Treść opublikowana przez sagakama
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Czyli na postoju czy w korku 10km/h jest to bezuzyteczne? A co oznacza taka jedynka pidswietlona w tej części wyswietlacza od "spalania" tylko wyżej po prawej stronie. A co z tym przewodem który wychodzi z licznika niebieska wtyczka pin 1 dokąd on idzie?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam mam dwa pytania: Skąd jest brany sygnal chwilowego spalania i co ile się to aktualizuje bo u mnie jakoś płynnie to nie działa mam wrażenie że się wręcz wiesza. W wtyczce niebieskiej pin 1 mam zajęty to myślałem że mam przygotowaną instalację pod czujnik ale niestety w pobliżu zbiorniczka nic nie znalazłem. Jest opcja wpięcia się gdzieś w nadkolu czy trzeba nowe przewody ciągnąć. Przeczytałem cały temat i odpowiedzi nie znalazłem.
-
Uszkodzony Bagnet
Jak grzebałem przy odmie to ją sobie ułamałem ups.....zamiennik za 8 zł i po kłopocie.
-
Uszczelka napinacza łańcucha rozrządu
Przy wymianie uszczelki napinacza ruszasz wałek i ja musiałem wymienić też ten simering na wałku...cały rozrząd w oleju miałem ?
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Cena za smok ostro poryta, a rozrząd można 100 taniej. Dlatego zrobiłem smok i rozrzad za 500.
-
Z rana nie chce odpalić
Cholerstwo takie że tylko rano moge to sprawdzić. Juz mam rozkręconą obudowę kompa i rozebrany przekaznik. Rano sprawdze czy ta cewka w przekaźniku przyciąga te styki i wyklucze przekaźnik lub znajde usterke. Usterka potwierdzona ☺. Na 100% winny przekaźnik. Po dociśnieciu blaszek w czasie kręcenia odpalił od razu. Jutro zamawiam nowy i mam nadzieje że bedzie spokój. Dzięki za wskazówki.
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Za rozrząd z czyszczeniem smoka 500 zł. Jak pytałem u innego 400 za rozrząd i z 300 za smoka.
-
Z rana nie chce odpalić
Jestem prawie pewien że przyczyną nie zapalania jest przekaźnik nr. 219 ten pod komputerem. Czy to do niego idzie sygnał z czujnika temperatury cieczy? Chyba po tym zalaniu coś się w nim popsuło.
-
Z rana nie chce odpalić
Pompy nie wymieniałem. Lpg wyeliminowane bo na pb też był problem. Po podpieciu Vaga na zimnym czujnik pokazywał 12°. Temp. zewn. okolo 18 byla. Po zalaniu tych przekaźników pod komputerem miałem dużo błędów po skasowaniu odpalił jak zawsze. Edit: Czujnik wymieniony i dalej z rana nie chce odpalić.
-
Gdzie Tanie Oc ?
Ubezp. Oc mbank 330zł plus 140 nnw i opcje dodatkowe. Trzeba spędzić troche czasu wyliczając składkę np. ponizej 5 tyś km rocznie tyle planuje a jak wyjdzie więcej trudno.
-
Z rana nie chce odpalić
Wskazówka super, dzięki. Poczytałem na forum i jest opcja ze może być coś z gazem. Dziś wypale gaz i zgasze go na PB. Zobaczymy co będzie rano. A swoja drogą sprawdzę błędy na kompie i spróbuje pomierzyć ten czujnik.
-
Z rana nie chce odpalić
Witam ostatnie dwa dni to problem z odpaleniem. Kręci jak zawsze ale nie "zapala". Potem już odpala prawie od strzała. Co sprawdzić filtr paliwa jest z zaworem cisnieniowym o ile pamietam moze to? Ostatnio mialem zalane przekaźniki pod komputerem może cos tam? Dajcie jakiś drogowskaz gdzie szukać co sprawdzać.
-
Problem z wentylatorem od chłodnicy
Witam dziś też trafiła się ta niespodzianka z wodą w obudowie komputera. Wyje.any akumulator do zera. Na mierniku 7.2V pokazywał. Po podłączeniu prostownika zaczął się włączać wentylator chłodnicy. Pierwsze kroki to oczywiście forum i ten temat jako jeden z piewszych ? . Oczywiście zaraz rozkrecona obudowa komputra i ciekawostka jedna śruba włożona ale nie wkręcona. Ta do której najgorszy dostęp bo trzeba podszybie rozkręcać. Myślę no trudno widocznie tak było i tyle. Przekaźniki stoją w wodzie. Po wyjęciu wentylator przestał się włączać. Wyjęcie, suszenie. Na przyszłość zrobiłem sobie małą dziurkę fi 4mm jako odpływ. Chyba nie zaszkodzi. Po chwili dopiero zobaczyłem dołożoną wiązkę od instalacji lpg. I zajarzyłem że to gazownicy nie dokręcili tej śrubki. Jedna śrubka, nie przylegająca uszczelka i kilka godzin z buta. Już dzwoniłem z pretensjami do firmy od lpg ale szefa nie było. Bałem się jeszcze o akumulator ale po pomuarach bedzie żył. Pozdrawiam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zostaw sobie auto pod politechniką przy ul Jana Pawła II (za free) i przejdź przez park do areny Jeszcze raz dzięki. Jak nie złapie się na Plaze to spróbuję tam. Nasi do domu ?.
-
Piłka nożna
Dziekuje za fajne emocje. Pozdro.
-
Piłka nożna
Kur.. Milik drugi strzela....ojoj
-
Piłka nożna
Teraz loteria
-
Piłka nożna
Czyj to znajomy?
-
Piłka nożna
Milik dużo pracuje ale powinien dostać zakaz strzałów chyba
-
Piłka nożna
Nieznam się ale uważam że obrona popuszcza robią sie luki i masz remis. Prowadzą to też im nie zależy i nie cisną. Po 60-70min siada kondycja to już nie ta gra. Ale i tak mi się podoba jak nasi grają. Bo to co było na poprzednich imprezach to nie dało się patrzeć.
-
Piłka nożna
Jak to było meczbol dla Krystyny hehe...Trzymam kciuki
-
Piłka nożna
I co kilka centów im zabrakło
-
Piłka nożna
Prawdziwy Polak optymista Realista. Życzę jak najlepiej. Mamy bardzo fajny skład, w miarę łatwych przeciwników ale....jak dla mnie popuscili im w obronie za dużo
-
Piłka nożna
Jak coś się nie zmieni to jedziem do domu.
-
Piłka nożna
Oby ta połówka się szybko skończyła bo bedzie 2:1 dla czerwonych