Treść opublikowana przez sagakama
-
[A4 B6] Numery kostek foteli
Cześć mam nr. tych wtyczek oprocz czarnej. Wtyczki w ASO to kilka zloty ale piny musisz kupic osobno i to juz troche wychodzi. Czerwona - 1J0937733 Zielona - 1J0937731 Żółta - V23540-A1000-Y453 tej zoltej nie jestem pewien ale taki nr. byl na kostce.
-
dodatek do oleju LIQUI MOLY Oil Additiv MOS2
Podejrzewam że w warunkach domowych nikt tak naprawdę nie sprawdzi wartości takiego dodatku. Chyba że autko wypija ciut oleju a po takim dodatku zużycie się zmniejszy. Większe znaczenie ma chyba używanie dobrego oleju. Ja kilka wieków temu posiadając koreańczyka który potrafił wypić 1l od wymiany do wymiany to po zmianie oleju na lepszy prawie skończyło się dolewanie.
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
Przy bexie w quattro powinno być 8.4 oczywiście dane książkowe..... to ciekawe ile ty masz tam kucy pochowanych pod maską.....czyżby wycieczka na hamownie cie czekała....
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Może nie do końca zajarzyłem ale jak się u mnie włącza to mam wrażenie że silnik inaczej pracuje a po chwili wszystko wraca do normy. Taka sugestia tylko.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To nie wiem jak to jest bo mnie to gdzieś tam gryzie że przepłaciłem za coś co można kupić taniej. A Dzika z forum polecam....już zbieram na kolejną wymianę i kupie na pewno u niego. Taniej i szybciej nie znalazłem.
-
brak odcięcia zapłonu AVJ
Może głupie ale zmierz sobie przyśpieszenie 0-100km/h jak będzie wynik poniżej 9s to masz program jak nic.
-
1.8t bex
Prosto i na temat W a6c5 silniki 1.8t były w mocach 150km i 180km-ale to chyba wersja america. Możesz sobie zrobić dokładkę do 150. Nie jestem pewien ale intercooler, turbo, wtryski, program i masz bex-a,
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Jakby padł zaworek to objawem nie byłoby trzymanie wyższych obrotów i powolne z nich schodzenie?
-
świszczy podczs przyśpieszania
Nie jestem specem ale to może być kilka rzeczy: kończy się turbo lub masz jakąś nieszczelność na wydechu a może napinacz się kończy....same może
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
Jak po odpaleniu zimnego to może to ta pompa SAI do podgrzewania kata się włącza. Chyba można wtyczkę wyłączyć i sprawdzić następnego dnia jak to wygląda. Tylko nie wiem czy ci błędów nie nałapie.
-
wtryski do 1.8t 163km
Bierz pojedyncze. Różnica jest taka że jak masz na listwie to masz większą odległość wtrysków od "silnika" - dłuższe wężyki i jeszcze ich różne długości a przy montażu pojedynczych możesz je dać jak najbliżej wtrysków benzynowych i wtedy samochód lepiej tzn. szybciej reaguje na gaz. Co do typu wtrysków to nie bardzo ci pomogę ale sam mam założone Hany i też jestem zadowolony.
-
1.8T quattro avant
Oczywiście masz racje że tył z biegiem czasu pojdzie niżej tym bardziej ze ja jeszcze przyczepke targam. Ale wtedy zawsze mozna coś z zawieszeniem pokombinować. Albo przod w dół albo tył lekko w górę. Ja juz mam 1BE to ciekawe co bym musiał działać zeby to skorygować.
-
czuć LPG po włączeniu nawiewu
Tak czy siak jak czuć gaz to masz wyciek i jest to niebezpieczne. Na każdej stacji przeglądów technicznych mają miernik i pomoga ci to namierzyć i jak to jakaś opaska to i naprawić.
-
1.8T quattro avant
Z tego co wiem to najwieksza jaka wchodzi do a4 avant to 72l. Ja mam rozmiar mniejsza bo gazownik sie uparł i mam 65l. Wchodzi 57l, starcza na jakies 400-450km. Co do obciążenia to butla waży jakieś 35kg. Gaz do pelna to drugie tyle czyli całość jakieś 70kg maks. Jak na kombi to niezbyt dużo tym bardziej że cały czas nie jeździsz z pełnym zbiornikiem.
-
1.8 TURBO (spalanie również turbo) PB+LPG
To wiem. Ja mam ustawiona mam 30°. I chyba nie temp. kolektora tylko plynu
-
gaz w 1.8t
U mnie wtryski troche po otwarciu maski slychac mam hany chyba niebieskie juz nie pamiętam. W poprzednim mialem lpg budzetowe i wtryski Valteki czarne to w kabinie slyszalem czy auto idzie na PB czy Lpg.
-
1.8 TURBO (spalanie również turbo) PB+LPG
Czesc nie dawno kupiłem i po chwili gaz zalozylem. Pali około 14-15l. Przelacza sie po niecalym 1 kilometrze. Masz cos nie halo. A jak jedziesz na samej benzynie to tez tak dlugo się nagrzewa? A w kabinie ciepelko ci normalnie daje?
-
Slychac napinacz po wymianie uszczelki
Witam, nie dawno wymienialem uszczelke pod pokrywa zaworow i przy okazji pod napinaczem bo był mały wyciek. Przy wymianie uszczelki napinacza musiałem ruszyć wałek. Mialem potem maly problem z ustawieniem walka na znakach ale sie udało. Od tego czasu słyszę łańcuszek. Kilka razu po odpaleniu dość głośno chrobotal. Jest opcja ze zle ustawiłem walek? Mam kabel i vcds lite ale poczatek uzytkowania to niezbyt rozgarniety jestem...prosze o wyrozumiałość i wskazówki.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wariujecie na tych spotach . Pozdro z drugiej zmiany. Jak z tym strzelaniem bo mam problem z psem, nerki mu padły i weekend u weterynarza się nam szykuje .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi ta niedziela tez pasuje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej, Mirek31071977 tez teraz gaz robilem to swoje dorzuce o Bostonie tez słyszałem same pozytywy. Tylko mały minus mają jak dla mnie bo Brc nie chciałem a ta Lovato ma mało punktów co ja serwisuja wiec tez odpadla. Nie chce robić reklamy to nie podam gdzie robiłem ale w 95% jestem zadowolony. Z tego co wiem to mieszkamy blisko siebie jak chce pisz pw podejdź oblukac. Można jeszcze na te strzelanie się zapisać? To ja na pierwszy kontakt z bronią ze 20 naboi do glocka bym prosił.
-
Spoty Katowice i okolice
Żeby nie wydać 250 na nowy silniczek i z 40 na nową dysze . Wiem bo właśnie wydałem. z tym argumentem to tak serio ? A widzisz to inaczej? Bo za kiego grzyba nie rozumiem jazdy z zaślepką. Tylko ze co kto lubi nie moja sprawa.
-
Spoty Katowice i okolice
Żeby nie wydać 250 na nowy silniczek i z 40 na nową dysze ?. Wiem bo właśnie wydałem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak zwykle pytanie mam. Czy hak z sedana podejdzie do kombi??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak ja w robocie musze siedzieć to wszyscy na spota?