Treść opublikowana przez mekto
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Dokładnie na seryjnej - sam się zdziwiłem.
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Zgodnie z obietnicą daje wykres:
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Sporo czasu upłynęło i doszedłem do czasu gdzie mocy i momentu było zdecydowanie za mało. Poszukałem na forum - zakupiłem nadkole z S-ki i udałem się do Mirassa, który powalczył z turbiną i wtryskami. Tutaj ogromne podziękowania dla Niego za super profesjonalną robotę (a mam już doświadczenie) - mogę polecić bo wykonanie profesjonalne i schludne co jest dla mnie ważne. Ale wracając do wyników: Hybryda AWX/ARL + 0.216 + korekta softu = 173 KM i 350 Nm Audi nareszcie zaczęło jeżdzić. Tylko sprzęgło się niedługo pogniewa na mnie chyba. Wykres wieczorkiem;.
-
[B5 ADR] Problem z ABS
Naprawdę nie chciało się szukać - szczególnie, że kolejny temat w tym dziale jest o tym samym.
-
[B5 AFN] Lekko hamuję, a odzywa się ABS
A ja po wymoanie tylnych tarcz, klocków i łożysk zauważyłem to samo. Tylko, że w ten sam dzień polerowałem na przodzie fele założone na aucie i teraz pytanie co może być przyczyną? 1. Wymiana na tyle. 2.Pył z polerki na przodzie.
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Spanky to teraz tylko 0,216 założyć i jakiegoś FMIC i 160KM jak nic. Mi już chip nie wystarcza i zaczyna mi chodzić po głowie zestaw jakiś na +.
-
[ALL B5] Jaką zmieniarkę polecacie dla - Audi Symphony by Matsushita- najchętniej MP3
Chciałbym kupić zmieniarkę ale nie wiem jaka będzie najbardziej kompatybilna. Wielkie dzięki za porady.
-
[B5 AVG] Mój wykres.
Mirass (Dynosoft) we Wrocławiu - profi robota.
-
[B5 AVG] Mój wykres.
Mogło być spokojnie 145KM ale chciałem moment w jak najszerszym zakresie obrotów - to ma być do jazdy a nie do ścigania.
-
[B5 AVG] Mój wykres.
Oto co pokazał w serii: Całkiem przyjemny wynik. Zero błędów po podpięciu Vaga - przebieg orginał i turbo igła. Więc kilka korekt i to nam wyszło:
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Na razie nie mam czasu na zrobienie fotek wnętrza ale się pojawią. Ale za to: Program zrobiony. Z braku czasu musiałem zmienić tunera i tym razem w moim aucie modził Mirass - dzięki mu za dobrą robotę i wynik o jaki prosiłem. Nie zależało mi na mocy jakoś bardzo ale chciałem mieć moment w jak największym zakresie obrotów i to się udało. Auto jest bardzo elestyczne teraz i ciągnie bez częstego machania drążkiem. Oto co pokazał w serii: Całkiem przyjemny wynik. Zero błędów po podpięciu Vaga - przebieg orginał i turbo igła. Więc kilka korekt i to nam wyszło:
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Fotki wnętrza będą - dodałem mały opis - jak w domu przysiądę to się rozpiszę bardziej. Najchętniej to zrobiłbym - FMIC + 0,216 + Turbo AWX/ARL - ale to już było w innym aucie i teraz ma być rodzinnie. :>
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Fele dałem do polerki - koszt 500zł. Jesli chodzi o opis to niewiele się zmieniło. Była za wysoko na jakimś nienaturalnym zawieszeniu więc kupiłem weiteci -30mm i lekko ją posadziłem. Za tydzień lub dwa będzie program bo mocy za mało a moment za niski. W planach mam też przyciemnienie szyb ale to jeszcze nie zdecydowałem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich. Mam nadzieję, że nie tylko będę czerpał z forum ale coś do niego wniosę. :>