Treść opublikowana przez sagakama
-
Piłka nożna
I choooj Juz przed chwila obrona się rozjechała i teraz masz babo remis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Parking przy Arenie to 30zl. A zostały tylko miejsca podziemia bez lpg to ja odpadam. M1 czynne do 21 a potem pani groziła odholowaniem - dziwna polityka ale nie będę ryzykował. Koncert do 22 czy 23 potrwa. Została Plaza i Decathlon w takim razie dzieki za pomoc. Parking na Plazie tez płatny 20 zł co prawda mogą zwrócić za paragon na 50 zł ale tylko w godz. pracy centrum do 21.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panów. W sobotę lecimy do was do Areny na koncert i mam problem z parkingiem. Dzwoniłem do M1 i grożą odholowaniem jest opcja Plazy ale tam około 1000 miejsc i mogę się nie wcisnąć....poradzicie gdzie można się wbić w okolicy Areny??
-
B6 DIVISION
Pany witojcie. Wywaliło mi błąd ABS 00283 lewy przód. Wyczyściłem nic, wymieniłem nic błąd dalej jest. Co dalej patrzeć bo jakoś głupio się jeździ bez prędkościomierza-ciekawe czy niebiescy uwierzą że nie wiem ile jechałem ☺
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jak będą rzucone orientacyjne nawet ceny to wtedy można się deklarować i robić listę. Bo się okaże że znajdzie się 10 osób a po cenach się wykruszą.
-
Dodanie mocy Gdzie?
Ale on tylko rope robi a kolega ma 1.8tq
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Na stronie Dynosofta cen nie znalazłem. Orientuje się ktoś ile taki programik w promo grupowej wyjdzie bo ceny z 2014 chyba nieaktualne co? Jeszcze mnie ciekawi ile z Bexa w quattro i manualu idzie wyciągnąć?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Z zakupami elektronarzędzi to zawsze sprawdzam gdzie najtaniej i jak allegro to czy jest gdzieś blisko żeby odbiór osobisty był, jak się nie da to sprawdzony sprzedawca np. wiertarke boscha za ponad 1 tys kupowałem u sprzedawcy co ponad 25 tyś pozytywnych komentarzy miał to bez strachu. Ważną rzeczą jest też gwarancja niektóre elektronarzędzia maja 3 lata np.metabo czy bosch po rejestracji na stronie, gwarancja door to door tez fajna rzecz chociaż jak oddawałem wkretarke metabo do casto to i blisko było i w mig sie uwineli. Tez mam szlifierke do gładzi zwykła Dedra i odkurzacz z casto Sparky workowy chyba z 6 rok już leci i tylko szczotki wymieniłem a ostatnio łożyska w odkurzaczu. Zestaw kosztował poniżej 1400 zł. i powiem że naprawde dużo mieszkań już wyremontował. Uważam że na poczatek kup niezbędne narzędzia ze średniej półki jak na siebie zarobią i zaczną nie domagać będziesz myślał o profesjonalnych.
-
Potrzebny elektryk
Najszybciej to podejdź sobie do sklepu gdzie sprzedają aku i zapytaj czy mogą ci zmierzyć twój akumulator. W zależności jaki posiadają miernik albo ci powiedzą albo wydrukują sprawność twojego akumulatora i bedziesz miał wtedy pewność czy aku do wymiany czy fo ładowania i szukania upływu w instalacji. Tym miernikiem zmierz sobie na sucho bez silnika ile ci pokaże powinno być ponad 12V tylko to do końca wiarygodne nie jest bo możesz mieć poniżej 12V bo aku rozladowany jest dlatego w tym sklepie ci to sprawdzą, a potem zapal silnik i znów zmierz sprawdzisz od razu alternator powinno być pomiedzy 13.7V do 14.4V Pozdrawiam
-
Jaki koszt malowania tych elementów
Ostatnio kolega z pracy dał maske do lakierowanie w bardzo ceniącym się i polecanym warsztacie a jak mu pomalowali to szkoda gadać. Na pierwszy rzut oka było widać że kaszana jakich mało. Tak że zawsze trzeba uważać.
-
B6 DIVISION
RicS3W tamtym roku przerabiałem temat kilku krotne ozonowanie nie dało rady a to cudo dało: http://www.norauto.pl/kosmetyki_i_konserwacja/preparat-do-klimatyzacji-i-nawiewow-400ml-tectane W sumie to robiłem tym dwa razy. Drugi raz zgodnie z instrukcją i wtedy dało rade.
