu przysiądę to się rozpiszę bardziej. Najchętniej to zrobiłbym - FMIC + 0,216 + Turbo AWX/ARL - ale to już było w innym aucie i teraz ma być rodzinnie. :>
  13. Fele dałem do polerki - koszt 500zł. Jesli chodzi o opis to niewiele się zmieniło. Była za wysoko na jakimś nienaturalnym zawieszeniu więc kupiłem weiteci -30mm i lekko ją posadziłem. Za tydzień lub dwa będzie program bo mocy za mało a moment za niski. W planach mam też przyciemnienie szyb ale to jeszcze nie zdecydowałem.
  14. Witam serdecznie wszystkich. Mam nadzieję, że nie tylko będę czerpał z forum ale coś do niego wniosę. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.