Treść opublikowana przez Ĺ�ukasz Anufrowicz
-
Czy układ wydechowy z 1.8T pasuje do 1.8?
biorę nowke mam zniżkę na całość więc po co brać używke waterproof xperia Z
-
Czy układ wydechowy z 1.8T pasuje do 1.8?
w golfie mialem same uzywki ale w audi wole kupic nowe,mam nadzieje ze bedzie mi sluzyc dluzej Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siemka, pracuje w duro i malujemy dla promatic,lbf itp, tak jest Ghost Rider z audi Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
gta v chciałbym na ps4,ale ten tydzień mnie męczy, non stop elementy podkładem i brokatem pod jednorękich bandytów...jakby co zwracajcoe się do mnie "Antek" albo "Johnny Blaze", nawet w domu po imieniu do mnie nie mówią waterproof xperia Z
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pytam bo niestety nie mam zadnego znajomego z ps4 ... mam ps3 ale ci co maja to graja tylko w fife nic wiecej...mam pare gier (ok 30) pudelkowe i cyfrowe,chetnie pozycze i wezme cos w zmanian:) Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jest tu moze jakis konsolowiec? Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
cały boży tydzień maluje cały czas 3 elementy 3 kolorami... szału idzie dostać od tej monotonii... BTW można ten dział traktować jako "pogawędki"? waterproof xperia Z
-
Czy układ wydechowy z 1.8T pasuje do 1.8?
a to super,w gordonie mam znizki to trzeba bedzie kase szykowac Tapnięte z LG G3
-
Czy układ wydechowy z 1.8T pasuje do 1.8?
witam,czy uklad wydechowy z 1.8t pasuje do 1.8 albo czy sam koncowy dwururka podejdzie czy trzeba bedzie uzyc czarow i przerobek do montazu? Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja mam lipe bo odrabiam weekendy w robocie żeby mieć długie wolne od świąt waterproof xperia Z
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
pasterka motoryzacyjna moze Tapnięte z LG G3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siemanko,planujecie jakis spot w najblizszym czasie lub powiedzmy swiateczny?chetnie sie wybiore Tapnięte z LG G3
-
[b5 '98] zielonka
witam! po dwóch latach od kupna pierwszego auta zaczalem się mocno zastanawiać na kupnem czegoś większego,mocniejszego,ladniejszego a przedewszystim porzadniejszego. Opcja byla bmw e36 ale cale szczescie opamietalem sie i kupilem audi. Udalo sie wyrwac w "dobrym"stanie b5 -silnik 1.8 ADR 125HP 20V -kolor zielony (lz6l cactus green metallic) -sprawny (!!!) climatronic -jasna skora kubelki grzane -przod szyby elektryka,tyl korbki -licznik zwykly -radio Audi chorus -felgi z a8d2 polerowane 17 8j + dystansne 10mm -opony zetex 215/45 -szyby przyciemnione na tyle ile prawo pozwala -czarny znaczek + grill honeycomb czarny -seryjny układ wydechowy wypadl a w jego miejsce wszedl kompletny od 1.8t plany zawsze sa jakieś, napewno valeo z lifta, obniżenie, spontanicznie coś sie wymysli autko od początku robione, między innymi łańcuch, zawieszenie, wahacze i masa innych drobnych usterek Zdjecia jeszcze z otomoto a to moja poprzednia kolumbryna moze ktos pamieta z jg Tapnięte z LG G3
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i pozdrawiam z jeleniej góry,jestem dumnym posiadaczem a4b5 1.8 adr,przesiadlem sie z mk3 1.8 adz Tapnięte z LG G3