-
posiadam 1.8 turbo z lpg i mam olej longlife serwisowy ...auto go polyka:d
Tu nie chodzi o przyzwyczajenie silnika do gazu a raczej o ułożenie sie instalacji gazowej. Chodzi chyba o wtryski jakies oringi i temperatury w ktorych muszą pracować.
-
Ubytek płynu chłodniczego / Uszczelka głowicy vs Mechanik "zaufany..."
I jak tam wycieki są?
-
Opinia o silnikach 1.8T w Audi A4 B6
1.8t tez zbytnio tani w utrzymaniu nie jest. Sprzęgło z dwumasem kolo 2 tyś trzeba liczy. Jak problemy z napinaczem to poczynajac od chinczykow za 500 do 2 tys za oryginał też wyjdzie. Jakby się zamarzył jakiś chip na stage I to ponad 1500 wyjdzie-tego nie jestem pewien. A tak to spoko odma, świeczki jakąś cewka, czyszczenie smoka i od wymiany do wymiany.
-
Jak korzystac z mocy ?
Moc maks 190km jest podana przy 5700obr/min. i dalej chyba nie ma sensu ciągnąć. Dużo zalezy jak włącza ci się turbo. U mnie powyżej tak około 3 tyś obr. czuć przyspieszenie bo ponizej 2500 to jakaś padaka jest i tylko czekam kiedy wzrosną obroty hehe.
-
190km/h i zaczął świecić olej!
To masz wyjaśnienie - jeździć przepisowo. A tak na poważnie to jak smoka czyściłeś i masz dobry olej to zainteresuj się pomiarem ciśnienia oleju na zimnym i na ciepłym. Możliwe że pompka siada.
-
Ubytek płynu chłodniczego / Uszczelka głowicy vs Mechanik "zaufany..."
Po pierwsze współczuje. Ja zaraz po kupnie miałem kałuże pod autem winny był plastikowy korek przy termostacie - kilka złoty i kłopot z głowy. Poziom oleju ci nie rośnie? Cudów nie ma albo płyn gdzieś wycieka albo go spala. Wymyć dobrze silnik podobno najlepiej benzyną ekstrakcyjną i pędzelkiem i obserwować bo płyn nie ma prawa znikać.
-
Lokaty
Ale czemu nie założyć 6 lokat po 2 miesiace na 3, 4 czy 5% to raczej lepiej niż jedna na 2%. W tamtym roku była np. fajna okazja w Toyota Bank 2.75% plus 140zl za dwie lokaty po 3,5tys. a uważam że lepiej mieć częstszy dostęp do środków niż zablokowanie ich na rok. Ale wiadomo każdy patrzy pod siebie i swoją sytuacje.
-
Lokaty
Tu masz aktualny ranking. Jest nawet 5% ale do 10 tyś i chyba trza konto założyć. http://livesmarter.pl/najlepsze-lokaty-kwiecien-2016/
-
Poleć swojego mechanika:)
Ostatnio miałem przyjemność korzystania z usług warsztatu. Miał być tylko rozrząd ale wyszła wymiana uszczelki pod głowicą. Ale z takim mechanikiem jak Krzysiek który wszystko spokojnie wyjaśni, wyliczy ile co bedzie kosztowało i jeszcze zdjęcia z naprawy wyśle nie ma żadnych problemów. Wiadomo zabawa z głowicą musi kosztować ale uważam że ceny bardzo przystępne a jakość naprawy na poziomie wzorcowym. Polecam.
-
Wolno spadające obroty 1,8t avj
W moim egzemplarzu zdarza się że czasami po zdjęciu nogi z gazu obroty się zatrzymywały na 2 sek i dopiero zaczynają spadać. Chyba też zamówię sobie taki zaworek.
-
Woda w środku powróciła pomocy !
Nie wiesz czy takie cuda tylko w twoim aucie czy w każdym b6? Chodzi o tą zamalowaną naklejke
-
Fotele wymiana
Masz linka do tematu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266155-przekladka-foteli-i-kanapy-z-a6-c6-do-a4/
-
Wolno spadające obroty 1,8t avj
Nie jestem znawca ale jak czytam forum to przyczyną wolno spadających obrotów jest zaworek odpowietrzajacy skrzynie korbowodowa. Nie wiem gdzie to jest ani nic więcej. Poszukajcie wiecej na forum.
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
Zamawiałem części i nie zwróciłem uwagi że dostałem rozrząd starego typu. K.rde. Oddałem do mechanika i mam już założone.