Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Toczi1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Toczi1

  1. Ja też miałem ten sam problem z nadkolami. Zrobiłem tak ze zalałem całe nadkola od środka oraz progi w środku od strony błotnika i rant środkiem do konserwacji Minął rok i zauważyłem ze u dołu przy progu na rancie odprysł ten środek i jest goła blacha i chyba w tym roku będę musiał zrobić tak samo ale zastanawiam się nad jakimś innym środkiem żeby był bardziej gumowy i zabezpieczyć cały rant. Te plastikowe nakładki zdają się być ok ale ten może się brud z nimi zbierać i zacznie korodować
  2. Autko ukute na zime : Lusterka Czarny Mat : Montaż isofixów na obie strony: ? Lato rozpoczete opony Matador Hectorra 3 245/40/19, felgi odmalowane ☺
  3. W oficjalnej dokumentacji Audi modelu B8 jedyne 19" to 8,5 J x 19, ET 43, 255/35 R 19 . No to trudno juz zamowilemKolega z forum pisal ze mial takie u siebie w B8 i wszystko bylo ok nigdzie nie obcieralo jak zaloze opony to napisze co i jak Jak tam? Już założyłeś? Jakie masz zawieszenie- standardowe? Ja też miałem ten sam dylemat- chciałem w miarę wąskie kapcie i wg. przelicznika z zamiennika 255/35 R19 wychodziło mi 225/40 R19, ale ja mam felgi 8,5 cala a na 9 cali (standard do b8 przy 19 tce) to raczej 225 za wąskie- zdecydowałem się w końcu na 235/40 R19 ale jeszcze nie zamontowałem. Daj znać co i jak i koniecznie napisz na jakim zawiasie jeździsz. Witam tak założyłem oponki dzisiaj wyglądają super i bez problemu się mieszczą 245\40\19 Kupiłem opony Matador hectora 3 opony według mnie bardzo ciche. Zawieszenie mam standardowe. Felgi tez mam 8.5J
  4. W oficjalnej dokumentacji Audi modelu B8 jedyne 19" to 8,5 J x 19, ET 43, 255/35 R 19 . No to trudno juz zamowilem Kolega z forum pisal ze mial takie u siebie w B8 i wszystko bylo ok nigdzie nie obcieralo jak zaloze opony to napisze co i jak
  5. Witam jak myślicie opony 245/40/19 wejda do A4 B8 i nie beda nigdzie obcierać nawet pod obciażeniem,miał ktoś kiedyś takie przy tym modelu auta.
  6. Jak myślicie opony 245/40/19 wejda do A4 B8 i nie beda nigdzie obcierać nawet pod obciażeniem miał ktoś kiedyś takie przy tym modelu auta.
  7. Które byście wybrali : Matador MP47 Hectorra 3 235/35R19 91Y FR 2016 Czy Nexen N8000 235/35R19 91Y XL
  8. 3B Studio http://www.b3studio.eu/oferta/oklejanie_samochodow_6.html
  9. Witam potrzebuje schemat elektryczny stacyjki lub bezpieczników w celu wpięcia funkcji alarmu "odcięcie zapłonu " po tym jeśli otworze kluczykiem drzwi i uruchomi się alarm to zęby nie było możliwości odpalenia auta . Mile widziane inne porady wpięcia się alarmu w kable lub bezpieczniki aby odcinało zapłon
  10. Widziany Zieluu dzis o 6:30 na podkarpackiej Pozdrawiam ?
  11. Toczi1 odpowiedział(a) na kordffm temat w 2.7TDI
    Ja byłem po samochód sam w niemczech 2.7Tdi minęło już 1,5 roku i przy silniku nic nie robione i nic nie padło (odpukać ). Jedynie co to padł wentylator klimatyzacji.
  12. Pozdrowienia dla kolegi z szarej A4 B6 mrygnalem na Ciebie kolo Polfy.
  13. Siemka polecicie mi jakiś dobry autoalarm kompatybilny z A4 B8 tak żeby ze strony elektroniki wszystko działało ok i żeby się sprawdził. Może ktoś kiedyś montował jakiś.
  14. Używane Dunlop SP SportMaxx RT 245/40 R19 98 Y z 2008 (800zł) starte tylko cycki czy nowe NEXEN N8000 245/40R19 245/40/19 2015 ?
  15. Ok ma przy krawędzi szwu ale zwróć uwagę ze on ma zdjęcie z lewej strony kanapy a ja z prawej i u mnie isofix z prawej tez jest zaraz przy szwie. A jeśli ci chodzi o lewa stronę to jeśli byś wyciął równolegle do szwu to wogole nie założył byś plastiku na uchwyt by prawa strona uchwytu byłaby wtedy na środku plastiku. .
  16. Ten kolorowy licznik to tak ma działać jak na foto wszystko ???
  17. Witam czy montowal ktoś opony 245/40/19 do Audi A4 B8. Obecnie mam 235/35/19 i chcialbym zwiekszyc profil opony ale wlasnie nie wiem czy nie bedzie obcierać 245/40. Proszę o opinie
  18. Mam pytanie czy opony o rozmiarach 245/40/19 wejdą do B8 i nie będzie nigdzie obcierało ??
  19. Dzieki wielkie i pasazerka tez pozdrawia kolege.? ?
  20. Grzesiek tak zrobilem z tymi nadkolami co ci mowilem na zlocie http://fs2.directupload.net/images/150717/irr7ukuq.jpg
  21. Kolego @Toczi1 jak się zachowywała tapicerka materiałowa przy przecinaniu? Nie strzępiła się? Zabezpieczałeś ją jakoś klejem, taśmą? Mialem taki nożyk z końcówkami od skalpela niczym nie zabezpieczałem. Szło idealnie tapicerka sie nie strzepiła i lepiej nie nacinać tak dużo jak na zdjeciu u góry wystarczy pionowo 3 do 4 cm(na srodku mocowania) a potem po skosie rogi u gory i dolu po 1 cm i gabke wyciac tak zeby to troszke wchodzilo na wcisk bo bedzie sie dobrze trzymać. Bo jak wytniesz za szeroko to material kolo wkladu bedzie sie zapadal, ja tak sobie wycialem ale potem napchalem spowrotem. Najgorzej pierwsze a potem reszte zrobilem szybciutko.
  22. Zamotowane na obie strony poszło jak po masle ?
  23. Wyjezdzalem na swiatlach spod wsk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.