Treść opublikowana przez Toczi1
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Ja też miałem ten sam problem z nadkolami. Zrobiłem tak ze zalałem całe nadkola od środka oraz progi w środku od strony błotnika i rant środkiem do konserwacji Minął rok i zauważyłem ze u dołu przy progu na rancie odprysł ten środek i jest goła blacha i chyba w tym roku będę musiał zrobić tak samo ale zastanawiam się nad jakimś innym środkiem żeby był bardziej gumowy i zabezpieczyć cały rant. Te plastikowe nakładki zdają się być ok ale ten może się brud z nimi zbierać i zacznie korodować
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Autko ukute na zime : Lusterka Czarny Mat : Montaż isofixów na obie strony: ? Lato rozpoczete opony Matador Hectorra 3 245/40/19, felgi odmalowane ☺
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
W oficjalnej dokumentacji Audi modelu B8 jedyne 19" to 8,5 J x 19, ET 43, 255/35 R 19 . No to trudno juz zamowilemKolega z forum pisal ze mial takie u siebie w B8 i wszystko bylo ok nigdzie nie obcieralo jak zaloze opony to napisze co i jak Jak tam? Już założyłeś? Jakie masz zawieszenie- standardowe? Ja też miałem ten sam dylemat- chciałem w miarę wąskie kapcie i wg. przelicznika z zamiennika 255/35 R19 wychodziło mi 225/40 R19, ale ja mam felgi 8,5 cala a na 9 cali (standard do b8 przy 19 tce) to raczej 225 za wąskie- zdecydowałem się w końcu na 235/40 R19 ale jeszcze nie zamontowałem. Daj znać co i jak i koniecznie napisz na jakim zawiasie jeździsz. Witam tak założyłem oponki dzisiaj wyglądają super i bez problemu się mieszczą 245\40\19 Kupiłem opony Matador hectora 3 opony według mnie bardzo ciche. Zawieszenie mam standardowe. Felgi tez mam 8.5J
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
W oficjalnej dokumentacji Audi modelu B8 jedyne 19" to 8,5 J x 19, ET 43, 255/35 R 19 . No to trudno juz zamowilem Kolega z forum pisal ze mial takie u siebie w B8 i wszystko bylo ok nigdzie nie obcieralo jak zaloze opony to napisze co i jak
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam jak myślicie opony 245/40/19 wejda do A4 B8 i nie beda nigdzie obcierać nawet pod obciażeniem,miał ktoś kiedyś takie przy tym modelu auta.
-
Polecane opony letnie
Jak myślicie opony 245/40/19 wejda do A4 B8 i nie beda nigdzie obcierać nawet pod obciażeniem miał ktoś kiedyś takie przy tym modelu auta.
-
Polecane opony letnie
Które byście wybrali : Matador MP47 Hectorra 3 235/35R19 91Y FR 2016 Czy Nexen N8000 235/35R19 91Y XL
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
3B Studio http://www.b3studio.eu/oferta/oklejanie_samochodow_6.html
-
Schemat elektryczny A4 B8 do alarmu pilnie potrzebne :)
Witam potrzebuje schemat elektryczny stacyjki lub bezpieczników w celu wpięcia funkcji alarmu "odcięcie zapłonu " po tym jeśli otworze kluczykiem drzwi i uruchomi się alarm to zęby nie było możliwości odpalenia auta . Mile widziane inne porady wpięcia się alarmu w kable lub bezpieczniki aby odcinało zapłon
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany Zieluu dzis o 6:30 na podkarpackiej Pozdrawiam ?
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Ja byłem po samochód sam w niemczech 2.7Tdi minęło już 1,5 roku i przy silniku nic nie robione i nic nie padło (odpukać ). Jedynie co to padł wentylator klimatyzacji.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi z szarej A4 B6 mrygnalem na Ciebie kolo Polfy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siemka polecicie mi jakiś dobry autoalarm kompatybilny z A4 B8 tak żeby ze strony elektroniki wszystko działało ok i żeby się sprawdził. Może ktoś kiedyś montował jakiś.
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Używane Dunlop SP SportMaxx RT 245/40 R19 98 Y z 2008 (800zł) starte tylko cycki czy nowe NEXEN N8000 245/40R19 245/40/19 2015 ?
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Ok ma przy krawędzi szwu ale zwróć uwagę ze on ma zdjęcie z lewej strony kanapy a ja z prawej i u mnie isofix z prawej tez jest zaraz przy szwie. A jeśli ci chodzi o lewa stronę to jeśli byś wyciął równolegle do szwu to wogole nie założył byś plastiku na uchwyt by prawa strona uchwytu byłaby wtedy na środku plastiku. .
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Ten kolorowy licznik to tak ma działać jak na foto wszystko ???
-
Opony 245/40/19 Audi A4 B8
Witam czy montowal ktoś opony 245/40/19 do Audi A4 B8. Obecnie mam 235/35/19 i chcialbym zwiekszyc profil opony ale wlasnie nie wiem czy nie bedzie obcierać 245/40. Proszę o opinie
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Mam pytanie czy opony o rozmiarach 245/40/19 wejdą do B8 i nie będzie nigdzie obcierało ??
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzieki wielkie i pasazerka tez pozdrawia kolege.? ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Grzesiek tak zrobilem z tymi nadkolami co ci mowilem na zlocie http://fs2.directupload.net/images/150717/irr7ukuq.jpg
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Kolego @Toczi1 jak się zachowywała tapicerka materiałowa przy przecinaniu? Nie strzępiła się? Zabezpieczałeś ją jakoś klejem, taśmą? Mialem taki nożyk z końcówkami od skalpela niczym nie zabezpieczałem. Szło idealnie tapicerka sie nie strzepiła i lepiej nie nacinać tak dużo jak na zdjeciu u góry wystarczy pionowo 3 do 4 cm(na srodku mocowania) a potem po skosie rogi u gory i dolu po 1 cm i gabke wyciac tak zeby to troszke wchodzilo na wcisk bo bedzie sie dobrze trzymać. Bo jak wytniesz za szeroko to material kolo wkladu bedzie sie zapadal, ja tak sobie wycialem ale potem napchalem spowrotem. Najgorzej pierwsze a potem reszte zrobilem szybciutko.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja raczej będe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Głosik poleciak ?
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Zamotowane na obie strony poszło jak po masle ?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wyjezdzalem na swiatlach spod wsk