Treść opublikowana przez mekto
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
SoMes masz na pierwszej stronie wszystko. W zasadzie to sprzęgło jeszcze od Radzikowskiego.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Dymienie w normie. Sporo zapasu paliwa jeszcze jest i można pocisnąć jeszcze sporo ale chce też aby było trwałe.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Na dzień dzisiejszy założyliśmy: - wtryski 230; - pompa 11; - turbo BRD; - kolektor AWX; Wynik po pierwszym hamowaniu wyszedł 196KM ale krzywa nie przebiegała tak jak chciałem więc zdjęliśmy trochę i teraz jeździ się o wiele lepiej. Mam tydzień na testy i sprawdzenie czy takie zestawienie mi pasuje bo będzie zakładany mapsensor do 2BAR i podstroimy go jeszcze. Bardziej liczę, że da się ruszyć trochę z dołu niż na moc (i tak trakcji brak).
-
[ALL B5] Nie gaśnie lampka oświetlenia wewnętrznego.
Wiem, że temat tłuczony ale mam trochę inne objawy. Jak lampka jest w położeniu środkowym to pali się cały czas bez względu na to czy drzwi zamknięte cze nie. W tej pozycji nie mogę też uzbroić alarmu niefabrycznego bo sygnalizuje dźwiękiem, że coś jest otwarte (na FIS-e wszystko ok. żadnego sygnału o otwartych drzwiach). Jak przełączę ją na pozycję zgaszona - wszystko jest ok. Będę wdzięczny za sugestię.
-
[B5 AEB] Czy warto jechać na hamownię
Program po taniości - 700zł, hamownia - 109zł, pomiar 0-100 stoperem - pełna profeska. A później okazuje się, że zamiast obiecanych 25KM jest 12 - ileż to takich historii już widziałem i mina właściciela bezcenna po hamowaniu jak zdaje sobie sprawę, że chciał zaoszczędzić 200zł.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Daj znać bo nie ma na czym jeździć na chwilę obecną ;(
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
A co masz na handel??? Bo akurat mam wyjątkowo awaryjną sytuację więc???
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Na hybrydzie ok. 30 tys. Trochę mało ale liczyłem się z tym bo różne opinie były na ich temat. Napisz lepiej czy u Ciebie coś się zmieniło po założeniu ori przepływki??
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Problem będzie jak nie znajdę w miarę szybko BRD. Pomysł na GT22 jeszcze jest ale LAG-a się boję dużego.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Wirnik latał po obudowie jak stara ku...a po burdelu i zasłona dymna za autem.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Cristoforo - Radzik powie Ci tak: Najlepiej nowe i wysłać do wzmocnienia i to będzie pewniak. Jeśli zrobisz tak ze starym to musisz komplet wysłać i czekać na decyzję czy da się z tego coś jeszcze zrobić bo nikt na odległość Ci informacji nie udzieli. Największy minus tego wszystkiego - auto unieruchomione na kilkanaście dni.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 18:09_________________________________________________I powiedziało turbo do widzenia dziś ok. 20:00. Tak jak zastanawiałem się czy zakładać BRD tak teraz nie bardzo mam inne wyjście. :grrr:
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Zapomnijcie - w tamte rejony jeżdżę tylko jako pasażer. To już taka tradycja Prowadzić mogę co najwyżej na Bielany.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Kowi w piątek auto oddaje i pewnie z 4-5 dni zejdzie ze zmianami. Slepy felgi mają 8 cali - opona 225. BLIND - co tu mogę napisać: - pompa 11, - wtryski 230; - kolektor AWX (trochę później); - poprawki wydechu + tłumik przelotowy środkowy; - na końcu korekta i zobaczymy - na nic nie czekam, niczego nie przewiduje, jak wyjdzie tak wyjdzie ( aby w szerokim zakresie moment był i sprawnie wszystko chodziło) Auto jest już przygotowane do większych mocy bo sprzęgło mocne. Zobaczymy co wyjdzie.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Koła gotowe na sezon:
-
Polecane opony letnie
michal zakupiłem komplet na lato 225/40/18 - słyszałem same dobre opinie. Robią wrażenie jak odebrałem. Zobaczymy w sezonie.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
adek może Twoje wytrzyma. Mam duże koła i laka szerokiego. Ale trzeba dmuchać na zimne bo szkoda dwa razy płacić.[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 19:23_________________________________________________Sprzęgło pokazało ile traciłem na tym starym. Dziś robiliśmy pomiary przyspieszenia od 0-100 i najlepszy czas jak zrobiłem to 7,56 więc jak na rodzinnego diesla nie można narzekać.[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 17:27_________________________________________________Kapcie na lato:
-
[ALL B5] SERIA AFN - ILA MAX KM ?
Po pierwsze to myślę, że na starcie będzie lekki bonus. Po programie ok. 140-145 KM jest osiągalne. Jak kolega wcześniej zaznaczył wszystko zależy w jakim stanie turbo, pompa, wtryski i cała reszta.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Jak masz sprzęgło to wysyłasz i szykujesz między 800 a 1000 PLN.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Vario - dzięki za info. Chwilowe odmóżdżenie. Fotek jeszcze nie zdążyłem zrobić. [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Właśnie odebrałem - M.Radzikowski się sprawdził.
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
Dokładnie to tylko wina zanieczyszczonych czujników ABS lub przez ich uszkodzenie. Miałem podobnie i wymieniłem wszystkie cztery na wszelki wypadek.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Wszystko wygląda równo - bardziej mnie teraz martwi sprzęgło do którego muszę dokładać.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Kowi laminat bo ori w ASO 950zł - a za 1000zł na allegro cała klapa od RS4
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Blind i tutaj racja a Ty Maciek połowę auta w tym Wrocławiu sprzedałeś :polew:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:51_________________________________________________Od ostatniej wizyty sporo się wydarzyło: 1.Został zakupiony daszek nad tylną szybę (już polakierowany i zamontowany). 2.Założona przednia nowa szyba.. 3.Pomalowany tylny zderzak (obcierka na parkingu). 4.Wykonana polerka całego auta. 5.Założony całkowicie przelotowy wydech (w najbliższym czasie będzie tłumik końcowy). 6.Moje jednomasowe sprzęgło co to miało wytrzymać nie wiadomo ile zaczęło się ślizgać i dmuchając na zimne dziś zostało wysłane do Pana Marka Radzikowskiego. Podsumowując - wydane sporo $$$ a auto i tak stoi przez ok. 2 tygodnie. :kox: :kox:
-
[ALL B5] Czy jest sens zakładać 215/45/18 jako letnie kapcie??
Tak ale ja pytam o 215/45 - więc więcej opony.
-
[ALL B5] Czy jest sens zakładać 215/45/18 jako letnie kapcie??
Na przyszły sezon zastanawiam się nad zmianą opon. Obecnie mam 235/40/18 ale to za szeroka opona i przy mojej glebie obciera lekko a do tego sprzęgło dostaje po du...ie. Myślałem o oponie jak w tytule ale nie wiem czy to nie będzie za niski profil. Wiem, że jest jeszcze 225/40/18 ale w tym momencie proszę o porady w sprawie 215/45/18